Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Emot fail ..

Goto down 
+9
Junit
Mike Benes
William Brown
Peter Blue
Tara
Sajmon El'Diere
Luffy D. Monkey
Michael Connor
Sierra Tomball
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 17:32

Aha no tak to je dobry je nepřehanim vubec monkey
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 17:34

2Mike: Netrefil ses... Razz počkej si až mě uvidíš hrát...
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 17:37

Katharine Ashdown napsal:
2Mike: Netrefil ses... Razz počkej si až mě uvidíš hrát...
hlel klid já jsem holka uvězněná v mužském těle co chce pořád tancovat Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 17:42

Katharine Ashdown napsal:
*dělá, že to nevzdala už o půl dvanácté* No já předpokládám, že se to spraví! Protože nehodlám hrát M----- /kdo ji první pozná dostane malou nanicovatou jedničku/ do konce života... Very Happy



M jako Monkey monkey
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 18:03

Monkey: Tam byl problém s tím že si občas (budu milá, právě sem se dobře najedla Razz ) přeháněl. Kdo normální, co napálí dvakrát hezky hlavou do zdi po pár vteřinkách vstane a nic mu není ? Jinak ano chápu to s tím, že si to chtěl oživit - ale věř mi je stokrát lepší vymyslet něco šíleného sám než si hrát na smeagola/gluma:D
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 18:05

Sierra Tomball napsal:
Monkey: Tam byl problém s tím že si občas (budu milá, právě sem se dobře najedla Razz ) přeháněl. Kdo normální, co napálí dvakrát hezky hlavou do zdi po pár vteřinkách vstane a nic mu není ? Jinak ano chápu to s tím, že si to chtěl oživit - ale věř mi je stokrát lepší vymyslet něco šíleného sám než si hrát na smeagola/gluma:D


No dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 18:19

Uff!! Ještě že to zkončilo hned po ráno... nezvládla bych hrát Ash jako Marlow Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: j   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:37

Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:51

Mike Benes napsal:
Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.


Cože ? jakej ignorant ? očem zase mluviš

monkey
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:54

Luffy D. Monkey napsal:
Mike Benes napsal:
Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.


Cože ? jakej ignorant ? očem zase mluviš

monkey
*cenzura* už se zamysli ******* nad tím jak hraješ ty ******* já už tě mám normálně plný zuby.
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:55

Mohli by jste prosím krotit svoje výrazy? Tohle forum čtou i lidé staří tak, že by se jejich uším taková vulgarita nést neměla. Prosila bych tedy o klid.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:57

Vendelín napsal:
Mohli by jste prosím krotit svoje výrazy? Tohle forum čtou i lidé staří tak, že by se jejich uším taková vulgarita nést neměla. Prosila bych tedy o klid.
Jak sama víš tak jsem starší a když borce ještě mé profese dokáže někdo vytočit tak to stojí za to.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 22:58

Mike Benes napsal:
Luffy D. Monkey napsal:
Mike Benes napsal:
Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.


Cože ? jakej ignorant ? očem zase mluviš

monkey
*cenzura* už se zamysli ******* nad tím jak hraješ ty ******* já už tě mám normálně plný zuby.

No a ty se zamysli nad tim co my píšeš *cenzura*. Nevim co maš furt za problem ja se snažim hrat dobře tak bud tak hodnej a nech mě
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:06

Prostě se uklidněte. Nemusí se tu psát vulgarismy,pokud chcete být sprostí pište si pm, jděte na skype nevím. Myslím si ale, že je nefér nadávat někomu kdo hrát teprve začal a ještě k tomu sprostě. Chce to čas, pokud máš s tím jak hraje problém, namísto nadávek mu můžeš vysvětlit co dělá špatně a pomoct mu. Tak se zkus zamyslet Miku, stejně jako opičák a jděte si sprostě nadávat, jako nějací hulváti jinam.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:07

Luffy D. Monkey napsal:
Mike Benes napsal:
Luffy D. Monkey napsal:
Mike Benes napsal:
Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.


Cože ? jakej ignorant ? očem zase mluviš

monkey
*cenzura* už se zamysli doprdele nad tím jak hraješ ty kreténe já už tě mám normálně plný zuby.

No a ty se zamysli nad tim co my píšeš *cenzura*. Nevim co maš furt za problem ja se snažim hrat dobře tak bud tak hodnej a nech mě

Nechal bych ale raješ děsně . Ale klid neprasíš to sám.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:09

Přiznám se, žže takhle vulgární v běžné mluvě občas jsem /po zaběhnutí pětistovky nadávám jako kdyby za každé slovo mělo na učitele spadnout deseti kilové závaží/, v chatu zřídka kdy a na fóru bych si to ani nedovolila. Přijde mi to nanejvýš nekorektní a nepříjemné i pro ostatní, co to čtou. Možná by snesli jednu dvě nadávky, ale aby téměř jedno čtvrtina byla neslušná... Tak to je trošku moc.
No... teď se popravdě nemůžu rozhodnout, čí "mluva" se mi nelíbí víc. Jestli Benešova neslušná anebo prasení češtiny ze strany Opičky... Áchjo... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:12

[quote="Mike Benes"][quote="Luffy D. Monkey"][quote="Mike Benes"]
Luffy D. Monkey napsal:
Mike Benes napsal:
Před chvíli jsem se potvrdil v tom, že většího ignoranta než je Monkey jsem neviděl.



Nechal bych ale raješ děsně . Ale klid neprasíš to sám.

No to mě važne uklidnilo Very Happy ale klid nemam naladu se hadat a nadavat si s někym ale mužeš mi řict jen jedinou větu co přesně dělam špatně
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:13

Katharine Ashdown napsal:
Přiznám se, žže takhle vulgární v běžné mluvě občas jsem /po zaběhnutí pětistovky nadávám jako kdyby za každé slovo mělo na učitele spadnout deseti kilové závaží/, v chatu zřídka kdy a na fóru bych si to ani nedovolila. Přijde mi to nanejvýš nekorektní a nepříjemné i pro ostatní, co to čtou. Možná by snesli jednu dvě nadávky, ale aby téměř jedno čtvrtina byla neslušná... Tak to je trošku moc.
No... teď se popravdě nemůžu rozhodnout, čí "mluva" se mi nelíbí víc. Jestli Benešova neslušná anebo prasení češtiny ze strany Opičky... Áchjo... Very Happy

No jo nechal jsem se unést a přestante mi nakonci přijímení psát to š....
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:15

že to tak rozebíráte, někdo byl ******* a byl sprostý to se toho stalo, děláte jakoby beneš takhle mluvil pořád a monkey psal pořád blbě česky (nečtu jeho příspěvky tak nwm) hold se to prostě stalo, jestli admin(správce fora) uzná za vhodné může benešův příspěvek smazat nebo přepsat
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime03.10.12 23:17

Mike Benes napsal:
Katharine Ashdown napsal:
Přiznám se, žže takhle vulgární v běžné mluvě občas jsem /po zaběhnutí pětistovky nadávám jako kdyby za každé slovo mělo na učitele spadnout deseti kilové závaží/, v chatu zřídka kdy a na fóru bych si to ani nedovolila. Přijde mi to nanejvýš nekorektní a nepříjemné i pro ostatní, co to čtou. Možná by snesli jednu dvě nadávky, ale aby téměř jedno čtvrtina byla neslušná... Tak to je trošku moc.
No... teď se popravdě nemůžu rozhodnout, čí "mluva" se mi nelíbí víc. Jestli Benešova neslušná anebo prasení češtiny ze strany Opičky... Áchjo... Very Happy

No jo nechal jsem se unést a přestante mi nakonci přijímení psát to š....



A mě neříkejte opičko ikdyž mam takovej nick monkey
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 21:55

Blue tak tu hru nehrej když máš takový keci dneska to byl děs.
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:16

Lol to si ze mě děláš srandu ne ? Very Happy Very Happy Very Happy Já jsem hrál naprosto normálně, a akorát byl Blue naštvaný, proč ho tam ta ošetřovatelka musela zavřít, když je tam naprosto bezdůvodně.. takže tvůj názor na moje dnešní RP je naprosto nevhodnej protože jsem neporušil naprosto nic... a hrál jsem prostě svoji postavu Wink
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:21

Peter Blue napsal:
Lol to si ze mě děláš srandu ne ? Very Happy Very Happy Very Happy Já jsem hrál naprosto normálně, a akorát byl Blue naštvaný, proč ho tam ta ošetřovatelka musela zavřít, když je tam naprosto bezdůvodně.. takže tvůj názor na moje dnešní RP je naprosto nevhodnej protože jsem neporušil naprosto nic... a hrál jsem prostě svoji postavu Wink
No dobře jak myslíš ale ty by sis to takhle v 11 dovol jo?
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:29

přečti si ty zprávy jo ? Wink tam máš vysvětlení.. nechci to zbytečně zaspamovávat ještě tady
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:31

Peter Blue napsal:
přečti si ty zprávy jo ? Wink tam máš vysvětlení.. nechci to zbytečně zaspamovávat ještě tady
Hele kámo srry nebudu to řešit ted mám pivku na někoho jinýho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Emot fail .. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Emot fail ..   Emot fail .. - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Emot fail ..
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: