Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pochvaly a Kritika

Goto down 
+6
Valentýn Jason Applestone
Sierra Tomball
Manual
Merry Rajne
Thomas Emental
Ostyn Destructo
10 posters
AutorZpráva
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime02.10.11 23:01

Sem, můžou členové GM Týmu i ostatní hráči,: Psát, chválit, kritizovat a jinak hodnotit RP ostatních. Každý tu bude mít otevřený dveře pro jeho názor, takže neváhejte a pište.


A jelikož jsem to založil, tak začnu jako první.


Chci pochválit, Profesora Snapa a našeho skolníka Filche s Paní Norrisovou.

Jejich RP se mi velice líbilo, obzvláště zase Snape krásně zimitoval pravého Snapa z filmu i knihy.
I na Filche se dostalo, toho chci pochválit za jeho aroganci a nepřičetnost Very Happy Velice mě pobavil.

Snape -> 9/10
Filch -> 9/10

Dík hoši ;-)

Edit Junit: Vubec nejsem OF..Smile...to mi pripomína ze bych mohl napsat do hry nejaky system RP bodu ktere by se dali hraci pricítat a odcítat... Smile
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime03.10.11 14:41

J8 bych rád shodnotil učitele a duchy

Profesor Snaep 9/10
Profesor Black 4/9 (skoro tam není)
Skoro bezhlaví Nick 8/10 (potřebovali bi to stou hlavou jak si jí ve filmu a v knihách viklápí)
Brumbál 10/10 (zachránil mi život)
Profesorka Mcgonagalová 8/10
Profesor Kratiknot 0/10 (úplně zavrhl zmijozel a navíc při prohřešku dvou studentů odebere body jen zmijozelu)



Jinak se mi na serveru moc líbý

edit Tara: nemůžeš někoho kritizovat, že tam není, nemáš vůbec ponětí kdo co hraje, ten člověk je třeba na jiné postavě, duležité je, že hodiny učí

Manual : Takže , zmijozel sem nezavrhl .... jen opravdu , ty smrtelný kletby , to pořád nechápeš ? ... to nesměj říkat ANI profesoři . Ty bys o nich ani neměl vědět ... a není to poprvý
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime03.10.11 15:30

Admine, nad tím jsem taky přemýšlel, ale pak jsem vyšel z toho že by toho hráči mohli zneužívat, popřípadně obchodovat s bodama atp.. Spíš bych pověřil nějakého volného GM, aby v invisu sledoval chování hráčú. Popřípadně hodnotili jen učitelé a tak podobně. Protože by to asi jeden člověk nestíhal.. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime03.10.11 16:03

A tak ja by som hlavne chcela pochváliť Snapa pretoze ako vravi destructo uplne to vie hrat ta prisnost alebo ako tomu vraviet Very Happy no proste vie to Wink
Návrat nahoru Goto down
Manual

Manual


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 06. 12. 10

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime03.10.11 18:28

Takže , jak vidím ... s prominutím Ementále ... ne , nebudu se vyjadřovat . Ty tvoje I ve slově by , se daj přehlédnout . Sice snaha o RP by se měla cenit , umíš to ale kazíš to ... tvrdit , že máš přečtený všechny knihy , znát smrtelný kletby .. no prostě chci abys pochopil , že například Nebelvír také dostal -15 bodů ... Smile Nepřehánim , ale opravdu k učitelům má být respekt , ne být drzý jako Marlow ...
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime10.10.11 22:23

Chválím sovu, která okamžitě odevzdala zprávu tam kde měla. 10/10 :-)) a byla moc pěkná :-D
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime16.10.11 14:20

CHválim mnicha a slečnu myfair za pohotovost a za rychlou záchranu mého života 10/10
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime22.10.11 8:32

Chválim Sovičku za její obratné doručení dopisu a za skvelou spolupráci dále chválim paní profesroku Mcgonagalovou a pani profesorku Hoochovou moc se omlouvám ale snažil jsem se bít RP(tak proto jsem byl tak otrevnej) Takže všem 9/10
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime22.10.11 12:09

Když hraješ, zkus hrát sám sebou a nemyslet prostě na všechno kolem. sunny Musísš si vyjasnit jak se vlastně tvuj avatar chová, co dělá a proč to dělá. study A dávej pozor na ty gramatické chyby, opravdu to není hezký pohled. Rolling Eyes

A když už jsem v tomhle topicu, tak mi čas rozhodně stojí za to abych pochválil Vánoce.
Myslím si že GM Tým odvedl neuvěřitelnou práci, teď momentálně shrnuju bradavice už
od základů. Protože tato gigantická stavba se stavila fakt dlouho, akce které pro nás při-
pravujete, výukové hodiny a jejich osnovy na celý rok. Jo, to je ono. Bradavice, jsou
totiž o zábavě, někteří vidí hodiny jako normální výuku, já v tom ještě vidím.. že nás
učíte "RPit" a že se vám to u některých povedlo ;-) . Myslím že si můžu dovolit promluvit
za celý spolek studentů, uznat vaši práci a říct, Děkujeme... santa
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 3:03

Fakt musim upozornit na Ementala, tvoje gramatika je doopravdy orhomující, a docela ti kazí hodnocení i zážitek z RP nám všem.
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 13:12

Presne suhasim Ostyn. Emental minule na hodine daval emote ked tam nebol Profeor Snape že dáva mu tam dajaké veci do Snapoveho kotlika na Lektvaroch..
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 19:10

Připadám si blbě, ale patří to sem. Folter podle mě nehrál tak jak má. Pokud vím když se Glinko ráno objevil před velkou síní a neco zdeloval, Folter tam ještě kulhal. Když Glinko řekl at se držíme Lampionů.. tak vystartoval. To by bylo první non RP, pak přišel s tím že když už jsem byl teda první.. použil Ictus, nejsem úzkoprsí, ale zajímámě proč to dělal, pak to takhle bylo dál až do stanu kde se mělo slavit, tam jsem mu řekl, Klidni se jo? Smile .. no co myslíte, Folter řekl "Drž hubu, debile." :-D za tohle mu dávám mínus. =/ Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 19:18

Tak to je pravda..
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 19:32

přesne tak máte pravdu a ktomu co říkal ostyn já mám zlomené prsty ktomu jsem dislektitk takže za to co píšu nezodpovídám a co je na tom že jsem nsapovi neco naházel do otle?
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 19:33

Tak to se ti omlouvám, měl si to ale říci
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime23.10.11 19:56

Ostyn Destructo napsal:
Tak to se ti omlouvám, měl si to ale říci
já vím moje chyba
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime30.10.11 14:15

Chtěl bych pochválit včerejší večer, podle mě se to moc podařilo, a Dusíkowi patří obdiv. Kdyby se to nauskutečnilo, nejspíš by každej sám tvrdnul na koleji. Takže jsem moc rád Smile Díky Dusí a díky kluci ;-) afro

Edit Dusik : Díky Wink ... Taky sem se včera nenudil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime01.07.12 23:56

Staré téma ale přeci odpovím : Na to že si dis a tyto věci já zhluboka kašlu . Na tyto věci se na výšce vůbec nehledí a v dospělosti taky ne. Takže smůůla drahej Applíku Smile
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime02.07.12 9:10

Sierra Tomball napsal:
Staré téma ale přeci odpovím : Na to že si dis a tyto věci já zhluboka kašlu . Na tyto věci se na výšce vůbec nehledí a v dospělosti taky ne. Takže smůůla drahej Applíku Smile

Sierrko nechápu proč na to vůbec odpovídáš tohle už je dávno zametené pod stůl..
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime29.08.12 19:15

Děkuju moc gm teamu za nové písně v rádio jsou super !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 42
Location : Oxford, Anglie

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime05.09.12 18:10

VELKÁ POCHVALA pro všechny kdo se podíleli na vývoji updateru mnohem mnohem lepší, již žádné ruční mazání cachů ! Díky! Smile A další pochvala za nový vzhled přihlášení a velice užitečné tipy do hry!!! Díky moc jste skvělí ! Smile
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime05.09.12 20:57

Ktomu prihlášení ... je divný jak moc se to podoba na jeden rp server co to měl o něco dřív
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime05.09.12 21:08

Jaky server myslis?
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime05.09.12 21:14

Mythia
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime05.09.12 21:47

V tomhle mam celkem přehled. Má to v součastnosti více serverů. A může za to jeden angličan, který udělal hrubou a modifikovatelnou kostru, kterou si pak každý server upravuje podle sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pochvaly a Kritika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvaly a Kritika   Pochvaly a Kritika I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pochvaly a Kritika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: