Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 RP Addon : TotalRP 2

Goto down 
+9
Christopher James
Nikolas Romero
Katharine Ashdown
Arinia Smudlers
Sierra Tomball
Michael Connor
Junit
Michelle McCool
Samuel Skamla
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Samuel Skamla




Posts : 19
Karma : 0
Join date : 04. 02. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 20:07

tento addon sa velmi hodí pri hraní RP. GM skúste ho otestovať či by sa s ním nemohlo hrať
link: http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/totalrp2/download/486785.aspx
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 20:14

Já myslím, že by v RP docela pomohl Smile můžete si blíže určit jak vypadáte a ne to pořád emotovat...
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 20:36

Dobre, podívam se an to.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 21:13

já ho už používám :X
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:10

Proč dávat addon totalrp když ani polovina z vás nemá nastavený Flagrsp2 ? (který je mimochodem povinný)
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:16

TRP je lepší.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:27

I Flagrp ta první verze je lepší Smile . Chci vidět jak naučíš polovinu lidí si ten total RP spravně nastavit a pracovat s ním. A navíc to samé s GHI, kde se daly vytvářet buffy Smile
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:31

Tak jestli jde o tohle, tak to ty Adonny nemusej být vůbec. Protože polovina jistě ani nezná ty adonny. A mě se manuál nechce dělat, pro nic za nic. Takže je jedno jakej bude addon, ten kdo je nezná tomu to je fuk, ale já si potrpím na TRP2, Flag je na mě moc divnej. Btw. nevím co by nechápali na tom TRP když je úplně lehoulinkoulinkatej.
Návrat nahoru Goto down
Arinia Smudlers

Arinia Smudlers


Posts : 7
Karma : 0
Join date : 12. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:33

Jem pro, aby se zavedlo GHI např verzi 1.0.0. Příjde mi nejvhodnější, dá se tam pouštět hudba do eventů apod, samozřejmě i pro ty ostatní addony.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:38

dobře, vysvětlím vám to jako totální antitechnický typ. jestli k tomuhle neuděláte manuál, čekejte, že se z toho opupínkuju.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 22:47

za 3 galeony.. Very Happy Né dělám si prd*l.. když mi někdo smysluplnej pomůže.. tak mu ten manuál udělám.


to se vzahuje jen ke GHI a TRP1/2
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime06.06.12 23:59

Manual si dělejte až jestli se ten addon povolí, a už teď vím, že jestli ho povolíme, tak ho stejně o pár funkcí ořežu.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 1:45

To klidně udělej.. Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Samuel Skamla




Posts : 19
Karma : 0
Join date : 04. 02. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 6:47

Dúfam že ho povolíte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Samuel Skamla




Posts : 19
Karma : 0
Join date : 04. 02. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 7:10

A hodí sa to napr. keď si nepamätám niekoho meno alebo tak..
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 11:31

Nó.. řeknu ti to takhle, já si od začátku roku jména píšu na papír. Samozřejmě s tím že se je v realitě i učím, takže žádný PG, prostě jsem se to naučil, jako Sierra látku na děják.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 15:53

Skamla inRP si taky nemužeš pamatovat všechna jména Smile. Takže řeknu to takle tvoje křečSmile
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime07.06.12 16:53

Ano přesně to jsem měl na mysli.
Návrat nahoru Goto down
Nikolas Romero

Nikolas Romero


Posts : 7
Karma : 4
Join date : 26. 09. 14
Location : Sever

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime08.10.14 23:57

To už je lepší |FlagRSP| Smile Přijde mi přehlednější a lehčí na používání.

+ Bych dodal češstinu a návody jak na FlagRSP tak na GHI Smile
Návrat nahoru Goto down
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 6:23

Asi proto, že flagRSP tady nefunguje.. Používá schovaný channel na přes údajů a ten my nemůžeme asi do 18-tého lvlu použít, so.. nefunguje pro nás. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nikolas Romero

Nikolas Romero


Posts : 7
Karma : 4
Join date : 26. 09. 14
Location : Sever

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 12:58

Jo, to jsem dopodrobna vysvětloval na školce. king Bez podobných věcí ti nebude fungovat vesměs žádný addon. Určitě nebude takový problém povolit whispy nebo alespoň globální channely.

+ Funkční addony.
+ Funkční global channely které si povolí gm tým. (např na řešení problémů [ty se dají ošéfovat moderátory kteří roztřídí spamery, trolly atd.])
+ Ušetří to práci Gm týmu, nebude potřeba přidávat a upravovat další tituly.  study

Ni? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 13:19

Ohledně chanelů, toto tu bylo mnohokrát a jak tým tak i mnoho hráčů bylo proti. Hraješ RP k čemu potřebuješ whisp? Máš např skype a podobné věci a věř mi global channel neušetří týmu práci...chci vidět jaký by si měl nervy tty, kdyby ti tam začlo hodně lidí spamovat POMOC propadl jsem se, na problémy tu je ticket Razz
Návrat nahoru Goto down
Nikolas Romero

Nikolas Romero


Posts : 7
Karma : 4
Join date : 26. 09. 14
Location : Sever

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 13:32

Je každého věc jesli ho budou nebo nebudou používat, pokud tu chce být někdo ooc v kontaktu najde si způsob.


Sierrka napsal:
Hraješ RP k čemu potřebuješ whisp?


Na komunikaci s GM, na addony, na šeptání, na zneužívání ooc, na kraviny.. na nic jiného ne. Navíc psal jsem hlavně o global channelech. Takže whispy nejsou potřeba.



Sierrka napsal:
a věř mi global channel neušetří týmu práci...chci vidět jaký by si měl nervy tty, kdyby ti tam začlo hodně lidí spamovat POMOC propadl jsem se, na problémy tu je ticket


Nevěřím Smile Ušetří, jak jsem psal.. pokud budou povolené addony tak to tu práci ušetří. Na adddony je potřeba jeden, max dva globální channely které jsou skryté a spamují takže do nich logicky nikdo psát nebude. Globální channely na ooc být nemusí, proč taky. Stále se tu přeci řeší Addony Wink
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 14:00

Siera má pravdu v tom, že na problémy je tu ticket, už s v současné době si jej někteří pletou a ptají se v něm na věci, které si mají zjišťovat ve hře rp cestou. Někteří si také myslí, že slouží na pokec, a brzy jsou vyvedeni z omylu. Další globální chanel dle mého soudu není potřeba. A co se OCC týče, řešilo s tu už mockrát. Já zasadně jsem proti němu. Pokud by něco vyřešilo tituly tak prosím, ale nesmělo by to jít přepisovat. Už totiž vidím, jak si polovina dětí mění jméno na přezdívky a podobně. A co vám nejde do 18. levelu? Šeptání? To je pravděpodobně schválně nemyslíte?
Návrat nahoru Goto down
Nikolas Romero

Nikolas Romero


Posts : 7
Karma : 4
Join date : 26. 09. 14
Location : Sever

RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Návrh na Addon - flagRSP   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime09.10.14 16:39

Rolling Eyes Někdy mi přijde že nikdo nečte to co píšu.  Rolling Eyes


Tara napsal:
Pokud by něco vyřešilo tituly tak prosím, ale nesmělo by to jít přepisovat. Už totiž vidím, jak si polovina dětí mění jméno na přezdívky a podobně.


FlagRSP potřebuje na své fungování jen jednu věc a tou je možnost využívat globální channely, přesněji jeden a ten je skrytý a nepoužitelný na normální psaní.

FlagRSP nabízí vyplnění několika jmen, vizuálního popisu postavy a vlastního titulu. Dále taky nabízí výber flagu který vidí ostatní a tak dále..

Nastavení vypadá |->Takhle<-|(pro ty co neví jak flagRSP vypadá) a jak už jsem se jednou mzínil, lze to jednoduše přeložit takže to může být plně česky. Není to nic těžkého na naučení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





RP Addon : TotalRP 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: RP Addon : TotalRP 2   RP Addon : TotalRP 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
RP Addon : TotalRP 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: