Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+34
Zyjar GM
Frayd Rodgers
Patrick Callson
Charlie Sunrice
Marionette
John Darwin
Troldemort
Arlette Gérard
Sikar
Shiro
Michael Gregory
Albert
Jaelyne Rose Amnellová
Darkblue
William Brown
Elishana Learyova
Michelle McCool
Rodney Samuelson
Holy Moonsays
Jindra
Tara
Valentýn Jason Applestone
jedis
Mike Benes
Christelle Gérard
Michael Connor
Vendelín
Sierra Tomball
Jack Williams
Edgar Davids
Katharine Ashdown
Luffy D. Monkey
Junit
Maxmillian Phantomhive
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 11:03

Skinny tastes best...
Ježkovy voči, lidi, jste blázni? Very Happy včera se sem kouknu než jdu spát (asi tak dvě hodiny, než jsem doopravdy šla) a tady jeden příspěvek od Maxe. Jestli takhle budete pokračovat... dum dum dum

Když jste u japonský hudby, to už nemá daleko ke K-popu... co takovej Gangnam style - "Dress fandy&Dance cheesy" Umíte? Už máte kámoše, co by si s vámi dancnul ve výtahu? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 11:13

Tak jo lidi celou noc jsem v tomhle hnusu byl venku. Tak doufám, že mi zvednete náladu. Very Happy

Very Happy I když stačilo číst předchozí spamy. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:21

Proč radši nevymyslet jak v ČR víc prosadit halloween, protože já chci ty úžasné kostými a ťukat na dveře lidem a otravovat je abych měla bonbónky celoročně. Na co si broukat koledy když stačí písnička z Night before christmas, která je nádherně děsivá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:22

Vendelín napsal:
Proč radši nevymyslet jak v ČR víc prosadit halloween, protože já chci ty úžasné kostými a ťukat na dveře lidem a otravovat je abych měla bonbónky celoročně. Na co si broukat koledy když stačí písnička z Night before christmas, která je nádherně děsivá Very Happy

Proč jsem tahat americké svátky. Mě stačí ty naše právé české. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:23

Ty české jsou nuda a halloween je dokonalej a děsivej a prostě boží a měli by jsme ho mít. Pokud se chceš převlíct za hloupýho Honzu a dostat místo děsivejch sladkostí buchty fajn xD ale muisíš uznat že tenhlenc stojí za to.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:25

Vendelín napsal:
Ty české jsou nuda a halloween je dokonalej a děsivej a prostě boží a měli by jsme ho mít. Pokud se chceš převlíct za hloupýho Honzu a dostat místo děsivejch sladkostí buchty fajn xD ale muisíš uznat že tenhlenc stojí za to.
Dobře tak tenhle svátek bych bral . Měl bych i kostým, šel bych za zmijo studenta.
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:40

a já za Pocahontas! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:41

This is Halloween. This is Halloween. Halloween! Halloween! Halloween! Halloween!
Halloween! Halloween! *brouká si*
Ano Halloween by se rozhodně měl zavést! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:42

Vendelín napsal:
a já za Pocahontas! Very Happy Very Happy Very Happy

Výborně tak to bys určitě v tom tancovala jako bonus nějakej bojovej tanec že .
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:42

snííííííh!!!! yuuuummm! :3 :3 ale aby můj příspěvek měl i trochu smysl ano halloween je boží a já uvažuju jestli neuspořádat halloweenskou párty ať se víc přiblížím těm trapným americkým středoškolačkám které tak odsuzuju Very Happy Very Happy Very Happy jo a já bych si navrhnul něco ojedinělého co by děsilo a přitom přitahovalo Very Happy


Naposledy upravil Maxmillian Phantomhive dne 27.10.12 12:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:43

Maxmillian Phantomhive napsal:
snííííííh!!!! yuuuummm! :3 :3 ale aby můj příspěvek měl i trochu smysl ano halloween je boží a já uvažuju jestli neuspořádat halloweenskou párty ať se víc přiblížím těm trapným americkým středoškolačkám které tak odsuzuju Very Happy Very Happy Very Happy

Ale proč? Very Happy Mě se libí jsou takové nooo divoké. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:46

Prej divoké Very Happy a ano přesně tu písničku si furt zpívám já Very Happy NO nic plácejte si a já vás jdu nahradit novým dílem TVD... středoškolačky nejsou trapné jsou docela komické Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:47

to je šílené člověk ani nestačí přidat do svého předchozího příspěvku něco o kostýmu na halloween a ono tu už je něco dalšího Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:48

Nemáte takovou šílenost zakládat pane Phantomhive. Wink
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:50

Vendelín napsal:
Nemáte takovou šílenost zakládat pane Phantomhive. Wink

No je pravda nestíhám reagovat.. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 12:52

Já bych mohla jít na dvanáctý díl druhé série... Za prázdniny už jsem viděla šestnáct dílů. Dneka se mi o tom dokonce i zdálo! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:02

Já můžu říct jen to, že ten seriál je kravina s hezounkama pro mladý holky. Tímpádem se mi nelíbí.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:12

ale vždyť tam máš i hezký holky... Very Happy A není to jen puberťačky,... Prostě to je super seriál. I když jejich ztvárnění original vampires je naprosto příšerné. Kolík do srdce má zabít každého Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:12

ámen! Very Happy v poslední době mám na něj dost vyhraněný názor Very Happy ale takovej Doctor Who to je parádní seriál Very Happy
edit:kolík do srdce nezabije upíra pouze ho znehybní kath Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:15

No když už něco na upírskou tematiku tak jedině Underworld . Ten seriál no nevím mě ty deníky vůbec nechytly.

No navíc já vždycky fandil spíš vlkodlakům.


Naposledy upravil Mike Benes dne 27.10.12 13:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:18

když upíři tak Anne Rice a nebo OWoD
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:32

Kolík do srdce ho má vždycky zabít. A nevím, odkud mám tenhle názor, ale měla jsem ho vždycky Razz

A vlkodlaci jsou děsiví a divní... :/ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:37

Katharine Ashdown napsal:
Kolík do srdce ho má vždycky zabít. A nevím, odkud mám tenhle názor, ale měla jsem ho vždycky Razz

A vlkodlaci jsou děsiví a divní... :/ Very Happy


Právě proto je mám raději :-D
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:38

Nene já četla i tu trapnou upíří knížku a tam byl na Klause speciální kolík, protože byl taky prastarej cosi blb a ten strom skoro nikde nerost, akorát byl náhodou na zahrádce Stefanovy bytné, což bylo ještě trapnější. Laughing A nakonec ho jen zranil a nic mu neudělal a unesli ho duchové v čele s mrtvou Elenou Laughing


Naposledy upravil Vendelín dne 27.10.12 13:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime27.10.12 13:42

Vendelín napsal:
a já za Pocahontas! Very Happy Very Happy Very Happy
http://img.janforman.com/pocahontaskopiedigital5s1u.png
jakože toto? Very Happy Važ si toho, to jsem kreslila pěkně dlouho... náhodou to nebylo kvůli tobě. ale prostě jsem jí chtěla nakreslit Very Happy

A k TVD... ukamenujete mě, když řeknu, že jsem ještě neviděla 2.díl 4. série? Very Happy Nějak nebyl čas...nom Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: