Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Demencia niektorých hráčov

Goto down 
+3
Tara
Michelle McCool
Jaina Doutsnova
7 posters
AutorZpráva
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 22:43

Zdravím, no, už ma to dlhú dobu docela "serie". Nemám nič proti tomu že chválite akcie ani nič podobné. Samozrejme ale dakedy mi to príjde ako demencia pretože každý deň je skoro nejaká akcia a každý človek tu začne, oo to bolo super, chcem to pochváliť, skveléé. Chápem, ale nie je to tiež dobré stále dookola vypisovať. Vždy je s tým skoro celé forum zaspamované. Vážne, neberte to osobne, ale stačí podľa mňa raz, dva krát pochvíliť, že si ceníme prácu GM a nie každý deň založiť new topic a chváliť ako napr. Dnešok bol výbornýýýý.. Vážne mi to dochádza až trápne.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 42
Location : Oxford, Anglie

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 22:46

Tak proč si toho všímáš ? Nikdo tě nenutí to číst...A hlavně že ty máš "inteligentní topicy" Wink
Návrat nahoru Goto down
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 22:50

Eh, tak ty máš čo najviac vravieť. Najviac spamuješ. Ale neriešim to. Samozrejme nedá sa to prehliadnuť, keď mi všade píše, že sú nové príspevky. Ale keď sa do toho začítam, tak sa nedá nič robiť Smile
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 22:50

A co je na tom spatneho, ze si to hraci chvali, my sme radi, kdyz vime, ze nase prace je ocenena. Forum je zaspamovane jinyma vecma. Kdybyste psali do jednoho topicu a nezakladali dalsi se stejnyma tematama nemuseli byste si stezovat na zaspamovane forum.
Návrat nahoru Goto down
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 23:03

Však samozrejme mne nevadí že chvália. Ja viem, je aj začo chváliť Smile . Je pekné vedieť, že oceňujú vašu prácu a vás to "tankuje" ďalej Smile . Ale tak nemusí sa stále zakládať topic z názvom -Dnešek- a podobne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 23:07

Abych se vyjádřil, asi bych s tebou souhlasil. Nemá smysl každý den zakládat nové téma pro pochvalu gm. Bylo by třeba fajn otevřít jen jedno s názvem např: Reakce na akce, a do něj pak psát.

Zas ale na druhou stranu nevidím důvod, proč se tu vyjadřuje někdo, kdo už vlastně ani nehraje. Ve hře jsem tě neviděl, ani nepamatuji. Pokud chceš kritizovat hráče, tak začni hrát, abys věděla, jaké to doopravdy je.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime01.07.12 23:34

Tak Ostyn už jedno takové udělal a jak to dopadlo, vys*ali jste se na to Razz

/EDIT: Abych byl tedy přesnější, tak jsem kdysi vytvořil tohle -> https://bradavice-online.forum.st/t124-pochvaly-a-kritika .
Návrat nahoru Goto down
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime02.07.12 15:07

Very Happy Ja by som s celou radosťou hrala, keby nemám preinštalovaný PC a mám tu WoW. Samozrejme, už sa doňho aj púšťam Smile .
Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime02.07.12 15:10

Jaina Doutsnova napsal:
Very Happy Ja by som s celou radosťou hrala, keby nemám preinštalovaný PC a mám tu WoW. Samozrejme, už sa doňho aj púšťam Smile .
Rolling Eyes

Nemáš ban?
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime02.07.12 16:16

Tak ste si to vyříkali a ja to zamknu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demencia niektorých hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demencia niektorých hráčov   Demencia niektorých hráčov I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Demencia niektorých hráčov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: