Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Úbytek hráčů

Goto down 
+15
Christelle Gérard
David Shackle
Jaina Doutsnova
Rodney Samuelson
Fox Phoenix
Shiloh Fair
Tara
Sierra Tomball
Arlette Gérard
Michael Gregory
Junit
Mark Linstrom
Michelle McCool
Charles Gregory
Vendelín
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 19:59

Mám menší dotaz vztahující se ke všem hráčům. Zajímalo by mě, co všechny vede k odchodu. Na začátku roku, byly třídy, kde se nacházel první ročník přeplněné, ted však lavice zejí prázdnotou. Tento topic zakládám k možnosti vyjádřit svůj názor k této věci a pomoci zjistit, proč se tato věc děje. Všem předem děkuji za jejich názor.

Edit Junit: jeste dodám, ze nám jako GM týmu to pomůže se zamyslet nad věcmi, které děláme špatně a vedou hráče k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Charles Gregory

Charles Gregory


Posts : 12
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12
Age : 30
Location : Slovensko

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 20:18

U mňa osobne je to za minulý týždeň kvôli maturite, tento mám príjmačky na výšku, takže na sebe ešte musím trochu zamakať - server je až na druhom mieste. Smile

Plus som už dávno slintal na ME 3 (Mass Effect), takže je to pre mňa momentálne ťažké rozhodovanie čo hrať. Cool
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 20:21

No já se k tomu také vyjádřím... Souhlasím tady s Prýtkou... Všichni jsme si toho všimli, že počet prváků hodně klesl a všechny zajímá PROČ?! PROČ ?! Zajímá mě jestli dokážou odpovědět ti lidé co přestali hrát....a pokud ano všichni budeme rádi, když to sem napíšete... Ze začátku prváci neměli skoro, kde sedět jenže teď ? Celou třídu by zaplnili všechny 3 ročníky, ale dřív tomu bylo jinak... Vždyť vás přece nikdo nenutí aby jste tam byli každý den.... ale do prkýnka když tam zajdete jednou za 2 týdny a pak si stěžujete, že se nic neděje...nedivte se...akce probíhají jednou týdně a já myslím že je to tak akorát...Nikdo nestojí o to aby od 6 do půlnoci vysedával u počítače kvůli akci a další den v práci/škole byl celej nevyspanej... Někdo je třeba momentálně doma, ale myslete taky na ostatní, kkteří ráno vstávají.... Počkejte si do toho pátku respektive soboty... Dříve se ani nestíhalo od vás všechno číst jak vás bylo jaako much....a teď je to jako obvykle... Pak akorát spamujete topicy nesmyslama, místo toho, aby mohli GM vymýšlet něco na zabavení těch stěžovačů že se nic neděje... DĚJE ! jenže akce nepřijde za váma...musíte jít do hry a hledat kde asi probíhá...

To je ode mě vše... omlouvám se že možná už blábolím blbosti a opakuji se...
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 20:59

Mě to přestává bavit nebyl jsem tam asi 4 dny a vůbec mě to nemrzí na koleji se nedá s kym Rpit ( Navarro přestal taky a opravdu s panem Doutsenm a paní Moonsays je RP uchvatné když po sobě na koleji kouzlí kouzla jako Rursum , Puditio atd... Opravdu mě to strašně baví Wink) Přemýšlim že si udělám příští rok novýho žáka Wink
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 21:27

Kupríkladu dnes, kdybyste neodlogli hned po lektvarech mohli ste zazit dalsi posun v rocence.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 21:38

To ano...Tu máte příklad že se nedějí akce jen v pátek Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 21:54

Nuž pre mňa je odchod hráčov tiež tak povediac záhadou..

Snažil som sa nad tým chvíľu premýšľať a niečo málo mi napadlo...
Možno to je spôsobené tým, že hneď prvý deň na Rokforte (Bradavice) sa polovička serveru isto rozbehla a skúmalo všelijaké zákutia hradu (Aj keď to osobne potvrdiť nemôžem, keďže som prvý týždeň na hrade z osobných dôvodov byť nemohol) a následne, v domnienke, že už im hrad a server nič nemôže poskytnúť, prestali hrať..

To by bola asi tá prvá kategória.. Druhý "odliv" mohol byť spôsobeným nedostatkom RP možností, respektíve už vopred zmienený dôvod - nemám s kým RP-iť. Pokiaľ hráčom tvoria program GM-ká (Vyučovanie, eventy), tak s aktivitou asi problém nie je. Avšak, napríklad minulý týždeň, bol dosť suchý, čo sa vyučovania týka. Mne, osobne je jasné, že my nie sme králi a GM-ká naši šašovia, takže vám tú neaktivitu nezazlievam, nuž ale pre ostatných sa to stáva dôvodom odchodu, keďže si povedia - tu je nuda, nie je čo robiť, namiesto toho, aby si sami tvorili program. Už som sa zamýšľal aj nad myšlienkou, že by učitelia mali dávať viac domácich úloh, aj keď na druhej strane, pre niekoho by to bolo obtiažnejšie, nie každý má na počítač toľko času, ako ostatní. Určite však je to zaujímavý spôsob, ako docieliť to, že hráči nebudú iba nezmyselne civieť do obrazovky a hovoriť si - to je nuda. Otázne je, či si učitelia nájdu čas a potrebnú námahu, na opravovanie úloh...

Tretia skupina, aj keď asi iba minoritná momentálne riešila maturitu/prímačky/skúškové obdobie/opravovanie známok v škole. Sem by som sa zahrnul aj ja sám, keďže mám ešte zopár skúšok, no jednoducho to riešim tak, že si ten čas rozložím, aby som sa stihol aj učiť aj hrať..

Uvidíme, ako to bude pokračovať ďalej..
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 22:03

Ono je to asi i o tom, s kým se člověk dá dohromady. Jasné je, že pokud je s kým hrát (ano, tady přichází na řadu argument, že ve hře je dost hráčů na to, aby se každý mohl s někým bavit, ale v případě jistých charakterů to za některých okolností není tak úplně možné; dám příklad- namyšlený zmijozelák asi těžko jen tak přijde na přátelský pokec k mrzimorskému stolu apod.), lidi to mnohem víc chytne.
Jinak se ostatní (např. starší postavy) baví o věcech, které zažily a daná osoba (mladší postava, možná třeba prvák) o tom pak nemá ani páru. To nejspíš taky přispívá k tomu, že když tam člověk dlouho není, má tendenci v té neaktivitě dál pokračovat.. navíc i v reálném životě to tak je, že se někdo těžko bude cítit příjemně v prostředí, jehož chod a zážitky jsou pro něj tak trochu španělská vesnice. My měli tu výhodu, že jsme byli ten "historický" první ročník a před náma byla jen nezmapovaná poušť, ale to musíte vydržet, než se zorientujete, najdete si nějaké to svoje místo, svoje konexe, svou partu.

Chápu, že někdo má problém s rodiči, kteří ho nechcou nechat na PC dlouho, se školou, s časem, s čímkoliv.. nebo si jenom užívá svého "social life",
stejně tak vím, že teploty stoupají, sluníčko svítí, volna přibývá a zmrzlina je samozřejmě chutnější než minulý rok touhle dobou, ale pokud chcete hrát, tak hrajte pořádně. Když se nemáte s kým bavit ("s kým RPit"), tak si něco vymyslete- někdo se třeba přidá (pakliže budete opravdu, ale opravdu zoufalí, zkuste potkat Zmijozeláky a něčím je namíchnout Razz) a nebo svou čaroúžasnou hrou zaujmete nějaké GM, které vám za odměnu přihraje menší kšeftík v ročence. To vás to pak začne tuplem bavit. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 22:10

Docela souhlasím s ¨Linstormem. Sice já tento problém nemám (my havr si najdeme rp jakékoliv ať už se jedná o to že mě nechtějí pustit z koleje nebo něco jiného Very Happy ) . Ale prostě de i o to kvalitní RP. NEmohu říct, že bych si všimla nějakého uchvatneho rp od Moon nic proti ní, ale po dnešní hodiěn lektvarů mám krásný obrazek o jejím RP (to nemluvě o jejím "Skakavem" výletu přes nadvoří co vede do síně.

Ale jde taky o to, že některý prostě raději budou neaktivní než RPit s někym, kdo to neumí. Ale myslím , že to že nejsou aktivní má asi hodně zadostiučinnění s maturitou/zkouškami apod. Smile
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 22:12

Já pevně věřím v to, že všichni ti chybějící maturují a ihned se po maturitách vrátí...nechci připustit že je to přestalo bavit...CO JE PŘESTALO BAVIT ?! Gwen, Max a Arlette jsou třeťáci o kterých by se dalo říct že jsou ve hře každý den....už třetím RP rokem tu hrají a pořád je to baví...jak to někoho může přestat bavit po dvou dnech ? affraid
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime28.05.12 22:17

Ešte sa doplním.

Veľa krát sa stane, že pokiaľ si niekto chce spestriť deň, tak spraví niečo, čo je pomerne z RP pohľadu zlé (Dneska Sierra napríklad hodila do Filcha pokazený odvar opilosti), no z herných možností sa pre toho hriešnika otvára príležitosť nového dobrodružstva.
Podľa môjho názoru, by sa takéto činy nemali trestať strhávaním bodov (keďže potom to ľudí demotivuje ich robiť) ale namiesto toho to vyriešiť tak, že daná osoba dostane nejaký trest, učiteľ ju nechá po škole... Tak by sme na hrade mali možno viac neposlušných a neposedných školákov, než šprťáckych a chvastúňskych mudrlantov.

Každopádne v knihe sa stalo tuším iba raz, že by bola nejaká fakulta v mínuse. Tu sú v takom stave tuším fakulty 3.
Toto ale znova závisí od ochoty a časovej spôsobilosti učiteľov...
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 0:59

Tak ja vam k tomu neco napisu, rocenky jsou sice naplanovane dopredu hlavne ty stezni body,nebo temata, ale dopredu se nevi, kdo v te rocence bude vystupovat to uz je na udalostech, ktere se semelou vasi hrou. Kde se kdo priplete, co udelate vy, podle toho se pribehy upravuji a komplikuji. A podle toho Vas přidáváme do akci a dáváme Vám role v určitém příběhu. Napriklad kolik vas bylo na Hallowenu a videlo rituál? Temer nikdo az na par vyjimek se nechytl toho co se tam rikalo, byly v tom indicie a nikdo pomalu nepatra. Misto toho naopak sem par jedinců zaregistrovala, že chodí po chodbách a záhadně tvrdí, že ošetřovatelka je smrtijedka, aniž by ji kdo kdy viděl odhalenou nebo aniž by se nějak prozradila, že by něčim takovým byla. Tím vám tu neprozrazuji děj, protože první zdání klame a věci jsou úplně jinak, než by kdo soudil. Kolik z Vás četlo pozorně věštec, i tam se dá lecos najít co souvisí s ročenkama. Ale tim, že si budete stěžovat, že se nic neděje nebo nemáte s kym rpit se nikam nepohnete. A opravdu si myslim, že letošní rok je nabytý akcemi, které pro Vás chystáme o mnoho více, než byly roky předchozí. Nejsme tu však od toho, abysme každý den hráli nějaké divadlo pro Vás. Vy sami se taky musíte umět občas zabavit. Proč si nevymyslíte nějakou akci,Proč si třeba nezahrajete na schovku nebo na honenou, hrad je dost velký, nebo třeba nepřijdete za profesorem a nezeptáte se jestli nechce s něčim pomoc, nebo proč si třeba neuspořádáte nejakou party sami, oslavu narozenin nějakeho kamaráda, proč si třeba nezahrajete na pravdu a lež a nezjistíte par informací o vasich spoluzacich, proc treba nejdete ven a neuděláte velkou koulovacku, proc se treba nezeptate jestli nekde na hrade nejsou stare brusle na půjčení, když nemáte svoje a nejdete se vyblbnout na jezero je uz zamrzle, proč třeba neprovedete nějakou lumpárnu tomu koho nemáte rádi, nenastražíte na nej nejakou lečku nebo past apodobně. Dá se toho vymyslet hodne jen chtit a snazit zabavit se taky sam. V reálném zivote taky nečekáte co vám osud naservíruje, ale žijete. A myslim si, že kdyby kdokoliv přišel , že potřebuje s nějakou pidi akcí nějak pomoc tak se s náma dá domluvit.

ps: Za další chybí vám knížky v knihovne o nejakých tématech, které byste chtěli ve hře řešit? Co vám brání něco sepsat poslat mi to na e-mail a bude-li to dobré přidáme vám to do hry.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 1:58

Tara má pravdu Smile . A já opsobně se podle toho co píše řídím XD. Dnes jsme si s Ashdown prostě došlápli na Moonsays, nebo má akce s Filchem. Ono je mnoho možností jak se zapojit do hry a pobavit se i bez eventů GM Smile
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Předmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 10:27

Vidím, že se sem vyjádřili hlavně ti hráči co přetrvávají a jsou aktivní. Ti co odešli, konkrétně ti z mrzimoru no co říct. Někdy se dá i špatné rp překousnout. Někteří studenti nehrají ty nejchytřejší a kdyby tam byl každý jen ten co všechno zná, ví a umí nebylo by to tak pestré. Zabavit se můžete sami, ale pochybuji že to někomu nedošlo když začal hrát. Spíš jde o to proč přestal, když možnosti jsou nevyčerpatelné a nemusí se najít jediná minuta, která by byla nudná.

edit: btw: Kdo říká Listrome, že musíš rpit jen s lidmi z koleje? Byly roky kdy v mrzimoru byl jen jeden student a bavit ho to nepřestalo, hraje si vesele třetím rokem dál.
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: ....   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 11:29

Nu já se tedy také vyjádřím - jednoduše tento týden není čas, mám i jiné závazky na jiných místech a musím je plnit. A nevím, třeba mi to jenom tak přijde, ale zdá se mi, že je to furt o těch samých lidech a to mě na tom krapet přestává bavit. Jasně, teď někdo odvětí "choď do hry, dostaneš možnost" ale já do té hry chodila a.... mno nic. Ale dodělám co je potřeba a snad se mi podaří se další týden v pokoji navrátit Smile
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 12:11

Ja ani moc necekam ze se vyjadri ti co prestali uplne hrat. Kdyz nechodi do hry tezko je uvidime na foru.
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 13:00

Fox teď člověk taky moc nevidí ve hře, jelikož má zkouškové, které, jak doufá, už v pátek skončí, takže si maximálně něco zajde nakoupit na trhy a od pátku snad bude hrát opět na plno.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 14:44

Jak uz rikala kolegyne o obpost výše, byly bychom radi kdyby se vyjadrili a precetli si to hlavně ti, kteří se chystají odejít či odcházejí, nebo si stěžují.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 15:01

Jsou tu lidi, kteří mají dost nabitý program v realu. Některé to také přestane prostě bavit, s tím musíte počítat. Linstrome, vážně nemusíš RPit jen se svou kolejí... To, že nehraješ s těma dvěma chápu, ale proč si nenajdeš někoho z nebelvíru, nebo havranů? Já osobně hraju paličatého samotáře, já ti nepomůžu, ale je tu mnoho lidí, kteří by s tebou klidně hráli. Nemůžete ale čekat, že se sem budou hrnout hráči. Teďka je zrovna špatné období...maturity, zkoušky, přijímačky....třeba se to později změní.
Návrat nahoru Goto down
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 15:07

Tiež sa vyjadrím aj ja. Momentálne mám preinštalovaný PC a musím zohnať externý hardisk aby som si nemusela wow znovu sťahovať. Tak ale prejdem tiež k hre.
Asi najviac na hre ma nebaví učenie. Ja skoro vždy prídem piatky po doučení. Neviem ako ostatným, ale zdá sa mi to stále o tom istom, ako to tu už bolo spomínané. Ale niekedy sa tu akcia vôbec vymyslieť nedá. Napríklad, chceme zavariť nejakému učiteľovi a nevidíme ho v WHO liste aj keď tam je. To ho máme ísť hľadať po celom celučičkom hrade? Taktiež je podľa mňa tých hodín veľmi veľa. prečo nemôžu byť každý deň, nejaké dve hodiny? Veď predsa nehrajú tu samé malé deti. Ako spomínal Gregory, momentálne prebiehajú maturity a ľudia sa musia tiež učiť.

Ja sa osobne v hre "nudím". Áno, deje sa tam niečo, to je celá pravda. Deje sa tam niečo skôr piatky a soboty. Ale mne sa nechce od 6 do 12 čumeť do monitora.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 15:10

Nevím co vám na učení vadí, nebýt učení je tu totální nuda pro ty kteří se neumí zabavit a je to škola a pokud se vám to nelíbí tak na tyy hodiny nechoďte vaše chyba....Ale pak si nestěžujte že máte málo bodů...
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 15:12

Kdyz budou 2 hodiny denne, prijde vas tam jeste mnohem min, jelikoz 80% lidí chodí na vyucovani a po hodine odlogne.
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Předmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 15:28

Pokud tě nebaví hodiny, nikdo tě chodit na ně doopravdy nenutí. Je jen na tobě jak chceš svou postavu vzdělat a co vše chceš aby věděla. Hodiny jsou přece od toho, aby z vašich postav byli plnohodnotní kouzelníci. Učíme je proto, aby se dozvěděli něco zajímavého a mohli to pak ve hře využít. Prostě je to jako v knihách. Kdyby nebyla škola tak o čem ta hra je? Pro jsme vlastně na hradě?

btw: Zkouškové nemají jen hráči, i lidi co dělají akce a učí vás nežijí jen pro hru a mají i jiné věci na práci. Doba hry je prostě čas kdy můžeme vypnout a odreagovat se, není to o každodenním koukáním do počítače.
Návrat nahoru Goto down
David Shackle




Posts : 44
Karma : 0
Join date : 30. 04. 12

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 16:02

Ja som tu teraz nebol pretože som býval buď s kamarátmi alebo som niečo mal. Ale čakajte odo mňa že sa určite vrátim Smile A inak úroveň RP v celom Havre je vynikajúca Smile Veľmi ma baví s ostatnými rpiť Smile
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime29.05.12 16:02

Já třeba teď cca dva týdny taky ve hře nebyla. Jsem třeba počítači, ale dělám i plno věcí mimo hru. Většinou přijdu domu kolem šesté a znaveně si sednu k PC, kde jsem schopná jen chatovat nebo projíždět internet. Jo, mohla bych tam zajít, přiznávám to.
Taky se snažím dohánět známky. Tohle období prostě nemám ráda a vím, že nic pak nestíhám, protože když se neučím, tak jsem ráda za každej volnej čas pro relax.
A ano... mám obzvlášť to štěstí, že akce jsou v pátek nebo sobotu a já většinou v tyto dny jsem buď: někde s kamarádkami (ano, chodím se bavit, a? Very Happy) nebo jsem někdy u babči a podobně.
Ale myslím, že snad tento týden bych se měla už zapojit více. Jen budu muset dopsat sešity, trochu se hodit do děje a hurá do hry Smile

Jinak si myslím, že hodně lidí teď není ve hře kvůli dohánění známek, maturitám a jiným už zmíněným věcem, ale taky jsou lidé (třeba jako já), kteří mají hru rádi, ale zároveň se rádi jdou někam o víkendu pobavit, když za sebou mají náročný týden ve škole. A nebo pouhopouze v těchto krásných teplých dnes tvrdnou venku klidně do 10 Smile To se pak už těžko naskakuje do rozjetého vlaku...
Ale dejme tomu čas a uvidíme. Úbytek prváků se řeší každý rok... nikdy se nevyřešil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úbytek hráčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úbytek hráčů   Úbytek hráčů I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úbytek hráčů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kouzla od hráčů
» Otázka ohledně "skvělých" hráčů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: