Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Connoropis díl 1.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Connoropis díl 1. Empty
PříspěvekPředmět: Connoropis díl 1.   Connoropis díl 1. I_icon_minitime05.05.12 19:00

deleted


Naposledy upravil Michael Connor Crorenn dne 13.05.12 18:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Connoropis díl 1. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Connoropis díl 1.   Connoropis díl 1. I_icon_minitime05.05.12 21:31

No... je to špatný. V tuhle chvíli prezentuji názor více lidí. Promiň.

Ale... Nauč se používat odstavce. PRAVOPIS! Chvíly s tvrdým y? Tak to v žádném případě. "řekl něco v podobě" uh? Naprosto nelogické slovní spojení
" rodiče mě prosily" Vyletím z kůže!

Jako... Vypíšeš se z toho, ze všeho. Ale... Do té doby než tomu tak bude to nedávej na forko, ale na osobní blog nebo ještě lépe do šuplíku.

A pokud se ptáš, kdo ti do toho kecá, tak mi věř že píšu dobře. Nechci se vychloubat, pouze tě chci přesvědčit o povolanosti mého žvanění.

a) pohádka /ta byla špatná, uznávám/, která vyšla v sborníku z blog.cz
b) článek do MFStudenti čtou a píší noviny, vyšel v tištěné podobě
c) 22-50. místo v ceně Waltera Sernera, která je součástí Festovcalu spisovatelů v Praze. Bylo nás 394.

Takže shrnutí, založ si blog a piš to tam. Sem na něj hoď poouze odkaz

A promiň, že jsem tak hnusná.. .Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Connoropis díl 1. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Connoropis díl 1.   Connoropis díl 1. I_icon_minitime05.05.12 21:41

1) Jde o to že jsem udělal zásadní chybu, nározdíl u druhého dílu, jsem si tohle po sobě nepřečetl. Já to takhle špatně dělám furt, většinou to napíšu blbě a rychle, ale zkontroluji si to po sobě. Dnes zrovna ne.

2) Já píšu za chodu serveru to znamená že žádný AŽ to bude hotový tak to někam dávej - neexistuje.

3) Blog zákládat nebudu, zas tak zapařenej do toho nejsem.

4) Ať jsi jaká koliv beru to jako kritiku a já kritiku přijmám, protože se z ní vždy něco naučím a zrovna teď si říkám, jakej jsem idiot :-)

Na druhou stranu, "chybama se člověk učí".

Ale děkuji za poznámky.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Connoropis díl 1. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Connoropis díl 1.   Connoropis díl 1. I_icon_minitime09.05.12 10:24

Nechapu proc to nepises do jednoho? To jako kazdy dil bude zvlast? Kdyz uz to musis psat na forum tak prosím dodržuj pořádek a pis si to v jednom topicu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Connoropis díl 1. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Connoropis díl 1.   Connoropis díl 1. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Connoropis díl 1.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Vlastní tvorba-
Přejdi na: