Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Strach z Jindry ?

Goto down 
+6
Maxmillian Phantomhive
Michael Connor
Holy Moonsays
William Brown
Mike Benes
Jindra
10 posters
AutorZpráva
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:02

Dozvěděl jsem se že ze mě jako z GM jde strach, tak se přiznejte.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:03

Jindra napsal:
Dozvěděl jsem se že ze mě jako z GM jde strach, tak se přiznejte.
Very Happy tak to už mám dneska dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:04

Seš trošku děsivej když ceníš zuby :DD. Ne fakt kdo to napsal ?
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:05

prý víc lidí, doslýchám se čímdál častěji že hráči píšou raději jiným GM než mě že ze mě mají strach... jsem totiž velmi děsivý Razz
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:08

náhodou já tobě píšu celkem často Razz
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:09

Hm, dlouhou jsem se obával této chvíle, kdy se to dozvíš Jindro. Odhalil si mne, strach z tebe vyzařuje na tolik žhnoucí, až to mé oči nezvládají. santa
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:10

Moonsays: ano a během toho se dozvídám jak píšeš dalším GM že ze mě máš strach
Connor: no mě to bylo hned jasné
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:12

Ale tak, to máš pořád dobrý. Například Tara na mě působí také strašidelně. Teď jsem to myslel v tom, jiným slova smyslu.. jak bych to jen teď vyžehlil.. no budu mlčet Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:12

Z tebe mám strach XD! komu sem to napsal ?:DD...jediné gm s kterým si píšu jakž takž je vendy popřípadě Tara nebo Prokop ale i tak strach mám spíše s Tary než z tebe Razz
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:15

no nepovídej xD se uvidí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 0:19

*se klepe* už se bojím *ironicky*
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 1:05

Tak já nevím ale já mám strach spíše z Prokopa jelikož mi přijde že ostatní pořád s něčím otravuju a u něj bych si to nedovolil asi to bude tou tajemnou aurou co má kolem sebe Very Happy a Tara je děsivá už tím jaké postavy hraje Very Happy i když pravda od toho skypovního sledování HP 2 se nezdá tak děsivá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 1:29

Maxmillian Phantomhive napsal:
Tak já nevím ale já mám strach spíše z Prokopa jelikož mi přijde že ostatní pořád s něčím otravuju a u něj bych si to nedovolil asi to bude tou tajemnou aurou co má kolem sebe Very Happy a Tara je děsivá už tím jaké postavy hraje Very Happy i když pravda od toho skypovního sledování HP 2 se nezdá tak děsivá Very Happy

Zlatíčko, ty ho noeotravuješ, protože veškerou zodpovšdnost v tomto ohledu svaluješ na mě... Razz
A Tara se mi nezdá vůbec děsivá... To skypování její hrůzostrašnost opravdu zmenšilo Very Happy
Cenu nejděsivějšího GM za mě dostává... *zavtářila se zamyšleně* *od mozku jí jdou obláčky páry* *vzdala to* Albert! Very Happy /To máš za šestadvacátého!/

/GM mě prostě neděsí Razz/
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 1:35

Jo Max to asi vystihl, bude to tím, jaké postavy hraje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 2:46

Katharine Ashdown napsal:
Maxmillian Phantomhive napsal:
Tak já nevím ale já mám strach spíše z Prokopa jelikož mi přijde že ostatní pořád s něčím otravuju a u něj bych si to nedovolil asi to bude tou tajemnou aurou co má kolem sebe Very Happy a Tara je děsivá už tím jaké postavy hraje Very Happy i když pravda od toho skypovního sledování HP 2 se nezdá tak děsivá Very Happy

Zlatíčko, ty ho noeotravuješ, protože veškerou zodpovšdnost v tomto ohledu svaluješ na mě... Razz
A Tara se mi nezdá vůbec děsivá... To skypování její hrůzostrašnost opravdu zmenšilo Very Happy
Cenu nejděsivějšího GM za mě dostává... *zavtářila se zamyšleně* *od mozku jí jdou obláčky páry* *vzdala to* Albert! Very Happy /To máš za šestadvacátého!/

/GM mě prostě neděsí Razz/

Štěpí vážně Albert?! Very Happy Vždyť je badass uke toho se nejde bát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 9:18

Samozřejmě, že Bert! A badass ukeho se můžeš bát! *zatvářila se opravdu děsivě*
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 9:50

A já myslel, že budu strašidelný díky tváři v okně a Samaře Razz
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 9:57

Pravda... Na to jsem už zapomněla! *řekla tónem, který naznačoval, že by si to radši nepamatovala*
Jsem pak šla večer /brzy ráno/ do sprchy a hned vedle ní máme okno... Takže jsem po pěti minutách letěla vyděšenná zpátky do postele... A Samara mi momentálně hlodá v hlavě... Brrr... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 12:56

Takže Sadaki byla strašidelnější /to bude tím že japonci jsou hrůzní jakkoliv/, tváře v okně jsou nic oproti tomu když u vás doma straší /nebo vám pravděpodobně haraší/ a badass ukeho se nejde bát vždyť ho rajpne kdoví jakej seme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime07.10.12 16:00

Sakra... Já mám fakt dost! Very Happy Ano Jindro, já se jdu přiznat dobrovolně a bez mučení. Možná jsem to jednou řekla. Ale jen jednou... Za to může ten tvůj basák! Razz

Maxmillian Phantomhive napsal:
Tak já nevím ale já mám strach spíše z Prokopa jelikož mi přijde že ostatní pořád s něčím otravuju a u něj bych si to nedovolil asi to bude tou tajemnou aurou co má kolem sebe Very Happy

Prokop a tajemná aura? lol! ten je spíš osvícen duchem svatým, či co já vím Very Happy Ale musím ti dát za pravdu. Já se ho taky bála. Hrozně... Very Happy Tér může potvrdit.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime08.10.12 16:39

Strašidelnej ? Very Happy Ano, v ohledech odepisování na skype XD (před jeho nerušit člvoěk padá do úkrytu) Razz. Ale jinak aby byl děsivěj ? Very Happy . Promiň Jindro, ale ode mne +1 za strašidelnost nedostaneš Very Happy Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Strach z Jindry ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strach z Jindry ?   Strach z Jindry ? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Strach z Jindry ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: