Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pohádejme se, poperme se

Goto down 
+18
Valentýn Jason Applestone
William Brown
Edgar Davids
Tara
Sajmon El'Diere
Cho Shing
Jindra
Holy Moonsays
Michelle McCool
Christelle Gérard
Luffy D. Monkey
Mike Benes
Vendelín
Rodney Samuelson
Sierra Tomball
Peter Blue
Michael Connor
Katharine Ashdown
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime01.10.12 22:54

Jak jste si už všimli, každé dva měsíce se v některém z témat na fóru strhne ooobrovská hádka. A abychom tu nespamili, nebylo třeba lockovat a promazávat a celkově zatěžovat naše rozmilá GM, rozhodla jsem se pro radikální krok.
Tento topic bude sloužit pouze k ostré výměně názorů. Či obyčejné, to už je jedno.

Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime01.10.12 22:59

Kath, to ti nevyjde. Hádám správně, že za chvilku někdo přiletí.. a zjebe nás Very Happy Ale když už jsem se vyjádřil,... oslovuju všechny, kteří mají s mojí herní postavou problém, všechny kteří mají problém semnou jakožto hráčem, který RPí. Pokud se vám moje RP nelíbí, rád si to vyslechnu.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime01.10.12 23:01

2Blue: pokud vím, tak jsi ode mě schytal dvě ereter. Nezaemotil jsi, co se ti stalo. /Je zvykem psát: *rozplácl se na zdi* *dopadl tvrdě na zem* *vyrazli si dech*/ A pak jsi zalezl do třídy a za pět minut jsi naříkal jak ti je blbě. Nejedná se mi o to, jak jsi potom ležel na těch schodech. /I když jsem se mohla usmát, jak jsi začal "mumlat nějaké jméno",ale to nebylo tvým RP, spíš jen mým "smyslem" pro zamilovanost, či k čemu se to vztahovalo/
A šlo především o tvé chování vůči dvoum starším studentkám, ze kterých jedna vypadá na exnutí.

edit: Pokud vím, jsme v offtopicu, tady to je určeno spíše k volné konverzaci ne? Nebo tak jsem to alespoň pochopila já. Takže jestli mě někdo hodlá seřvat, tak do mě. Od toho to tu téma je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime01.10.12 23:16

Tak to pozor mě to hádáni sice moc nebere, ale teď se teda musím bránit. Můžeš se zeptat Eldiera ze jsem hned po tom co jsem přišel do třídy zacal skuhrat ze mě boli břicho ze si asi skočim na zdravku a ještě jsem mu říkal ať mě omluví u profesora. Ano mas pravdu, první vyražení dechu po přijmutí kouzla jsem neodRpil.. A dala jsi mi 2x Rur.. Protože Eldiere stal vždy zamnou a hodilo mě to až k nemu.. A trochu jsem nepochopil co se tam vůbec stalo, protože ty po me nejdriv chceš abych hlídal Sierru, potom jsem si dělal ohledně něčeho srandu jako ze ji pohlidam jak psa a už jsem schytal první Rur tak co to je ? Kdyby jsi nevybouchla a nezačala tak vypadá cely večer jinak. Ale takhle to aspoň bylo akcnejsi
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime01.10.12 23:34

Víš ty sis dělal ze Sierry hodně ošklivým způsobem srandu. A Kath z ní byla na sesypání. Protože ji vlekla už od skleníků a takhle ji nikdy nezažila. Sice ji musela táhnout "ze scény". Ale ona se proti tomu vší silou bránila, aby mohla jít sama... No to je důvod, proč byla tak protivná. A navíc, nemá ráda prváky, lezou jí na nervy Very Happy

no mě přišlo právě divné hlavně to, že jsi to nezaRPil hned po tom dopadu... a jinak co jsem použila sis mohl přečíst v ... chatovacím okně?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 8:13

Ne samozřejmě ze z par soubojů už vím jak vypadá Rur a opravdu jsi to neřekla potichu ale zařvala si to jak si byla naštvaná. Akorát mi vrtá hlavou to, ze jsi se mi v Londýně představila, protože si jména lidi co znám pisu do texťáku.. A tebe tam mám. To to asi s tema prvakama nebude tak horky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 8:33

Um tam nejde o to, že slyšíš tu formulku - pokud nenapíše specifické mávnutí hůlky nebo tak . Tak si můžeš jen domýšlet, jak kouzlo "správně" seslat -jaký pohyb hůlkou Very Happy .

Já mám na to svůj trik a, když zjistím že někdo uslyšel mé kouzlo tak ho zabiju pokud teda nebude stát cca huum metr ode mě ?Very Happy
Jak říkám já v emotech je síla a kouzlo !"Very Happy Razz

NEvím jak ty, ale já bych v záchvatu vzteku nebyla schopná pochytit jak zrovna mávla hůlkou - kdyby mi šlo o to, že ze mě bude palačinka a Filch mě bude seškrabovat ze zdi škrabkou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 8:44

Tak to pozor. Blue nebyl ani trochu ve stresu.. Eldiere ti potvrdí ze se mě ještě snažil odtamtud odvést protože se Blue snažil spis Kath vyprovokovat.. Placka neplacka Blue se nebál Wink
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 9:34

Tohle auditko je od věci, beruško. Když už se chceš hádat, tak jedině tam, kde to dává smysl. V jiném případě si můžeš hráče najít na skypu atp.
Možná, že spam je špatnej, ale k tem tématům patří a to občasné promazávání není zas až tak velká práce.

BTW: Chjo...už abych tam mohl bejt s váma Very Happy


Edit Tara: jistě zas tak velká práce to neni, proč GM nepřidělávat trochu práce na víc, vždyť oni se stejně flákají a nemají na práci nic jinýho, než promazávat spamy :-P Si pak nestěžujte, že něco neni všas hotové
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 10:29

Krásnej název skupiny.. Pohadame se popereme se !! Very Happy už necháme ten večer minulosti Very Happy já teď stejně lezim na marodce takže s tím nic nenadělám.

Edit: proč vlastně nehraješ
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 11:00

To ví jen moji kámoši z pokebalu a moje trenérka. Razz
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 12:04

No asi by tě ten tvůj trenér měl popohnat Laughing Razz
Tenhle topic je nesmyslej, proč si to neřešíte na skypech?
Stejně tu každej zná každýho, tak na co se dohadovat na foru a spamit.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 13:34

Nechci tě nějak pokořovat Blue ale ze starších máme respekt. Jo a Rp a způsob hraní některých prváku mě znechucuje.
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 13:39

Ano Miku ten podělanej respekt žačnu mít, jinak zase skončím na marodce.. stačí, že tam jsem teď.. I se Sierrou jsem si to vyříkal a něco málo mi poradila, a Kath taky.. takže už to bude jen lepší.. začnu hrát trochu klidně a konečně si najdu styl jakým to budu hrát.. btw: Byl bych moc rád kdyby jste si mě někdo přidal aby jsem s vámi mohl mluvit i jinak.. o normálních věcech nebo řešit hru a přijmu každou kritiku i radu.. tak si mě PROSÍM někdo přidejte..--> petr.smehlik <--
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 13:44

Neříkám že to děláš ty ale řeknu že nejhorší jsou hráči Style Monkey
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 13:58

Mike Benes napsal:
Neříkám že to děláš ty ale řeknu že nejhorší jsou hráči Style Monkey
Děkuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 14:13

Na závěr chci dodat že nikdo není bez chyby.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 15:20

Párrváků má -možná štěstí možná smůlu-, že se za ně většinou stavím já. (pokud možno. Samozřejmě musí Mika přesvědčit, že jsou nromální a nehrají si na hrdiny. To prakticky znamená, RPit a né znechucovat. :-))

viz. Blue.. toho z dálky hlídám, kdyby mu někdo šel po krku. Very Happy Až tak starostlivej jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 15:24

Michael Connor napsal:
Párrváků má -možná štěstí možná smůlu-, že se za ně většinou stavím já. (pokud možno. Samozřejmě musí Mika přesvědčit, že jsou nromální a nehrají si na hrdiny. To prakticky znamená, RPit a né znechucovat. :-))

viz. Blue.. toho z dálky hlídám, kdyby mu někdo šel po krku. Very Happy Až tak starostlivej jsem.


Hele Michaeli já viděl jak hrají a někteří mě znechcují to mi nevymluvíš a pokud to se to to zdá normální tak nevím co s tebou je.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 24
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 15:29

No dobře Miku když ti moje RP vadi tak mi řekni co delam spatne
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 15:54

Né Miku, tvůj názor nevyvracím, protože ho sdílím naprosto stejně. Někteří si dovolí na RP SERVERU napsat do rp chatu -> "jak zapnu forum"(já se doteď stydím za to, že někteří prváci mě donutili odepsat, stejnou formou. "jak se naučim kouzlo?", "proč jsou všichni nahý?".. Dokonce jeden jedinec se od týmu dozvěděl řešení, když jě někdo nahej.. tak mu má dát .oblečení . Bohužel pochopil to špatně a já byl první jeho cíl, začal mi cpát přes trade jeho hadry Very Happy a všechno možný.. když jsem se ponížil a napsal OOC mezi závorkama, že to dělá špatně a ať to zkusí tak, jak mu to ukazuju já.. stále nechápal.

Zkrátka, ano. Mě to vadí, ale já jakožto hráč, stím neudělám naprosto nic.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 24
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 16:00

Mike Benes napsal:
Neříkám že to děláš ty ale řeknu že nejhorší jsou hráči Style Monkey







Notak mi řekneš teda co dělam špatne svim RP
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 16:21

Miku C. Tebe si opravdu vážím a určitě i Blue. Našel jsem v tobě přítele a snažím se ti co nejvíc předvádět ze Blue není falešný a chce byt s Mike přítel. Doufám ze svim Rp a kamarádstvím si získám i tebe Miku B. Budu se co nejvíc snažit zlepšit svoje Rp protože chyby mi už byli vysvětleny
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 27
Location : UK (for real)

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 17:04

Cha cha cha... tak když už tady ten spam je, tak se posměju... co tenhle offtopic změnit prostě na "kecání o ničem a všem"? Wink

Si tak říkám, že prváky, štve, když nad nimi starší "ohrnují nos" a pak jsou drzí a kdo ví co všechno, sesílají kouzla která neumí a podobně (nemyslím tím tento ročník. Já je vlastně ještě - až na pár případů - RPit neviděla), ale řekněte mi: nikdy se vám nestalo, že na školu přišli prvňáci (nebo na gymplech třeba primáni) a jako starší, jste si z nich utahovali a říkali "proboha, ti nevychovanci. Jak lítají po chodbách... my takoví určitě nebyli!". Tak je snad jasné, že to samé děláme i tady. A obzvlášť zmije. A obzvlášť Chrissie. Tak se nedivte, že pak chodíme, protáčíme oči a brbleme si pod "fousy", když kolem nás projde nějaký nevinný prvák. Můžete si stejně jako my zabrblat třeba: "ta je divná, co tak kouká" nebo něco na ten způsob, ale prosím, trochu respektu... Nebo pak skončíte na ošetřovně, až nějaký povýšený zmiji do očí řeknete, že je kráva. Razz Jenže pak si nestěžujte a nehádejte se, že to, že na vás někdo zaútočil bylo nonRP. Rolling Eyes

Tímto nechci na nikoho ukazovat. Je to spíš varování pro nynější i budoucí prváky, kteří by si náhodou pročítali forum. Já jen, že pak se vždycky semele něco kvůli naprostý kravině a řeší se to spamem na foru (a zase na nic neukazuju. Já vlastně ani nevím, o co v tom divným sporu mezi Kath, Sierrou a prváky šlo... Tím pádem spamuju naprosto zbytečně. Juch! )


JESTLI TAKY TAK CHCETE OFFTOPICOVAT, POJĎTE (let´s join us) NA FORUM-CHAT Razz


Naposledy upravil Christelle Gérard dne 02.10.12 17:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime02.10.12 17:08

Mokey k Tobě se vyjadřovat nebudu a z Blua kamarádi být můžeme u mě sis to pohnojil ty víš čím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohádejme se, poperme se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pohádejme se, poperme se
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: