Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 [Návrh] Technická podpora

Goto down 
+4
Christelle Gérard
Valentýn Jason Applestone
Michelle McCool
Rob Jefferson
8 posters

Chtěl bys in game kanál pro řešení technických problémů?
Ano, nechci čekat dlouhou dobu na vyřízení ticketu
[Návrh] Technická podpora I_vote_lcap60%[Návrh] Technická podpora I_vote_rcap
 60% [ 15 ]
Ne, myslím že to je zbytečné
[Návrh] Technická podpora I_vote_lcap40%[Návrh] Technická podpora I_vote_rcap
 40% [ 10 ]
Napíši jiný návrh do komentářů
[Návrh] Technická podpora I_vote_lcap0%[Návrh] Technická podpora I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 25
 

AutorZpráva
Rob Jefferson

Rob Jefferson


Posts : 7
Karma : 0
Join date : 10. 05. 12

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 19:41

Zdravím, určitě se vám někdy stala nehoda typu "Spadl jsem pod textury" nebo "Umřel jsem a teleportovalo mě to někam do háje"...

Je tu i mnoho jiných problémů, ale idea je taková, že by se hodil jeden Ingame kanál, který by byl určen výhradně na psaní problémů.
Nikdo, totiž nekontroluje tickety pořád. (vím že jste lidi a ne stroje Very Happy ) Tzn. S ticketem je riziko, že se dlouho nevyřeší a musíte čekat. Pokud by byl herní kanál, na podporu těchto problémů, tak by se to dalo řešit rychleji.. Přecejenom vás to bouchne do očí, když se vám napíše v chat zpráva o problému, než když si musíte říct: "Á mohl bych se kouknout, jestli někdo nenapsal nějaký ticket"


Díky, že jste si našli čas to vůbec číst, a doufám že se bude návrh líbit.

//Edit: Kdyžtak to i zkritizujte.. Zajímají mě vaše názory Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 42
Location : Oxford, Anglie

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:07

Myslím že by to bylo k ničemu...Tickety se kontrolují pravidelně...nejpozději do 10ti minut máš problém vyřešený scratch
Návrat nahoru Goto down
Rob Jefferson

Rob Jefferson


Posts : 7
Karma : 0
Join date : 10. 05. 12

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:11

No třeba teďka jsem čekal pěkně dlouho, když se mi to laglo a já spadl z "velkých schodů"
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:18

Proto bych navrhl a by u muznostni Character stuck v kvikálkove bylo přenášeldo do velké sine nebo nekde blítko
Návrat nahoru Goto down
Rob Jefferson

Rob Jefferson


Posts : 7
Karma : 0
Join date : 10. 05. 12

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:23

Valentýn Jason Applestone napsal:
Proto bych navrhl a by u muznostni Character stuck v kvikálkove bylo přenášeldo do velké sine nebo nekde blítko
Když jseš mrtvej, tak ti stuck nepomůže
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 42
Location : Oxford, Anglie

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:25

No jo ale myslíš si že když bude ten kanál takže se to bude vyřitovat rychleji ? stejně to bude řešit člověk...tudíž si myslím že to vyjde na stejno
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 27
Location : UK (for real)

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:41

Sice by je to mohlo bouchnout do očí dřív, ale spoléháš tady na hráče, jako je šutr a jemu podobní. Jsi si jistý, že by řešili jenom technické problémy?
Myslím, že ty tickety stačí. Fungovalo to doteď... Tak si počkáš trochu déle, mno. Zase tolik toho času neztratíš Wink
Návrat nahoru Goto down
Charles Gregory

Charles Gregory


Posts : 12
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12
Age : 30
Location : Slovensko

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:46

Tiež som za tickety, aj keď to nie je zlý nápad... ale kameňom úrazu tu je to, že by sa tam riešilo kadečo a určite kopec vecí, čo stačí napísať sem na forko alebo do ticketu
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:49

S tímhle problém nemám, mám nějakélidi na skypu z gm v kontaktecha není problém jim napsat, když někde zařvu a že se mi to stávalo často Very Happy tiket jsem ještě nepsala ani jeden a ani nevím,jak se píše Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 20:52

Christelle Gérard napsal:
Sice by je to mohlo bouchnout do očí dřív, ale spoléháš tady na hráče, jako je šutr a jemu podobní. Jsi si jistý, že by řešili jenom technické problémy?
Myslím, že ty tickety stačí. Fungovalo to doteď... Tak si počkáš trochu déle, mno. Zase tolik toho času neztratíš Wink

Jak to myslíš?
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 27
Location : UK (for real)

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime15.05.12 21:20

Tak jak to píšu...
Mimochodem Fox má zase pravdu Smile Ale ty tickety netrvají zas dlouho na vyřešení. Všichni by furt někam spěchali. byl tu návrh na kratší logout dobu, teď toto... uhoněný světe...
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime16.05.12 0:15

Tickety nas prasti do oci hned pokud sme ve hre a u pc je cas je resit hned, resi se hned.
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime16.05.12 7:23

jak jsem řekl, tickety řešíme hned jak můžeme, pokud nejsme ve hře a tickety řešit nemůžeme nepomůže vám ani žádný chat na to
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Návrh] Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Návrh] Technická podpora   [Návrh] Technická podpora I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Návrh] Technická podpora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Návrh-Koleje
» [Návrh] Logout
» Návrh na nové předměty
» RP Addon : TotalRP 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: