Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Malinke zamyšlení nad kouzly

Goto down 
+14
Gwenog Marlow
Elishana Learyova
Katharine Ashdown
Sierra Tomball
Fox Phoenix
Michael Connor
Charles Gregory
Rodney Samuelson
Tara
Junit
Jindra
Cedrius Drew
Valentýn Jason Applestone
Jaelyne Rose Amnellová
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:26

Jindra napsal:
Valentýn Jasson Appleston napsal:
Já tedy osobně myslím že to tak hrozné není...
hochu ty a tvoje myšlení je pověstné Wink

Tak jinak tohle už nemá cenu řešit dostal jsem za to jednodenní ban měl ho dostat i detvis za nereagovaní na několik střel ,opakované závorkování a navíc probodl jsem mu ruku nožem a on si vesele útočí dál řekne nakonec au! a pak si útočí dál bezproblému rád bych ho tímto upozornil že v dalším případě útoku takto šetrný byt nehodlám a budu ochoten mu udělat i něco jiného
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:30

Omg, probodl ruku? No nevím ty tady upozornuješ na to co sam dělaš, co třeba ten tvuj chtěný (na štěstí nepovedený) utok na smrtijeda?
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:30

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Jindra napsal:
Valentýn Jasson Appleston napsal:
Já tedy osobně myslím že to tak hrozné není...
hochu ty a tvoje myšlení je pověstné Wink

Tak jinak tohle už nemá cenu řešit dostal jsem za to jednodenní ban měl ho dostat i detvis za nereagovaní na několik střel ,opakované závorkování a navíc probodl jsem mu ruku nožem a on si vesele útočí dál řekne nakonec au! a pak si útočí dál bezproblému rád bych ho tímto upozornil že v dalším případě útoku takto šetrný byt nehodlám a budu ochoten mu udělat i něco jiného

Jasně ty tele.... Jako vážně to trochu přeháníš. Tohle neudělají ani šestnáctiletí výrostci natož pak jedenáctiletý děcko. A je jedno jaký je spratek. Takže se nediv, že tě Detvis ignoroval.
Tebe nemá cenu řešit... Už se těším na Silvestra.... O:) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:34

Vall odjíždi na Vánoční prázdniny k rodičům : D tak se moc těšit nemusíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:36

No takže.... každý urobil chybu... nikto tu neni dokonalý atď.. bla bla bla ... navrhuji to tady locknout >_<
Návrat nahoru Goto down
Gwenog Marlow
Čtvrtý ročník
Gwenog Marlow


Posts : 37
Karma : -3
Join date : 04. 06. 11
Age : 43
Location : Kvikálkov

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:36

Ementále no myslím že probodnout někomu ruku není normální ani u dospělých, dělají to jen psychopati. Vážně který člověk po někom hází láhvemi, plive na lidi, hází na ně petardy a pak jim probodává ruce a ještě tvrdí že nebude dál tak schovívavý?! Jako vím že si ještě malý kluk, ale proboha tohle se neděje nikde, krom nějakých filmových scén.


Naposledy upravil Gwenog Marlow dne 13.05.12 13:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 13:37

True woMen
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:00

tobě není ani jedenáct jestli se nepletu takže máš hrát postavu o něco starší než jsi ty, ty bys někomu na ulici probodl jednu roku nožem, druhou klackem a ještě mu bod nohy hodil rachejtly, které říkáš dýmovnice (a přitom je to petarda) a ještě vyhrožoval že přitvrdíš?

edit: je to vlastně celkem výhoda když jsi podobně starý jako to co máš hrát, jsou tu lidi kterým je přes dvacet ti to mají těžší (ale i oni ví líp jak se dítě může chovat, zatímco to dítě neví asi samo...)
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:02

promin ale mě bude tenhle rok 14 Laughing
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:07

Možno ti bude 14 ... ale správaš sa ako 10 ročné decko.. aj to ma viac rozumu než ty.. bounce
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:14

je vidět že nerozlišuješ Realitu od Rp světa
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:15

Rozlišuju až moc dobre.... a keď vidim aj tvoje chovanie na Forum .. tak proste si ma vobec nepresvedčil že sa dokážeš chovať normálne InReal... a to ani nehovorím inRP bounce
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:19

tvoje chování v reálném světě (charakter, inteligence, a podoboně) ovlivňuje tvoje hraní a chápání RP celkově, co na tom zas nechápeš? a že je ti 14?... 11bych ti věřil
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:22

Ja by som ani tých 11 neverila bounce
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:28

Hele tak jinak na tomto foru se jedná o hru nikoliv mou inteligenci atd. ale o tuto hru upřímně o mě nevíte vůbec nic a nato stavíte tak to podle mě z vaší strany nesmysl jako ***
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:40

fajn tak jinak, tento rok jsi Rpil přemisťování, minulý rok to bylo bombarda maxima kdy sis dokonce sám vyerpil i že jsi prošel zamčenými dveřmi (které jsi vyhodil prý do vzduchu) a někoho dotáhl na ošetřovnu... zní to fakt tak ulítle že zde příkládám jeden z mnoha screenu tvojeho ,,hraní,, https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/41/densnov.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 14:44

Mě tak skočili jen nějaký obrázky ŽVB
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 15:06

tak jiný odkaz když někdo nevidí obrázek no https://2img.net/r/ihimg/f/41/densnov.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 15:15

mě se ta scénka osobně líbila a pokud jsi to sledoval mohl jsi to podopiřt
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 15:23

Apple nic proti tobě a tvému RPení, chápu Rpení šílených charů (i já za takovou charu hraji) , ale něco má své meze ...přece si nebudeš hrát na to že vše víš, umíš s noži a tak - při šikovnosti 11 dítěte se spíše pořežeš ty sám než někoho jiného.

Ps : Nauč se větnou skladbu - měla sem velký problém pochopit tvou větu : Hele tak jinak na tomto foru se jedná o hru nikoliv mou inteligenci atd. ale o tuto hru upřímně o mě nevíte vůbec nic a nato stavíte tak to podle mě z vaší strany nesmysl jako ***
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 13:10

Hodně mě zajímá proč píšeš emot: " Densnová doběhla " další emot:" Densnová k detwisovi " a završil si to: " Densnová táhne ho na ošetřovnu " ....Takovéhle RP, jsem v životě neviděl... ty emoty uplně píchaj do očí a to nemluvim o tom že si vyrazil dveře Bombardem. Bylo by mi to jedno, kdyby si už uměl plno kouzel, ale tohle... scratch
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 14:38

Valentýn Jasson Appleston napsal:
mě se ta scénka osobně líbila a pokud jsi to sledoval mohl jsi to podopiřt
tvl si už fakt děláš srandu z nás všech tady ne ? si použiješ v prváku bombarda na dveře což si ještě sám zaerpíš a ještě máš tu drzost napsat GM že tě v tom mohl podpořit?


Naposledy upravil Jindra dne 14.05.12 18:47, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 14:41

no a?
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 15:06

to je konec =DDD
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 15:08

Tak a tímto ukončuji debatu která se týká mě...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Malinke zamyšlení nad kouzly
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: