Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Offtopic a návrhy

Goto down 
+7
Merry Rajne
Thomas Emental
Zyjar GM
Dusikew
Ostyn Destructo
Junit
jedis
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime11.12.10 15:41

Sem pište veškeré věci, které nikam nepatří, stížnosti, anebo návrhy
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime24.12.10 16:06

Za celý GM team Vám všem přeji šťastně a vesele prožité Vánoce a krásný nový rok 2011.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime27.12.10 15:08

Já jsem chtěl poprát také, ale uz jsem se na PC nedostal. Ale nic se nestane kdyz popreji ted. Vánoce jeste jsou takze si je prozijte se stestenou a veselím(alespon ten zbytek) a Nový rok ani nový rok jeste nejsou tak hodne zdaru do nového roku.
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Příčná Ulice   Offtopic a návrhy I_icon_minitime11.09.11 20:52

Takže proč sem zrovna píšu.. Píši sem proto, protože jsem si dneska opakovaně pustil HP, Zdá se mi že Příčná ulice ve filmu je docela jiná než na našem serveru. S Příčnou Ulicí, jakože se čtvrtí se nic dělat nedá, ale docela mě irituje věc ta, že ve filmu je to úplně hafo zalidněná ulice. Ale ve hře tam chodí jen jedna elfka z dalaranu, kočka a jeden pták. Proto bych chtěl navrhnout aby se tam naspawnovali ještě nějaké Npc, pokud by byl problém sehnat displayId. Není problém já to klidně seženu. To je asi vše. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Dusikew

Dusikew


Posts : 75
Karma : 0
Join date : 23. 07. 11

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime11.09.11 22:14

To by byl dobrý nápad. Uvidíme co na to řeknou ostatní
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime11.09.11 23:13

No asi máš pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime12.09.11 14:22

já to zřídím jestli máš nějaké Display ID na nějaké ,,mágy´´ co by se hodili do příčné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime29.09.11 15:45

Takže já mám návrh na doplnění hradu asi každý hrál HP5 nebo HP6 a viděl film kde je plno tajných chodeb a vi tam máte zatím jen prázdné zdi pro všechny co maj patch 50 a vice napadlo mě udelat tam nějakou chodbu nebo neco tajného něco jako komnata nejvyší komnaty a taky mě napadlo kdo na hradě uklízí domácí skřitci nebo kdo. A měli byste udělat sprchy protože celej rok se nesprchovat atd. Nejde udělat nějakou povinost chodit na záchod že třeba bude určitej čas a když nepudete sednout na zachod bude vám to ubírat život a ten záchod ho obnoví Děkuju za přečtení Emental

Edit Junit: ano dekuji za pripomenutí, myslim ze tohodle si vsimlo vetsina lidí ze hrad není dodelany tudíz tam nemuze byt vsechno, na vyvoji se stale pracuje tajny chodby sou na seznamu.
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime29.09.11 18:40

Asi bych se neměl vyjadřovat, ale rozhodně to risknu, Ementále.. myslím že tohodle si všimla vetsina z nás. A Gm Tým podle mě dělá všema deseti, a jak jen nejlíp a nejrychlejc může, uvědom si že je těžké stavět, učit a dělat eventy zároveň. GM Tým to má ted docela těžké... Komnata nejvyšší potřeby.. by byla zbytečná pro první ročník, ale nějaká ta tajná skulinka by se hodila.. pro pár partiček co cestujou po hradě. Stěma záchodama, musím protestovat je blbost aby se každému chtělo ve stejný čas.. a ještě kevšemu všem studentúm najednou. Prostě se mi to nelíbí at si každej chodí jak chce. Sprchy by se hodili i když pochybuji že by to využívali všichni.

Celkově s návrhem souhlasím.. i když je tu pár maličkostí které bych neschvaloval. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime29.09.11 18:46

Ostyn suhlasim..
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime30.09.11 7:21

Když už jsem teda na fóru tak bych chtěl znovu přednýst jeden návrh, který se tady zatím moc neprojevil. a zřejmě o něm nikdo nevěděl. Ale každý jistě zná z HER HP.. možná i z filmú, Nebelvír měl ve své společenské místnosti tabule, kam si zapisovaly vzkazy, rozvrhy.. atd. Nemyslím si že by to tady přišlo marně, stačila by jen spawnout nějaká tabule, nebo ji udělat z objektú, a dále změnit povrch textury, Rozvrh klidně udělám jen mi řekněte v jakém formáto byjste to chtěli. Pole mě by to nepřišlo na zmar, a RP jen rozvilo. Samozřejmě kdo by nechtěl, může se dívat na forum. Tak hlasujte :-)


edit Tara : proč ty se staráš o nebelvír :-O
Edit by JEDIS: Ale Taro, buď ráda že mu jde o RP Nebelvíru, které je katastrofální Very Happy . A navíc, myslím si, že zrovna Destructo je jeden z těch, kteří si po různých kolejích dělají procházky pravidelně Very Happy, ale my jako že nic nevíme, jsme přeci RP Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Robin Malfury




Posts : 14
Karma : 0
Join date : 07. 11. 10

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime01.10.11 19:59

Proč je naše RP katastrofální? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime01.10.11 20:17

Taro, tak zaprvé, nemyslel jsem jenom neblvír, byl to jen příklad kterej jsem vyvedl z Filmu. Ale v podstatě máš pravdu, zajímám se o nebelvír. Zajímám se o všechny koleje, protože kdyby tomu tak nebylo, nemusel bych hrát vůbec. Dík Jedisi Razz
Návrat nahoru Goto down
Manual

Manual


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 06. 12. 10

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime01.10.11 20:32

To je pravda ... Havraspár má velice špatnou docházku Very Happy .. a to ani nemluvim o mrzmimoru
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime01.10.11 20:42

ahoj mám další návrh a to že díky kdyi funkčnímu gm kodu .help většina zná hesla ostatních a tak mě napadlo že bychom dostali klíč který by odemkl možnost zadat heslo fakt nechci aby si dělal nebelvír vílet do zmojiozelu dále mě napadlo nešlo by přeložit hesla do slovenštiny třeba merry rajne je slovenka a až se server donese po republice bude tu fůra slováků takže mi to příjde diskriminůjicí vuči nim

Edit Junit: zazadejte si na kolejním foru o zmenu hesla

Edit: co je na tom diskriminujícího? Budte rádi že nemusíte mluvit anglicky Very Happy když hrajeme v Anglii, když půjdu hrát někam na anglickej server taky nebudu křičet, že chci češtinu přece, nic proti slovákům, jen si myslim, že to zbytečně komplikujete a chcete blbosti místo, aby se dělalo na pořádných věcech.
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime15.10.11 10:56

Nebyl bych proti kdyby, se připravovali nějaké společné akce na víkendy kdy má spousta hráčú času "haba-děj". Ten Helloween byl skoro excelentní, ale opravdu by to chtělo něco na víkendy. Třeba i nějaké soutěže o ceny, ingame.. Vím že máte dost práce, to si dokáže uvědomit každý z nás ;-) ale já jsem bohužel typ člověk který nedokáže sedět hodinu na prdeli... když to trochu zmetaforuju. Tím chci říct že do sebe potřebuju sázet pořád něco nového.. :-D Hlavní prioritou je stavba bradavic, potom jsou vyučovací hodiny.. Tyhle akce o kterých mluvím by zasloužili stejnou prioritu jako vyuč. hodiny. :-/ Ocenuju vaši práci, čekám i kritiku, ale chtělo by to nějak oživit, trochu zabavit ty prcky tam venku. ;-) Už několikrát jsem se nabízel s výpomocí a pořád platí ;-) Doufám že si tenhle návrh přečtete.
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime15.10.11 15:06

Ostyn Destructo napsal:
Nebyl bych proti kdyby, se připravovali nějaké společné akce na víkendy kdy má spousta hráčú času "haba-děj". Ten Helloween byl skoro excelentní, ale opravdu by to chtělo něco na víkendy. Třeba i nějaké soutěže o ceny, ingame.. Vím že máte dost práce, to si dokáže uvědomit každý z nás ;-) ale já jsem bohužel typ člověk který nedokáže sedět hodinu na prdeli... když to trochu zmetaforuju. Tím chci říct že do sebe potřebuju sázet pořád něco nového.. :-D Hlavní prioritou je stavba bradavic, potom jsou vyučovací hodiny.. Tyhle akce o kterých mluvím by zasloužili stejnou prioritu jako vyuč. hodiny. :-/ Ocenuju vaši práci, čekám i kritiku, ale chtělo by to nějak oživit, trochu zabavit ty prcky tam venku. ;-) Už několikrát jsem se nabízel s výpomocí a pořád platí ;-) Doufám že si tenhle návrh přečtete.

souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Dusikew

Dusikew


Posts : 75
Karma : 0
Join date : 23. 07. 11

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime15.10.11 18:28

Já si myslím, že tady nejde o to to zrealizovat.... Ale spíš nějakou tu akci vymyslet Very Happy , popřípadě soutěž, nebo zábavu... Wink
Napiš sem návrhy a my to s ET pořešíme .... Ju ? ... Wink

Edit Junit: radsi nekomu na icq nez sem
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime18.10.11 21:50

Co se týče trhú, napadlo mně zrovna když jsem vybíral klobouk, jak je těžký si něco vybrat když to ani nevidím vystavené, to mě přivádí k šílenému nápadu. Povolit příkaz .lookup item XXXX
Alespon by jsme byli trochu informováni. Kdyžto, chlap mi řekne že pro me má klobouk, tak řeknu že ano nějaký bych chtěl, nějakej mi dá do trade a chce prachy, mě se nelíbí.. tak chci ukázat jinej, ten mi také nevyhovuje, a jemu nevyhovuje že ho zdržuju. Když se ten příkaz povolí ulehčí se to. Hele já jsem upřímný a věrný zastánce RP. PG.. a jiný errory nemám rád, ale tohle by fakt pomohlo. Suspect a nebo dát alespon na forko fotky itemú, ale pochybuji že by si stim dal někdo práci.. tech itemů je skoro 400...
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime18.10.11 21:53

Tak to jsem dlouho neviděl takhle kuriozní návrh. Já ho teda absolutně zamítám z mojí strany. Myslím, že admin bude mít nápad stejný. Přeci jen v DB je spousta itemů, který se týkají tajnjech akcí, že toto já rikovat nehodlám a myslím, že admin taky ne
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime18.10.11 21:55

jedis napsal:
Tak to jsem dlouho neviděl takhle kuriozní návrh. Já ho teda absolutně zamítám z mojí strany. Myslím, že admin bude mít nápad stejný. Přeci jen v DB je spousta itemů, který se týkají tajnjech akcí, že toto já rikovat nehodlám a myslím, že admin taky ne

Jo stím jsem počítal, nevím jestli by to šlo, mělo by to jít... povolit aby se s tím příkazem našli jen ty itemy co chcete.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime18.10.11 22:20

No s tím prikazem mi to príde jako zajimavy a realizovatelny napad ovsem ne vsechno zbozí je vystaveny. Kazdopadne nevím kolik lidí to zná ale prodavac vam to muez ukazat formou toho ze vam vyhodí odkaz itemu do chatu (jmeno itemu v hranatych zavorkach) a vy si kliknete na ten odkaz ctrl+levý tlacitko mysi a tím se vam ukaze "dressing room" kde je videt jak to vypadá. Pokud vám ani to nestací. Mozna by sla udelat nejaka tabule kde by byly jen ty odkazy ale jak rikam nemuze mit malkinovana vystavenych 400 kusů oblecení (nebo kdyz rekneme ze nektere druhy sou stejny tak 200).
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime18.10.11 23:37

Junit napsal:
nemuze mit malkinovana vystavenych 400 kusů oblecení (nebo kdyz rekneme ze nektere druhy sou stejny tak 200).
Tak to teda prrr ! cítím povinost upozornit že jsem se několik hodin neštval s oblečením proto aby tam byla polovina 2x! Razz z 361itemů je čistě originálních a jedinečných 360 ! (jedno triko jsme byli líní opravovat... Razz ) Pár itemů se podobá tak možná barvou ale to je tak vše Razz:P
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime19.10.11 14:05

No, tak anketu.. affraid
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime19.10.11 19:32

Téma vyřešeno. Využijte Dressing room, příkaz se povolovat nebude. Tečka Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Offtopic a návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Offtopic a návrhy   Offtopic a návrhy I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Offtopic a návrhy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: