Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problematická kouzla

Goto down 
+8
Rodney Samuelson
Michael Connor
Arlette Gérard
Mike Benes
Gwenog Marlow
Sierra Tomball
Shiloh Fair
Valentýn Jason Applestone
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:02

Zdravím, asi vás stejně jako mě zaskočil problém s kouzly Arrow a to následovně. Od druháků jsem se chtěl naučit *CENZURA*(kouzlo modrého plamenu) no ale bohužel jsem neuměl předcházející kouzlo světla, tudíž mi stále nešlo a psalo to Nepovedlo se ti úspěšně seslat kouzlo. Naprosto chápu že vám to částečně ulehčuje práci s tím, aby prváci neuměli kouzla sedmáku...ale já bych to považoval za BUG. Musíte uznat sami Grangerová se taky nemusela učit Expulso aby jí šlo Impedimenta že?

PS:ano vím nejsem Hermiona ale jako podklad mi to přišlo trefné
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: ...   Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:20

Proč se do *mnoho cenzurovaných slov* učí prváci věci dopředu? Nic proti, ale tohle by se mělo nějak trestat. Každý není Hermiona Grangerová.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:24

Apple zrovna u tebe je dobře, že ti to nejde! Proboha víš jak by to dopadlo, kdyby si uměl skoro všechna kouzla?! A kdo tě je učí by mě hodně zajímalo, když většina Zmijí tě chce mrtvého Smile
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:49

No promin ale se zmijema plánuju něco co se bez těch kouzel neobejde takže je to docela problém.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:54

A uvědomuješ si, že nejsi všeználek ? Navíc dobře plánuješ, ale dá se to obejít i s kouzly z prvního ročníku Smile, vždy je jiná cestička, jen je někdo líný ji hledat Smile.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:58

Nejsem všeználek troufnu si říci že nejsem ani ználek jen mi to přišlo trochu zvláštní....
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 12:59

Ono to je docela schválně (aspon podle mě) první se musíš naučit lehčí kouzlo aby si zvládl jednodušší. A Hermiona uměla už ty jednodušší Wink
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:02

tady jde především o to že nevíme jak ty kouzla máme umět za sebou protože ono to je těžké dohledávat...

kouzla se uci presne za sebou tak jak se ucite v hodinach ... nic dohledavat nemusis
Návrat nahoru Goto down
Gwenog Marlow
Čtvrtý ročník
Gwenog Marlow


Posts : 37
Karma : -3
Join date : 04. 06. 11
Age : 43
Location : Kvikálkov

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Předmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:25

Nic proti, ale s tím aby se prváci učili všechna kouzla do předu absolutně nesouhlasím. My třetáci takovou možnost nemáme a pak si tam nakráčí banda superhrdinů z prváku a dokáže porazit třetáka po třech dnech na hradě, kouzlem z druhého ročníku. Připadá mi jako nesmysl, aby někdo ani ne po týdnu uměl kouzlo pro druhák, které se učilo téměř na konci, což jsem viděla zrovna tebe Ementále. Je to nespravedlivé a docela smutné, že si tam každý hraje na hrdinu a absolutně nebere v potaz, že my by jsme měli umět víc. Po týdnu umět všechna kouzla co se učila mi připadá jako totální nehoráznost a blbina. Zkuste se nad sebou trochu zamyslet.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: jj   Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:27

Já bych dával těm co umí kouzla dopředu tresty nebo něco poněvadž to není normální...
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:40

Hmm.. počítá se to i u mě Gwen ? Very Happy Já umím jen ty základní ale pšššt (z prváku Very Happy ), alem ám je poctivě a dlouze a znuděně odrpena:D
Návrat nahoru Goto down
Gwenog Marlow
Čtvrtý ročník
Gwenog Marlow


Posts : 37
Karma : -3
Join date : 04. 06. 11
Age : 43
Location : Kvikálkov

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:43

Nevím co umíš Sierro, problém je že každý prvák si troufá na vyšší ročníky protože se naučil většinu kouzel která má možnost umět třeták. My se nemáme co učit do předu a tak mi příjde nespravedlivé a padlé na hlavu, že po týdnu umí prváci to co jsme se učili dva herní roky. My čekali na vyučování, na to co nám profesoři zadají, na to co nás naučí protože jsme na touž dostatečně zralí.
Návrat nahoru Goto down
Gwenog Marlow
Čtvrtý ročník
Gwenog Marlow


Posts : 37
Karma : -3
Join date : 04. 06. 11
Age : 43
Location : Kvikálkov

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:46

Jako je fajn když si to odrpíte a nemůžu na to říct ani ň jen je to nefér vůči nám co možnosti učit se napřed nemáme a tak s tím nesouhlasím a jsem akorát naštvaná, že si každý hraje na supermana a my jsme pak za idioty, ikdyž jsou naše postavy inteligentí (tím nemyslím tu svoji)
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:50

ehm, co že to zmije plánují? myslíš tu hrozně důležitou věc, kvůli které tě určitě musíme naučit všechna kouzla, abys nám s ní mohl pomoct?
aha, tak to bychom to mohli přestat vytrubovat na fóru, když už máme tedy takové závratné plány.

souhlasím s Gwen, všichni jsou strašně chytří, strašně na úrovni a mají minimální respekt ke staršímu žactvu (ale líbilo se mi, že když jsme tázající se prváky posílali lidově do háje, tak nám věřili a nezačínali si na nás vyskakovat). zkuste někdy hrát i "blbý prváky s podrytým sebevědomím", bývá to docela sranda.

Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:53

Nee já umím jen kouzla co se berou na hodinách + *cenzura* . A jen jedno sem se naučila dopředu protože sem věděla, že v tu dobu tu hodinu nestihnu . Tak sem se zeptala někoho z vyššího roníku zda neví co budeme brát příští hodinu Smile. Takže u mě nehrozí že by byla Sierra nejakej hrdina Very Happy , kdyby byla tak včera Snapea uřkne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:57

Mě se taky nelíbí že chtějí všechno hned. Mnohá kouzla i pro první ročník trvají týdny než se to naučí. Prostě by se tohle mělo povolovat za velice dobré RP, a podle toho pokud si GM myslí, že si to daný hráč zaslouží. Jiná cesta nevede, prostě trestat a zákaz.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 13:58

Toto učení kouzel je ale čistě na vás. Jestliže si zmije myslej, že bude nejlepší naučit své prváky takováto kouzla, pak se ale nevztekejte na prváky. Koukněte se nejprve do vlastních řad. To, že je Applestone absolutně neschopný hrát RP a umí už mnoho kouzel dopředu, to je už věc jiná. Ale jediní které jsem viděl, že umí lepší kouzla byli ze Zmijí a Mrzáků. Takže tu prosím nebrečte a dohodněte se ve vyšších ročnících.

Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:03

nemyslím, že by si to zmije myslely.. a zatím jsem ani nikoho nic prváky učit neviděla
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:20

Arlette Gérard napsal:
ehm, co že to zmije plánují? myslíš tu hrozně důležitou věc, kvůli které tě určitě musíme naučit všechna kouzla, abys nám s ní mohl pomoct?
aha, tak to bychom to mohli přestat vytrubovat na fóru, když už máme tedy takové závratné plány.

souhlasím s Gwen, všichni jsou strašně chytří, strašně na úrovni a mají minimální respekt ke staršímu žactvu (ale líbilo se mi, že když jsme tázající se prváky posílali lidově do háje, tak nám věřili a nezačínali si na nás vyskakovat). zkuste někdy hrát i "blbý prváky s podrytým sebevědomím", bývá to docela sranda.


Lidé mají NoRP právo vědet...
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:24

jenže víc jak 3/4 lidí to do hry motat BUDOU! Nebyl bys vyjímka, takže tu prosím neplácej takové blboviny.
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:24

achjo Very Happy Very Happy
asi budu radši ráda, že nemám páru o čem to mluvíš
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:46

Vážený Valentýnku, neexistuje jediný den, jediný!, kdy bys neměl nějaký problém. Ber laskavě v potaz to, že tu jsi už třetím rokem jen díky nevyčerpatelnému množství trpělivosti, kterou s tebou GM team má. Vy o ěch kouzlech nemáte ani vědět, tak to ani netahej na forko a modli se, že se v tom Applestonově bídným životě dokážeš naučit aspoň to puditio. Mluvil jsem s adminem o této problematice, plně jsem na straně třeŤáků, oni takové možnosti jako VY neměli. Tak si jdi prosím brečet jinam.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 14:48

juhuu Razz jsem pro Lock.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 15:43

Díky bohu! I jako prváka mě doslova irituje, kolik kouzel umí ostatní. A to i přes to, že nemají možnost s i je najít a silně pochybuju, že by jim je všechny navykládaly třeťáci a druháci.
S Ash jsme původně chtěly být /baví mě o "nás" mluvit v množném čísle :3 Very Happy/ ty nejlepší ze třídy. Sierře to nevyčítám, má to opravdu namakané..Ale ostatní? Kopírují texty z učebnic, dělají jak jsou jejich postavy mega šprťácké a tak nám nezbývá nic jiného, než napochodovat do třídy s nakrčeným nosem a povzdechem, kolik je tu šprtů.
Äle vážně máte dojem, že všechny jedenáctiletá děcka mají zájem o školu?

Nic to jsem se trochu odklonila od tématu.

Jde o to, že není možné, aby všichni uměli všechna kouzla, jak to praktikujete doteď. Vymyslete si, že třeba vaše postava nemá ráda tohle kouzlo, tak jí moc nejde a používá ho špatně. Neučte se všechna kouzla tří ročníků. Pak si obyčejné nafrněné holky nemůžou nic dovolit, protože se musí bát o krk. Co když zvládnete i kedavru! Bůh ví :/
Takže tedy: snažte se zůstávat v mezích prvního ročníku. Protože vám nic jiného nezbyde, pokud budete GMka s*** ještě pár dní, tak to všechno zablokují vás bannou a budete mít po pr... srandě.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime18.05.12 16:18

Oooch yaaay sem nadšená někdo pochválil mé RP(mě stačil ojak se na mě divně čučela když sem brčečela že ste mě označili za šprtku a vědmu Very Happy ). Ale Ash má pravdu-většinou si to ti lidi jen zkopírují z knihy a prostě to tam bouchnou - trošku kreativnosti, přece koho by bavilo opisovat text z učebnice pokaždé když se tě na něco profesro zeptá ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problematická kouzla  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problematická kouzla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kouzla od hráčů
» Harry Potter Filmová Kouzla/Harry Potter Filmové Čary

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: