Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Školní vyučování

Goto down 
+2
Esperanza Milagrosa
Fox Phoenix
6 posters
AutorZpráva
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime26.06.12 19:08

Jak už název napovídá, mám dotaz ohledně výuky. Proč je ještě výuka, tento týden měly být přece zkoušky, jenže ty byly zrušeny, tudíž by mělo být volno, tak proč je výuka?
Návrat nahoru Goto down
Esperanza Milagrosa

Esperanza Milagrosa


Posts : 37
Karma : 0
Join date : 13. 01. 12
Age : 34
Location : Ostrava

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Zkoušení za trest nebo za odměnu?   Školní vyučování I_icon_minitime26.06.12 19:42

Také se to týká vyučování... mám jeden takový docela zvláštní dotaz...

Všímám si, že snad v každé hodině, když je někdo zkoušen, je to z velké části ten, který vyrušuje - a ve většině případů pak za ono zkoušení dostane ještě body - z pedagogického i bodového hlediska se ptám - to jsou tedy "vyrušující" studenti odměněni za vyrušování tím, že dostanou body pro kolej? Nepostrádá to tak trochu logiku?
Mají být zkoušeni za trest, a ne za to ještě dostat body... nebo to takhle nebere nikdo z vás?

Naopak student, který v hodině nevyrušuje, zkoušen není, jeho ukázněnost je poté nedoceněná, protože on body nedostane... nemohu si odpustit otázku - to se mám teda začít chovat tak, že budu v hodinách vyrušovat (v těch, ve kterých se to, jak jsem popsala výše - dělá), abych byla zkoušená a abych dostala body?

Docela mě to zaráží, protože mě dokáže naštvat, že si někdo pustí pusu na špacýr nebo přijde pozdě a je zkoušený a má za to body... jak k tomu přijdou ti, kteří přijdou na hodinu včas, nejsou drzí a dělají, co mají - a žádné body z toho?

Když už tedy profesor vyzkouší někoho neukázněného, tak si myslím, že by mu za to body dávat neměl - má ho potrestat a ne odměnit, jak už jsem zmiňovala...

Něco pro profesorský sbor k zamyšlení...

:-) ;-)
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 0:54

Ja nevím, kde berete, že zrušení zkoušek znamená zrušení vyuky. Škola pořád běží, tudíž běží i vyuka. Zkoušky se zrušily hlavně z důvodu, že skoro nic neumíte, tak proč ten čas nevyužít k tomu, aby se dohnonalo to co se nestihlo. Tenhle rok byl podstatně kratší než roky předešlé a nahustit všechnu latku do hodin, se třeba někde nepodařilo, ostatně je to tedy na každém profesorovi jestli si látku dobere ted nebo to bude dohánět na začátku dalšího roku,kde si budete stežovat, že zase nic neumíte. Na druhou stranu, fajn dáme vám volno a do hodiny ve hře nikdo nebude, že nemáte co dělat....akce bývají až později ne úderem šesté
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 42
Location : Oxford, Anglie

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 6:41

Neeeeeeeee já chci výuku, výuku ! PROTEEEEST ! Suspect affraid cheers
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 11:48

Taro ono to bylo celkem logické ale jsem rapidně proti aby se zrušila výuka!
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 16:50

Sem si říkal, proč z formulí umíme jen xX:světlo co svítí.. ^^:Xx Laughing
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 16:57

Michael Connor napsal:
Sem si říkal, proč z formulí umíme jen xX:světlo co svítí.. ^^:Xx Laughing

Vy umíte jen tohle? ou no v tom případě já taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime27.06.12 17:23

Mimochodem kdy teda vude končit školní rok?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Školní vyučování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Školní vyučování   Školní vyučování I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Školní vyučování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: