Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nefungující kouzlo G

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:21

Nebudu psát formulku , ale toto kouzlo se učí ve druhém ročníku hned po štítu, který pouze vypadá jako silný štít. Avšak pokud se ono kouzlo naučíte (ten štít s písmenkem g v názvu), tak se vám úžasně bugne.

Po několika "trénincích" se jej naučíte , avšak pouze jedenkrát se vám spustí správně (Buff+ světelná kopule kolem těla). Poté, když jej chcete později použít nelze to.

Nenapíše to ani systém hlášku : Nepodařilo se ti seslat kouzlo.. Vím, alespoń o dvou lidech, kterým se to stalo (já a ještě jeden člověk).
Sice kouzla moc nevyužívám, ale i tak se bojím, že díky tomuto "hlodu" se nebudu moci naučit žádné další z oblasti obrany.

Shrnuto: Štít G nefunguje a s buffem (+vizualizací) jej uděláte pouze jednou.

PS: Nemám ponětí, zda to dělá jen mě a té další osobě. Razz

PPS: Píšu to do bugů a nemám ponětí zda to kouzlo teda má postavička umí - pokud ne je mi to taky fuk XD, ale jde mi o to, že to nenapíše onu kráásnou všemi milovanou žlutou hlášku ... Razz
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:34

Třeba si to kouzlo zapomněla a musíš víc trénovat :-P
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:46

Noo dobře Very Happy , teď je Sierra za blbce XD - zapomene kouzlo dvě minuty poté co se jej naučí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:50

Ten spell buguje, to potvrdí, tedy alespon dělá to co popisuje Sierra, ale za sebe mohu říct, že mě to je docela jedno.. řekl bych že to je poměrně těžké kouzlo a je dost zřejmé, že se někdy hold nepovede, tak jak má.. :-) ale pokud se jedná o bug, snad to vyřešíte.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:50

Já nevim jak to je, na to necham odpovědět jiné, protože s těmahle kouzlama nemam nic společného Very Happy ale logicky, to že se ti jednou podaří seslat kouzlo správně, ještě neznamená, že ho někdo ovládá, podle mě existuje šance, kdy se to kouzlo seslat nepovede dokud jej neovladáš dokonale :-P
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:52

Anoo to chápu Razz , jen právě tam nevyskakuje ta hlášla, že se nepodařilo seslat kouzlo. To je to co mě na tom zaráží Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 16:52

Vývoj, toť vše :-)
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime10.10.12 17:28

Pokud vím o jaké kouzlo jde. Tak ze začátku to nejde vždy a až po pořádném naučení kouzlo jde při každém vyslovení formule
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime14.10.12 1:33

Tákže lidičkové mám novinku a toť je že mám buglé i kouzlo na lechtání. Totiž když se pokusím ho vykouzlit tak nejde ale když ho vykouzlím na někoho se štítem který byl označen jako G /vždyť si to perverzáci jako já a Kath spojí s něčím úplně jiným! Very Happy/ funguje jedna báseň jen se oběť nesměje a neprosí o milost. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime14.10.12 9:12

přesněji to píše u lechtacího kouzla : incorrect syntax
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nefungující kouzlo G Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefungující kouzlo G   Nefungující kouzlo G I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nefungující kouzlo G
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Funkcni / nefunkcni kouzlo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: