Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pochvala Bradavice

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Woody Crash




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 03. 05. 12

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: Pochvala Bradavice   Pochvala Bradavice I_icon_minitime03.05.12 23:31

Jsem Prváček a nemohl jsem se dočkat, až začne školní rok a podívám se do Bradavic, proto jsem si za pomocí programu Taliis, MPQEditor a malinko i Noggit upravil váš patch a udělal svůj.. No ale k tomu hlavnímu, moc vás chci pochválit za ty bradavice
jsou nádherně udělaný a docela i propracovaný a to i ty místnosti a věci které leží asi 7AVGček od Bradavic Smile
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvala Bradavice   Pochvala Bradavice I_icon_minitime03.05.12 23:41

Děkujeme, děkujeme, i když si to zjistil trochu nelegálně, ale používej naše patche Smile
Návrat nahoru Goto down
Woody Crash




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 03. 05. 12

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: :)   Pochvala Bradavice I_icon_minitime03.05.12 23:56

Samozřejmě, že budu používat vaše patche, ten patch jsem si vyrobil jenom na svůj server abych si mohl prohlídnout mapy, jinak vážně Super.
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvala Bradavice   Pochvala Bradavice I_icon_minitime04.05.12 7:55

No ale připravuješ se sám o překvapení. Bradavický hrad má být pro prváky překvapením, až do samotného prvního příjezdu. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvala Bradavice   Pochvala Bradavice I_icon_minitime04.05.12 9:49

A navíc vidíš jen holý zdi a chodby bez vyspawnovaných GO..... takže jsi ještě neviděl zdaleka vše! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Woody Crash




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 03. 05. 12

Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: ..   Pochvala Bradavice I_icon_minitime04.05.12 14:06

O to, že se připravim o překvapení se nebojim, co jsem zjistil, je tam toho hodně naspawnováno ingame a hlavně některé chodby dokonce i chybí, takže věřim, že toho ještě mnoho uvidím Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pochvala Bradavice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochvala Bradavice   Pochvala Bradavice I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pochvala Bradavice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kapela - pochvala

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: