Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 densnova-opet

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:13

dneska jsem si daval na densnovou pozor protoze uz me nebavi prehlizet male rp chyby tak jsem si vsimal jen tech velkych --- kdyz jsem na ni po urazkach vyslal kouzlo a rozmazla se o zed tak se bez jakehokoliv emotu rozbehla pryc. No a ted kdyz se mi smala do obliceje sem ji dal pesti odesel od ni a kdyz jsem si uz sedl tak ona najedou napsala *se vyhla* pribehla ke me a chchaa nauc se mirit toto mi prijde jako totalni blbost a timto zpusobem je nedotknutelna... (mam to vyfocene) ---- jo a pro junita : jeste mam v pocitaci obrazek kdyz si rekl ze jeste jedna chyba a leti...
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:19

Darwine ty asi nevýš že se dá zaklínadlum vyhnout
Dále jsem neodepsal rovnou jelikož mám pomalí net takže když napíšu objeví se to až za dobu no upřímě to že na mě utočíš a pak si stezuješ u brumbála no nevím a utocit na holku je dost dinvé ne?
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:21

ale tys nevyhla zaklinadlo se povedlo Wink takzee jo a jsou to male decka takze utok na holku je vcelku normalni ikdyz vyjimecny..a tvuj pomaly net me totalne nezajima to rovnou muzes psat : *je nesmrtelna* to nejde aby se te nikdo nai nedotkl proste junit slibil ze poletis tak doufam ze dodrzi sve slovo...
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:23

Darwin: No a ted kdyz se mi smala do obliceje sem ji dal pesti odesel od ni


Holky se nemlátěj, to snad víš Smile
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:25

jak sem jiz rikal v tom veku to je celkem normalni ikdyz vyjimecne...
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:25

Můj milý dárwine vzhledem k tomu že sístem wow při použití kouzla a pokud jsi si je naučil tak hra automaticky zasáhne vzhledem že hrajeme rp tak je možnost se vyhnout sistémove to není podporová lol! no takže nevím co to zase meleš? Laughing


Ps:Darwin je na me 100% vysazenej takze i kdyby rory nesla koleji kazdý den +200 bodu furt by na ní byl hnusnej.


Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:27

to my zbytek víme taky
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:30

jo ale jeste nebylo nic cemu by ses nevyhla!
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:33

Dájo Dájo promin ze to tak řeknu (obsahuje mírnou vulgaritu) Kdyby Rory srala drobný tak by to bylo špatne kdyby rory pomohla bezdomovcům bylo by to špatne kdyby rory šla na záchod bylo by to špatně protože použila papír s kytičkama místo tvého oblíbeného s mootýlkama takže myslím že tuto kapitolu můžeme považovat za uzavřenou
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:36

ted se tu budou mnozit stíznosti ze se rory vyhýbala zmijozelákum.
Podivohudné oni se trefí z 20 metru kouzlem rursum a všemi naučenými kouizli.
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:49

Kapitolu bych za uzavřenou nepovažovala Wink Darwin je na Rory opravdu vysazený, ale já ne. Ovšem, vadí mi někdy její RP... Po včerejšku jsem si však myslela, že se zázračně vyléčila. Bohužel se tak nestalo...
Si tak plivnu pecku (to, že tě zasáhla bylo hezký plus..nečekala jsem to, neměla jsem to v plánu, ale pobavilo mě to). Už jsem si říkala, že snad tak blbě nehraješ, ale začala jsi matlat něco se žvejkou a hned jsi jí po nás střelila s tím, že jsi jí namířila Arlette do vlasů. My jsme spokojeně odešli, ale Arlett to pak zjistila a děsně se naštvala. Proto jsme se vrátili a že tě trochu pocucháme, zasmradíme a nevím co...
Když už jsme se chystali odejít s tím, že ti to nejspíš stačilo, tak jsi zareagovala s tím, že ses nám vysmála do obličeje a že nic jinýho neumíme. Bezva, říkám si, asi jí nevadí že smrdí. Arlett tě ale švihla kouzlem pryč a ty ses dál vesele smála, jako by tě nic neodhodilo a pro jistotu nažvejkala další tři žvýkačky, co jsi nám pak prdla do obličeje, aniž bys reagovala jediným pořádným emotem na kouzla (a to, že jsi právě tak 10 metrů od místa, kde jsi seděla ;D). Takže nevím nevím...pokud se chceš udržet, aspoň jednou se staň dotknutelnou, ano? A ke všemu, když na tebe útočí tři lidi... připadala jsem si trochu jako v Matrixu Wink

EDIT: jak vidíš, ta stížnost se tu opravdu objevila...a jestli mi tu teď bude někdo tvrdit, že to bylo jinak, mám screen (člověk se musí pojistit)Razz Very Happy A celý tenhle příspěvek neznamená žádnou vysazenost..pouze tu, že se tu osočuješ na to, že kouzlům se dá vyhnout...od tří lidí...jasně...a 20 metru:? stáli jsme přímo u tebe! Takže klid Wink
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 21:52

U toho metrixu jsem chytl záchvat Very Happy jinak lae jen mi trochu nehrálo to s tema kouzlama fakt mi to přišlo daleko a myslím že se rory po včerejšku zbláznila když spadla ze schodů tak se nedivte farao ta pecka to mě napadlo jako zpestření večera ale nepočital jsem že se to tak zvrtne uznávám máš pravdu omlouvám se

Edit:poprvé se nevyhla odlétla nekam ke zdi tak to bylo 20m ale metali jste dál
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime15.02.12 22:02

poprvé neodlétla určitě rovnou do zdi. A ano, kouzla na tebe lítaly dál, protože ses pořád smála a žvejkačky si v pohodě žvejkala, aniž by ti to odlítnutí nějak vadilo Wink
A navíc...jak daleko dosáhnou kouzla? Pokud byla chyba na naší straně, pak se omluvím... (20 metrů jsi napoprvé určitě neodlítla, takhle daleko tě to kouzlo neodmrští. Přelétla jsi asi po třech od havraspárského stolu k nebelvíru...) ale do té doby si myslím, že chyba nebyla u nás.
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime16.02.12 14:14

jak vidim nejsem jediny koumu vadi jeji chovani a ano jsou tu dalsi stiznosti takze junite spln co si slibil
Návrat nahoru Goto down
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime16.02.12 14:20

Tak Dájo naše milá upřímě to co se stalo se zmijozelem byla chyba uznávám a myslím že to by se mohlo stát každému ale pokud vím to ze mě nesnášíš neznamená že odstoupim a to že mi píšeš emaili at to vzdam upřimě cheers
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime16.02.12 15:07

stejne myslim ze uz si skoncila junit slibil ze jedna chyba a mas ban takze myslim ze stejne neni o cem mluvit.. mela bys az moc sanci, kdybys nedelala hovadiny neskoncila bys jako detwis...
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime16.02.12 19:20

Jak jsou si všichni tak jistí, co GM team udělá a co ne, a že výhrůžky pomůžou.....dokonalý

Ale opět jste si vysloužili LOCK Smile
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime16.02.12 19:31

Rory Densnová napsal:
Darwine ty asi nevýš že se dá zaklínadlum vyhnout
Dále jsem neodepsal rovnou jelikož mám pomalí net takže když napíšu objeví se to až za dobu no upřímě to že na mě utočíš a pak si stezuješ u brumbála no nevím a utocit na holku je dost dinvé ne?

Ano, da se kouzlum vyhnout to by te to kouzlo ale nesmelo trefit, problem je ze tebe trefilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





densnova-opet Empty
PříspěvekPředmět: Re: densnova-opet   densnova-opet I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
densnova-opet
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: