Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Inteligence Peta

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:16

V předešlém topicu, někteří aktivní z nás spekulovali o různých vymoženostech spojenýmy s petem. Já založil tento topic abysme tu mohli předešlou spekulaci ještě víc rozšířit a tím způsobem třeba i uzavřít. Jsem si jistý že v týmu je nyní minimálně jeden Cpp dev, proto mě napadla jedna teorie, která by fungovala jako klasický "kouzlo" který známe z vyučování.

Vytvořil by se ".XXX." příkaz, který by vedl k tomu že pet udělá daný emot. (sedne si- /sit, lehne si- /sleep atd..). Mělo by to jeden háček, pro každý emot by byl jeden příkaz, který by musel hráč používat aby svého mazlíčka naučil poslušnosti. Viz.

.petsedni
*Tento povel se ti nezdařil. Zkous to jindy.*
.petlehni
*X: vyslovil povel.*
*Y: si lehl.*


Zkrátka... na Skilly.

Toto je jedna z teorií, jak přimět peta, základnímu pohybu.
Druhá teorie je naopak z jiného soudku.


Náš mazlíček je nám věrný, stojí vždy při našem boku ovšem někdy se zdá, že ani tohle nestačí. Jistě nebudu sám kdo mívá pocit samoty ingame a při pohledu na svého petíka máte divný pocit, jakoby se vám stranil nebo dokonce že by byl cizí. Mezi Vámi a mezlíkem má být honosné pouto a měli bychom být přímo spjati, jenomže pet se nám straní.

Ano někteří možná dokonce pochopili na co narážím. Jde mi o to že naší mazlíci se drží od svého pána příliš daleko. (V přechozím topicu jsem na to narážel) Popravdě nevím jak to upravit, v tabulkách nejsem světobornej ale určitě se to nastavit dá. Nechápu že tohle Blizzardu nedošlo, hunter a pet, ti mají být spolu a né tři metry od sebe.


To bychom měli druhou teorii, ale jak já říkám, "do třetice všeho dobrého", i tady moje poznámka nebude chybět.

Teď se zaměřme na to co navrhoval Šutr. Někdy prostě chodíme jak chceme ale naše sova nebo dokonce i kočka ne a ne vylést na stůl. Bohužel ale je to tak. Né že by mě tohle přímo vadilo jako emotem se to dá napsat také velice krásně, ale když napíšu *Winny si lehla na stůl* a ta kočka stojí vedle stolu v romzmezí jednoho metru docela to ubere na zážitku.
Na druhou stranu si řekněme, povolit spell pro ovládání peta není to prdel, jsou to někteří kteří by toho velice snadno zneužívali a hráli by si na ZOO. Já nevím tenhle třetí bod je velice komplikovaný, ale neuškodilo by odměnovat ho za dobré RP. Alespon by se začalo pár jedinců dobře chovat a RPit.


Já řekl zřejmě to nejpodstatnější, předpokládám že má každý nějakou výtku. Tak do toho.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:23

Někdo konečne projevil nápad se kterým plně souhlasím
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:28

Jedno je souhlasit, druhý je uskutečnit. Ale beru to ;-)
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:31

No každopádně s tím pohybem by problém nebyl a to z důvodu jak všichni víte jednoho příkazu díky kterému ovládali GM mudly v lodnýně nejlepší by bylo kdyby se na to vyčlenily GM co by trestali nějaké nesmysli co se týče petů já totiž předpokládám že by to bylo jak již bylo zmíněno v zoologické zahradě
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:37

Jenže to co oni používají na NPC, je permanentní spell. Tudíž nemáš žádné omezení ovládat tu creaturu a to je pro nás HRÁČE zbytečné.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 15:42

ono se to dá snadno omezit a to upravením
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 22:49

mě fascinuje jak nás applestone ohromuje svými znalostmi systému wow a že zrovna on je pro ovládání petů (když ti jeho jsou vždy vražedné bestie které musí nějaký starší student v zájmu sebezáchovy zabít) se nedivím ... nápad jsem tedy nečetl momentálně na to nemám čas ale jsem proti jakémukoliv vlastnoručně poháněných petů v rukou applestona a jemu podobných
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime19.05.12 22:54

Jindra napsal:
mě fascinuje jak nás applestone ohromuje svými znalostmi systému wow a že zrovna on je pro ovládání petů (když ti jeho jsou vždy vražedné bestie které musí nějaký starší student v zájmu sebezáchovy zabít) se nedivím ... nápad jsem tedy nečetl momentálně na to nemám čas ale jsem proti jakémukoliv vlastnoručně poháněných petů v rukou applestona a jemu podobných
JInro než mě tu začneš urážet laskavě si přečti první příspěvek jinak to nemá cenu řesit...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Inteligence Peta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence Peta   Inteligence Peta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Inteligence Peta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: