Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Exkluzivní server, ALE?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Gondzáles

Gondzáles


Posts : 1
Karma : 0
Join date : 25. 02. 12

Exkluzivní server, ALE? Empty
PříspěvekPředmět: Exkluzivní server, ALE?   Exkluzivní server, ALE? I_icon_minitime25.02.12 18:29

Neuvěřitelný, jak dokonalej server jste vymysleli, i jen ta myšlenka z WoW vytvořit Harryho Pottera je absolutně bezkonkurenční, nádherná, propracovaná a neschází jí genialita. Ale teď to ALE. Jakožto jeden z vašich bývalých hráčů jsem měl tu smůlu více se seznámit s interními záležitostmi. První týden, bezvadný. Druhý týden, ještě lepší, ale postupně se začal obejvovat stereotyp stále toho samého, na hodiny nepřicházeli učitelé a studenty to postupně začalo štvát taky. Když jsem si povídal s ostatními hráči (díky BO je komunita mezi hráči velice propojena), uvedli téměř ten samý důvod proč odešli.

Nyní chci apelovat na GM team. Jakožto tvůrci opravdového zázraku si skutečně pod sebou neustále každým dnem řežete větev. Chybějí kolektivní hry, třeba duely ve druháku, těšil jsem se, že tam bude doopravdy dokonalá atmosféra HP a hlavně, dostupní učitelé. Při prohlídce "Who" se mi pouze zobrazovali studenti, a když už nějaký ten učitel, tak jen Snape a McGonagallová. Nevím, proč se v okolí hradu nebo ve skleníkách nedají nějako natrhat suroviny na individuální vaření lektvarů.

Neberte to, prosím, jako nějakou velkou kritiku, spíš jen jako připomínku, že kdyby na tom GM team více pracoval a bylo více učitelů online (kromě Snapa a McGonagallové), tak byste asi byli opravdu jediný server na světě, který je tak neuvěřitelně dokonalý a možná byste si i ty hráče udrželi.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Exkluzivní server, ALE? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkluzivní server, ALE?   Exkluzivní server, ALE? I_icon_minitime25.02.12 20:03

Ano, v tomhle máš pravdu, děkujeme ti za tvoji kritiku. Ovšem problém je jediný a to nedostatek lidí v GM týmu. Pak se to promítne v tom, že chybějí 2 protože mají na práci zrovna v tu chvíli něco jiného a ve hře je pak už ten a ten učitel.
Návrat nahoru Goto down
 
Exkluzivní server, ALE?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna
» server trailer
» Přechod na nový server.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: