Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dotaz ohledně esejí a spol.

Goto down 
+4
Junit
Tara
Michael Connor
Sierra Tomball
8 posters
AutorZpráva
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 22:54

Jak název už vypovídá, ráda bych věděla jakým stylem dávat eseje a různé domácí úkoly. Stačí jednoduše "Sešit" transcribe do GHI ? A v něm to psát ? Jelikož jsem si nemohla nevšimnou, že vašemu GHI nefungují tlačítka N,E a ? tam prozměnu úplně chybí lol!


Ps: Jak je proboha velké : 20 palců ?! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 23:18

Ano na BO se sešity převádí do GHI a následně píšou. Ostatní funkce jsou zbytečné.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 23:23

Hm..složité ...je to strašně nepřehledné- sem zvyklá dávat itemům jiné ikony (půl dne než najdu ten správný sešit), ale díky za odpověď Smile.

Takže jeden palec je 2,54 cm. To znamená text dlouhý 50,8cm. Jedna A5 měří na výšku 21 cm. Takže předpokládám správně, že to bude 2 A5 v GHI sešitu ? lol!
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 23:32

Sierr, napiš to na jednu stránku a dál to neřeš :PP
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 23:41

Huuumm Very Happy ok ok Very Happy, ale jestli mě Snape sežere tak si tě najdu a dám ti kořen růjovníku ? Very Happy A řeknu že si měl hlad Razz
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime14.05.12 23:51

Dobře jak chceš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 0:30

ale tnadpisy sesitu by mely jit...
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 0:40

Nadpisy jdou - ale vidíš je pouze když ten sešit otevřeš a začneš jej "číšt" . Ale když na něj najedeš pouze myškou tak se ti objeví Sešit a místo kde jsi z toho sešitu udělala GHI věc:)

A nadpis a popis je něco jiného- nadpisy jdou těma příkazama a fungují správně. Ale problém je popis v tom sešitě no Very Happy. Je deprimující otevřít 5 sešitu než najdeš ten správnej (já si např. pomáhám pomocí volby pozadí sešitu-ale myslím, že by mě Snape uškvařil, kdybych mu odevzdala esej z Lektvarů na srdíčkovém papíru lol! )
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 0:55

Délka je spíše RP zaležitost, i když by se mohli udělat nějaký jednotky kolik palců = 1 stranka.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 1:02

No hodilo, já napsala tu práci do wordu a má cca půl A4 a, když jsem to upravila do GHI výjde to na cca 1 a 3/4 stánky (když máte nadpis a rozdělenou stránku-ne všechen text dohromady). Přišlo by mi logické možná, že 10palců=1 stránka v GHI bez rollování. Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 9:31

Sierro, k těm nadpisům... stačí v GHI dát edit item vybrat ten sešit, na první stránce smažeš ty první dvě kolonky (myslím že je tam napsáno white text Smile ) , potom napíšeš do třetí kolonky, uplně dole (myslím že je tam napsáno yellow text) nadpis toho sešitu a nakonec dáš další stránku a tam smažeš "use"(všechno co je v tý kolonce). A máš sešit, když na něj najedeš myší ukáže se ti žlutě ten nadpis a to je všechno.

Já to mám na všech sešitech...

PS: Doufam že z toho popisu to nějak vykutíš.. Very Happy


//EDIT: Podle tohohle se neřiďte, já měl vlastní GHI, a né to který je v patchi.. Very Happy


Naposledy upravil Wayne Schneider dne 15.05.12 12:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: .....   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 10:55

Huf... o nadpis sešitů jsem se snažila celý prvák. Tak snad to teď konečně klapne Like a Star @ heaven (dle Waynova návodu Wink )
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 11:29

Wayne to nejde, jelikož oni mají své GHI a jim to tlačítko Edit prostě nefunguje ! Very Happy Klikáš klikáš a nic se neděje. Oni mají Disable na New,Edit, ?. Tudíž top ani nenastavíš. A pokud používáš jine GHI než jejich mohou zde nastat problémy s kompatibilitou alias ty ten item můžeš mít, ale oni jej nebudou moci příjmout, protože mají jinou verzi GHI (hodně častý problém na RP serverech).
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 12:07

No takhle... ono to jde.. když si to dáš do svýho GHI, tak všechno co jsem napsal jde, ale máš pravdu že to vidím jenom já. Ale, nevim jestli to nejde jenom mě, ale mě do toho normálního koupenýho sešitu nejde psát, vždycky si to musim dát do svýho GHI, no ale to zas vidím jen já a nejde to dát někomu tradem... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 12:36

Ano, lae ty musíš mít GHI z patchu ne své (viz topis Povinné addony). Jinak nebudeš mít možnost ten ukol odevzdat !!! Ano ten sešit co kupíš první ddáš do GHI-ale musíš použít GHI serveru ne jiné Sad.
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 12:39

Aha, tak to mi uniklo... Very Happy Díky za informaci... Jinak bych si pořád lámal hlavu jak do odevzdávat atd. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 12:53

Není zač. Stačí se řídit tím postupem co jsem napsala v topicu Povinné addony a půjde ti to bez problémů Smile. Ale rozluč s s popsáním sešitů, když na ně najedeš jen myškou lol!
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 13:14

A sakra, no musim si to nějak roztřídit... Very Happy Jo, ten popis jsem si přečetl, doufam že mi to bude večer fungovat... Wink
Návrat nahoru Goto down
Christopher Navarro

Christopher Navarro


Posts : 17
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29
Location : Ostrava

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 14:13

Sešity jsem si pojmenoval ve svojem GHI , pak jsem ho smazal a nechal to z patche..vše mi zůstalo a tradnout to jde , akorát ho musíte mít na 1. straně , protože v BO GHI je jenom jedna. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 14:31

V BO GHI je sice jen jedna strana ale můžeš si to v tom nastavení přidat...je tam něco After this page a Before this page Smile
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime15.05.12 14:31

No, uvidim ve hře... kdyžtak to ještě vykutim... ikdyž to by to skončilo ještě hůř.. Very Happy

Já jsem to taky přejmenoval a pak jsem smazal svoje GHI, uvidim.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dotaz ohledně esejí a spol. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně esejí a spol.   Dotaz ohledně esejí a spol. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dotaz ohledně esejí a spol.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Otázka ohledně "skvělých" hráčů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: