Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pohádejme se, poperme se

Goto down 
+18
Valentýn Jason Applestone
William Brown
Edgar Davids
Tara
Sajmon El'Diere
Cho Shing
Jindra
Holy Moonsays
Michelle McCool
Christelle Gérard
Luffy D. Monkey
Mike Benes
Vendelín
Rodney Samuelson
Sierra Tomball
Peter Blue
Michael Connor
Katharine Ashdown
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 20:38

Edgar Davids napsal:
Mike Benes napsal:
Edgar Davids napsal:
Luffy D. Monkey napsal:
Sierra Tomball napsal:
Hm oživit..ať si ho oživí, ale nejmíéně měsíc pobyde u Munga nebo na ošetřovně chachaa

Že by konečně klid a pěkné hraní no to by byla opravdu nádhera


jo to bude bez tebe monkey az te zabiju...
Silná slova Davidsi


jo to jsou :-) nemyslel jem to vazne ale vazne toho nech Monkey myslim ze umim vic kouzel nez ty

No já myslím že umím víc kouzel než ty (nepoužívám je na ostatní) ale nebudu si špinit ruce s tebou nestojí mi to zato
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 20:45

Víš, je docela legrační, jak se oháníš tím zkoušel sem to... Ty víš přesně pohyb hůlky? Ty víš přesné znění formule? Stačí jedno přeřeknutí a kletba se může obráítit proti tobě nebo vubec nevyjít.

Dále, jsi si moc jistý, že hráči budou dále tolerovat tvé nonRP - v běhnout do síně a zničehonic hodit kouzlo na třeťačku tsk tsk tsk.

Víš, že tě většina starších žáků inRP nemůže vystát ? Smile Být tebou neriskovala bych a věř mi prvák dne je myslím pro zmije maličkost:)
Ohledně těch kouzel, drahoušku víš že si koleduješ o další trest? Pokud umíš kouzla, která jste se neučili ..ts tsk tsk..( toto platí na oba dva jak Davidse tak Monkeyho)

PS: Sem ochotná ti pomoct s RP a s tím, co děláš špatně. Avšak musí se jen chtít a pokud si myslíš, že nic neděláš špatně, tak mi věř že ani GM ti nepomůže.


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 24.10.12 20:46, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Sem nemocná a moc mi to nemyslí pardon)
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 20:54

Sierra Tomball napsal:
Víš, je docela legrační, jak se oháníš tím zkoušel sem to... Ty víš přesně pohyb hůlky? Ty víš přesné znění formule? Stačí jedno přeřeknutí a kletba se může obráítit proti tobě nebo vubec nevyjít.

Dále, jsi si moc jistý, že hráči budou dále tolerovat tvé nonRP - v běhnout do síně a zničehonic hodit kouzlo na třeťačku tsk tsk tsk.

Víš, že tě většina starších žáků inRP nemůže vystát ? Smile Být tebou neriskovala bych a věř mi prvák dne je myslím pro zmije maličkost:)
Ohledně těch kouzel, drahoušku víš že si koleduješ o další trest? Pokud umíš kouzla, která jste se neučili ..ts tsk tsk..( toto platí na oba dva jak Davidse tak Monkeyho)

PS: Sem ochotná ti pomoct s RP a s tím, co děláš špatně. Avšak musí se jen chtít a pokud si myslíš, že nic neděláš špatně, tak mi věř že ani GM ti nepomůže.

Neboj však já to vím a i kdy bych je uměl tak je nebudu používat na ostatní dá se říct že je umím jen z nudy a kdybych už použil nějake kouzlo co nemám umět tak by to nebylo na ostatní žaky a nebylo by ani utočné
Návrat nahoru Goto down
Edgar Davids
Druhý ročník



Posts : 21
Karma : -4
Join date : 26. 09. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 21:10

Sierra Tomball napsal:
Víš, je docela legrační, jak se oháníš tím zkoušel sem to... Ty víš přesně pohyb hůlky? Ty víš přesné znění formule? Stačí jedno přeřeknutí a kletba se může obráítit proti tobě nebo vubec nevyjít.

Dále, jsi si moc jistý, že hráči budou dále tolerovat tvé nonRP - v běhnout do síně a zničehonic hodit kouzlo na třeťačku tsk tsk tsk.

Víš, že tě většina starších žáků inRP nemůže vystát ? Smile Být tebou neriskovala bych a věř mi prvák dne je myslím pro zmije maličkost:)
Ohledně těch kouzel, drahoušku víš že si koleduješ o další trest? Pokud umíš kouzla, která jste se neučili ..ts tsk tsk..( toto platí na oba dva jak Davidse tak Monkeyho)

PS: Sem ochotná ti pomoct s RP a s tím, co děláš špatně. Avšak musí se jen chtít a pokud si myslíš, že nic neděláš špatně, tak mi věř že ani GM ti nepomůže.


jestli myslis to s Mcool tak to jsem se preklikl mam nastavene makro a chtel jsem dat esc a misto jsem zmackl 1 ale take jsem se ji omlouval jestli sis nevsimla..
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 21:15

Omluvit? Promin , ale ty první zdrhneš z místa činu a až PAK se omluvíš?
Návrat nahoru Goto down
Edgar Davids
Druhý ročník



Posts : 21
Karma : -4
Join date : 26. 09. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 21:16

Sierra Tomball napsal:
Omluvit? Promin , ale ty první zdrhneš z místa činu a až PAK se omluvíš?

jak z místa činu jelikoz jsem to do ni dal omylem tak jsem se lekl a vybehl pred velkou sin ale kdyz za mnou prisla tak jsem ji to vysvetlil..
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 22:06

Bože....takovejch zajímavejch věci jen co zmiznu Sad Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime24.10.12 22:27

Jablíčko, vrať se... chybíš mi.






Reakce na Rodneyho v locknutým topicu: Nový topicy lidi dělaj proto, protože chtěji upozornit na chyby. Pokud ty spratky nezastaví ani tuna upozornění.. na serveru nemají co dělat. Tím že se připojí na server, souhlasí s tím že budou dodržovat pravidla RP. GM tým je příliš měkkej.... a proto si nechávaj..ups.. na hlavu. Nezasloužej si tu hrát.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 7:29

Mimořádně se nejdu hádat a jako obvykle ani prát, jdu se vám vybrečet na rameni, postěžovat si. Věřím, že nejsem jediná, komu to leze na nervy /přinejhorším je tu Bertie/.
Váš pravopis je naprosto, NAPROSTO příšerný! Přiznávám, že mě někdy ujedou obzvlášť ošklivé hrubky, takže jsem ochotná tolerovat občasné ošklivosti.
Ale děcka, naučte se alespoň i/y! Už jsem se díky Junitovi a Taře naučila alespoň akceptovat absenci diakritiky /i když je to strašné/. Ovšem na tohle nemám žaludek.
Ve hře jsem v poslední době opravdu málo, škola je náročná a mám spoustu dalších aktivit, ale když přijdu a vidím patvary typu "svích", "bil jsem na večeři", neshodu podmětu s přísudkem, špatné určení s/z a podobně, chce se mi zvracet.
Nedivte se, že pak svůj cenný volný čas obětuju raději Seriálu, knize anebo psaní.

edit: Nequotujte takový mraky příspěvků, stačí jen ten poslední. Kdose v tom potom má vyznat sakra. silent
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 16:19

No a co tak nesnasim hacky Razz, povazuji za absolutni zbytecnost, kterej jinej jazyk ma takovou blbost jako hacky? V tomhle by se mohla cestina zmenit
Very Happy sem lina je psat
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Posts : 97
Karma : -30
Join date : 21. 10. 12
Location : Izrael

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 16:28

Písať bez háčkov? ... Ale noták! Ja osobne si nedokážem slovenčinu (a ani nechcem) predstaviť bez háčkov a dĺžňov!
Edit4Junit: Dĺžeň je "čiarka?" skrátka - á, é, ó, ŕ atď.


Naposledy upravil Shiro dne 25.10.12 17:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.nyan.cat/
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 16:29

*neví co je dížň*
Návrat nahoru Goto down
Miyu Kurokawa
Druhý ročník
Miyu Kurokawa


Posts : 7
Karma : 0
Join date : 05. 09. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 17:23

áno, dĺžeň je tá čiarka nad písmenom napríklad v í á ú... (btw aké háčiky Shiro, mäkčene!) Very Happy:D
ale inak, súhlasím s Tarou, v internetovej komunikácii je to zbytočnosť napríklad v mailoch a pod. kde sa to môže kódovať, na druhej strane som s Kath/Shirom, pretože v hre je to dosť fajn vedieť čo ten druhý myslí, a sem tam to bez diakritiky ide ťažšie... a tie i/y chyby a podobné (aj keď my máme sem tam niečo inak) ma celkom iritujú, nie že by som sa tiež občas nesekla.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 19:02

Puff... Zásadně nesouhlasím s tím, že háčky a čárky jsou v internetové komunikaci zbytečné... Koukněte se na to, jak to vypadá... A ne že bych měla špatnou představivost, ale hrozně špatně se to čte a leze mi to na nervy. Tak a je to venku, prostě jde jen o to, jak to vidím já! Very Happy
2Tara: Tak piš v angličtině, i když ti pravděpodobně někteří lidé nebudou rozumět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime25.10.12 19:38

Tak si budes muset zvyknout ja hacky psat odmitam Very Happy a slovensky jazyk se mi ani trochu nelibi, a taky sem si zvykla TAKZE NEMAM PROBLEM! :-P
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime26.10.12 11:34

Já si začínám zvykat, že se řeší taková kravina jako háčky čárky Very Happy
A Štěp, pokud se ti to blbě čte... tak nebude problém v tom. To bude problém v tobě Razz Very Happy ty hnípalko a velká gramatická znalkyně Razz Very Happy
Mi to teda nepřijde jako nějaký velký problém, však v SMSkách píšete háčky a čárky taky? mě to akorát zdržuje a XT9 mi přehazuje slova třeba z "pozdravit" na "porodit" takže ji začínám lehce odmítat...
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime26.10.12 15:25

Ale tak háčky a čárky bych přežila, ne zrovna nadšeně, ale jo. Very Happy Jenom to svích, které tu začalo být poměrně časté mě nehorázně žere... Razz
A neříkám, že jsem velká gramatická znalkyně. Poté co jsem si blbě odůvodnila otepi a napsala je s tvrdým, mám chuť se jít ledatak zahrabat Very Happy Ale omlouvá mě, že jsem to ted-over... /neboli že jsem myslela, myslela až jsem to vymyslela blbě... třikrát jsem to přepisovala Very Happy/

[i]edit: a v smskách je nepíšu, protože Zlatíčko /mobil/ nepodporuje háček nad "e". Ale kdybych měla mobil, který je umí a nemusela bych u toho mačkat jedno tlačítko půl minuty, jen aby se mi načetl háček/čárka, tak ano. Razz
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime26.10.12 17:51

Obávám se, že tento topic zde nebyl vytvořen pro to, aby se zde řešily blibosti. Navraťte se tedy k původnímu tématu, nebo se stane, že až sem budete chtít připsat další nesmysl, naleznete to tu zamčené.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime27.10.12 9:43

Offtopic je offtopic....zde se může řešit cokoliv...dle mého názoru by to tu ani gm zamykat neměli.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime27.10.12 14:16

I v offtopicu se maji dodrzovat pravidla
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime27.10.12 14:23

Pravidla jsou doufám všem jasná...původní záměr tohoto topicu byl dodržován prvních pár stránek, pak se tady zuž jen blbne. Takže si buď založte nový ticket s odpovídajícím názvem, nebo toho nechte.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pohádejme se, poperme se
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: