Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vlastní doména...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Patrick Ball




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 09. 10. 12

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime11.10.12 18:11

Ahoj proč si nekoupíte na rok vlastí doménu za 42 kč je to lepší ne??? než nemít doménu a mít veřejnou ip :-)
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime11.10.12 18:30

Jednoducha odpověď. Nemáme web, kterej bychom na něj dali.
Návrat nahoru Goto down
Patrick Ball




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 09. 10. 12

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: re:   Vlastní doména... I_icon_minitime11.10.12 19:11

já seženu i klidně grafika
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime11.10.12 20:37

Tak jestli se ti podaří sehnat grafika, kterej si za to nebude účtovat tisíce, tak budeme vděčni Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime11.10.12 20:39

Prakticky.. grafik jsem i já, s tím rozdílem.. že grafiku pro web jsem nikdy nedělal. Takže ano, sežen ho a při nejhorším něco zkusím já v PSku - tam jsem se už osvědčil.
Návrat nahoru Goto down
Patrick Ball




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 09. 10. 12

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime12.10.12 5:12

no spíše ne grafika ale kamoš dělá headery :-) a přinejhorším zažádám na jednom foru :-) ať udělaj
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime13.10.12 10:43

Michael Connor napsal:
Prakticky.. grafik jsem i já, s tím rozdílem.. že grafiku pro web jsem nikdy nedělal. Takže ano, sežen ho a při nejhorším něco zkusím já v PSku - tam jsem se už osvědčil.
Ach, to je hezké... Very Happy To stejné umím taky Very Happy Problém je, že já nejsem ta, kdo jim to na ten web nakóduje, přestože jeden návrh na web už měli. tady jde o to vědět, co ta grafika na web obnáší (což bohužel já nevím).

Nedávno mě napadlo zeptat se na jedné stránce, kterou jsem v dřívějších letech měla dost ráda. Když jsem se ji ale pokoušela najít, jejich web už nebyl v provozu. Možná toho s ním už po sedmi letech měli až až. Ale teď jsem zapátrala a našla je sídlit na blog.cz (což je škoda, ale webové layouty vyrábí snad pořád...) Tak dyžtak TADY. Jedinou věc netuším a to, jestli dělají na přání. Kdybyste je seznámili s projektem a nějak je zaujali, možná by něco zkusili, ale jak říkám, nic nezaručuji. Jen jsem si na to náhle vzpomněla...Smile (Mimochodem.. lidi odtamtud si za to snad ani nic neúčtují. Povětšinou jsou to lidi, které grafika ve volném čase baví a proto ji dělají. Gormal má i stránku na deviantartu...)
Jo, ještě jak tak koukám, na tom blogu se těch webových moc najít nedá, tak ještě třeba na jejich "FAKBUKU" Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vlastní doména... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlastní doména...   Vlastní doména... I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vlastní doména...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: