Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zvláštní případ

Goto down 
+2
Junit
Sierra Tomball
6 posters
AutorZpráva
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:33

Ahoj, nechci být zlá , ale jen se chci zeptat je toto možné ?

Zvláštní případ Wowscrnshot050612190050





Poukazuji na chlapce na střeše. lol!
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:54

Možné to je, jen bych chtěl vidět toho typka jak to RP zahrál, jestli tam pobyhal jak assasin nebo to adekvatne odehrál.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:55

Ano je, popř. Kdyby se to Týmu nezdálo tak mu to ukážu, ale nemyslím si že by to bylo třeba Very Happy Každopádně je sranda číst ty řádky jak ostatní hráči hltají a nutí mě abych jim řekl jak jsem se tam dostal. Michael vše zapíral jak jenom mohl, jeho povaha tomu odpovídá :-). Střešní krytiny jsou v průměrným úhlu takže se nemůže stát že bych spadl jen tak, z pozornosti urče ano, ale psal jsem dobré emoty.

Btw. mám otázku spíš k RP, Tomball mě by zajímalo jak si mě mohla jen tak vidět. Normálně si šla do té radnice a ve chvíly kdy sem psal emot, že se přikrčuji, si zareagovala. Nehledě na to že dům je oproti 11ti letému decku docela vysoký. No, nezlobím se že si sem postla mou fotku. Já bych možná udělal totéž, protože by se mohlo jednat o bug. Jsem naštvanej že sis mě všimla "Z ničeho nic".

//editík: Junite, nevím kdo všechno si to fotil, a ani to nemám jak dokázat, každopádně jsem emotoval každý svůj krok. Michael měl "sledovací" akci. příklad: /e se přikrčil a poalu našlapává po taškách.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:58

No z prvu jsem neveděl co myslíš ale pak jsem to zjistil a rozhodl jsem se ti udělat podrobný návod


Zvláštní případ Wowscrnshot050612194805


EDIT:Pokud do vadí czenzurujuto
EDIT:: PRvní dva obrázky jste viděli tak jsem je odstranil


Naposledy upravil Valentýn Jasson Appleston dne 06.05.12 20:11, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:59

Zlatíčko, ale já vycházela z báráku jenž je v úhlu,kde to jde vidět a navíc..příjde mi zajímavé jak je možné že se 11 letý chlapec tam vyškrábe - A jinak ty víš jak sou staré ty střešní krytiny ? Jak můžeš vědět že ten dům nemá starou střechu či nějak neporušenou ? Smile A navíc viděla sem tě i poté zblízka, protože jsem se chtěla kouknou do velkoprodejny mžourkov. btw tobě příjde normální v 11cti lízt po střechách ? Very Happy



ok z postu od něj (screeny ): NEMOZNE! pro 11cti letého ! Je blbost aby si to inRP ...ehm skočil ...
lol!


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 06.05.12 20:06, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 19:59

Přesně tak, nechtěl jsem to říkat, protože jsem se bál že tam každý den uvidím další dítě jak leze po střeše. Dík Ementále. Very Happy Ale to neni moje věc.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:00

Tak ooo pardon Destructo .
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:01

V 11 děti lezou po čemkoliv, pokud jsi to nezažila upřímě tě lituji, pro mě to byla absolutní zábava. A ne nevěděl jsem jak mohou být starý, i tak jsem lezl opatrně, a nemyslím si že by se pod 35kg střecha propadla.

//edit: Myslím že ty nejsi v postavení aby jsi mohla rozhodovat jestli je něco možné nebo ne. Takže ať si to převede tým jak chce.


Naposledy upravil Michael Connor Crorenn dne 06.05.12 20:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:02

no vzheldem k tomu že je příčná po rekonstrukci ty střechy musí být nové
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:04

Ementále vidíš to mi zrovna ani nedošlo.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:05

Dobrá je nová ..a ano nemám právo , tak napíšu jen jednu věc koukni se na texturu střešních krytin kam směřují
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:07

Jenže to je více jak tupý úhel takže bych to moc neřešil
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:15

Spis si davejte bacha, jestli vas uvidí nekdo z kotle nebo pricny (z dospelejch) nebo to na vas nekdo praskne, tak to nebude zrovna nejlepsi situace.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:16

Jáá to práskla lol! ..ale poté spadl server takže to nemělo moc vliv noooo... lol!
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:18

Sierra Tomball napsal:
Zkráceno...


ok z postu od něj (screeny ): NEMOZNE! pro 11cti letého ! Je blbost aby si to inRP ...ehm skočil ...
lol!


No upřímě ty jsi nikdy neseskakovala ze stromu stačí
odRPovat že višíš za okraj a pak se pustit je tak pak asi 1m to zvládne i moje 3 letá sestra

Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 20:22

Dobrá dobrááááá...at si leze kam chce..příště seberu šutrák a strefím ho dolů lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime06.05.12 22:52

kdyby server nespadl poradne by to slizl ..... me se libi ze to nabonzovla z hlediska RP, zachovala se spravne, mela proste strach, ze se mu neco stane, neni spravne ,aby deti vyhledavali nebezpeci a lezli po strechach
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime07.05.12 14:25

Neměla strach že by se mu něco stalo, dolovala z něj jak se tam dostal :-)

Jinak nevím, ale asi bych to locknul. Docela zbytečný a dětinský téma.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime07.05.12 15:47

Já bych to spíše Deletoval at tam nelezou nebo o tom nevěděj že to jde
Návrat nahoru Goto down
Maxim Bellov
Třetí ročník



Posts : 9
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime08.05.12 17:27

Ja som najprv nechapal ako si sa tam dostal ale potom, mi to doslo Smile
seno je uzitocna vec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime08.05.12 17:33

Seno? no když myslím seskok. Very Happy Ale ne, nejsem hovado slezení z té střechy jsem si poctivě odRPil. :-)
Návrat nahoru Goto down
Maxim Bellov
Třetí ročník



Posts : 9
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime08.05.12 17:39

Ano videl som ta Very Happy Ale ja hovorim o vylezeni na tu strechu... Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime08.05.12 17:42

Ach, tak.. no to sem neudělal přes seno, každopádně by se taky slušně hodilo ho tam někam dát Very Happy Assassins Creed Razz
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime08.05.12 18:18

Zamykam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zvláštní případ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zvláštní případ   Zvláštní případ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zvláštní případ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: