Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+34
Zyjar GM
Frayd Rodgers
Patrick Callson
Charlie Sunrice
Marionette
John Darwin
Troldemort
Arlette Gérard
Sikar
Shiro
Michael Gregory
Albert
Jaelyne Rose Amnellová
Darkblue
William Brown
Elishana Learyova
Michelle McCool
Rodney Samuelson
Holy Moonsays
Jindra
Tara
Valentýn Jason Applestone
jedis
Mike Benes
Christelle Gérard
Michael Connor
Vendelín
Sierra Tomball
Jack Williams
Edgar Davids
Katharine Ashdown
Luffy D. Monkey
Junit
Maxmillian Phantomhive
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime13.04.13 15:12

No, nesdílím stebou pocity zveřejňovat své fotky potažmo cizím lidem. To mi je opravdu líto, ale měl jsem na mysli, něco ze současného vývoje BO. afro
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime13.04.13 15:27

Pokud jsme pro tebe cizí lidi, tak to už je, bohužel, tvůj problém Wink
Naštěstí ve tvém případě mě to až tolik nemrzí Razz
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime13.04.13 15:37

Jako média, ...vše překroutí. Wink Nicméně já to beru naopak pozitivně, protože tomu přiléhají osobnosti, které mohu poznávat geek Wink Za to své narážky na mě, můžeš nechat propříště v sobě, nebo lépe, příště odpovědět normálně na normální otázku.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime13.04.13 15:48

Nechtěl jsem se do tebe navážet a pokud to tak vyznělo, tak se omlouvám. Pouze popichuji Razz
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime13.04.13 15:49

Tím pádem jsem si to vyložil špatně, promiň Wink
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Posts : 97
Karma : -30
Join date : 21. 10. 12
Location : Izrael

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime09.05.13 12:14

Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.nyan.cat/
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 3:51

Tak takhle to dopadá, když Sierru překvapila její kamarádka, s mudlovským foťákem, při cestě do skleníků...

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Sierrka


|:::::: /\:_/\
<|::::: ( ◕ᴥ◕)
uu''''''''u''''''''u

BTW: Sierra má své vlastní fotoalbum, kdo by měl zájem je zde : http://uloz.to/xNLXkPPD/album-sierra-tomball-rar

Ti, co s ní RPili se určitě poznají Razz


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 10.05.13 4:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 4:15

No neříkam že sis s tim nepohrála, ale já prostě ty anime postavičky nemusim... Razz
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 4:22

Jo jo Razz Škoda, že editory nedovolí udělat úplně vše Very Happy..
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 18:50

*_* Juu, ale jedno malé rýpnutí Max má zcela platinové blond vlasy, počkat možná najdu fotku toho cápka co má přibližne stejnej odstín... Tady! Very Happy Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Cute-Platinum-Blonde-Boy Jen je takhle blond přírodně... Jestli to jde /jakože jde!/. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 19:42

To jsou bílý vlasy Razz...až budeš starej, tak je taky budeš mít, neboj Very Happy...pokud teda ještě nějaký vlasy budou ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime10.05.13 20:03

Kdybych k tomu měl dostatečně bledou pleť, tak dávno vládne mé koupelně peroxid. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime25.05.13 9:34

Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime26.05.13 22:38

Už kreslíš mé jméno i po zdech, jo? No teda...Kath Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime26.05.13 23:16

No, jistě, ale pšššt, nikomu to neříkej. Ještě by ti někdo mohl závidět. silent

Ne, tohle jsem objevila, když jsem se šla zeptat na brigádu. Jestli víš, jak je mezi agrou a elmetem podchod, tak tam. Kdybys tam chtěl náhodou dodat i příjmení Very Happy

edit: Po dnešku jsi skončil, takhle zrazovat své spoluhráče! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime27.05.13 17:17

Né, opravdu nejsem upjatý sprejař Wink

Zrazovat? Moji veganskou ségru do toho spolku rádoby spisovatelů netahej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime27.05.13 17:27

A najust budu! Razz Potřebujeme nadějné mladé talenty (ehm, to zní až moc reklamně), kteří dovedou tvořit dobré texty a budou našimi nástupci až odejdeme. A z několika různých zdrojů jsem se dozvěděla, že tvoje sestra je dobrá. A kupříkladu já to mám jen jako další položku do životopisu. Nemyslím si, že bych byla něco extra. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime27.05.13 17:30

No...furt lepší než třeba....Pojednání o hovně....no to byl blemc....než číst tohle, to bych tím papírem radši topil....
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime27.05.13 18:42

Pojednání o hovně byl humus. A v některých hejtech bych ubrala sprostá slova, ale to říkej maturantům. Moje články byly vždycky slušné Razz
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 16:37

caute Very Happy hele vubec nevim o cem si tady v tomto tematu povidate ale udelam vam zde vsuvku Very Happy nechystate se nekdo na geetacon, nebo o prazdninach na festival fantazie?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 16:54

Tohle téma je volná diskuze, takže tvá vsuvka je dobrá. Geetacon je moc daleko, ale Festival Fantazie vypadá dobře a navíc "jen" něco přes padesát kilometrů ode mě. Takže pokud budu mít v tu dobu volno, rodiče mi to povolí, budou finance a... nevím-o-další-podmínce, tak se mnou počítej. Asi s sebou dotáhnu pár weirdos z mého okolí, ale to přežiješ, ne? Všichni jsou milí, hodní a nekoušou (většinou, ale jeden nikdy neví) Very Happy

edit: Proboha, proboha! Ona je tam část se Zeměplochou a Steampunkem! :O Jedu, i kdyby já nevím co! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 18:11

no ono jde jeste o to v jake dny bys tam jela Very Happy ja jedu asi na prvnich 5 dni Smile urcite bych byl rad kdybychom se potkali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 18:31

Určitě bych chtěla jet na 5. den, takže bychom se tam přinejmenším zahlédli. Ale potřebovala bych zjistit, kdy přesně tam bude DiscCon, protože na něj musím a nemůžu ti nikde najít. A taky nevím, kolik dní by mi prošlo/finančně zvládnu. Plus je ještě problém, jestli nebudu mít brigádu. A... a... a!!! Počkej, musím se uklidnit přestat se tak moc těšit a radši to nějak dobře naplánovat, spočítat a tak Very Happy

edit: tak jsem asi úplně blbá, protože ten DiscCon už tam nemůžu najít, ale stejně tam chci... no, nejspíš tam pojedu na úterý 2.7. a... celkem mě láká Steampunk, ale to bych jela domů a vrátila se zase v pátek, ale to ti je jedno Very Happy A kdybych tam jela v úterý tak bych zůstávala do druhého dne... Nechceš tam zůstat na Glee party? :O
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 20:24

Bych se přidal, ale mám na starosti tábor se skauty a ten mi vyplňuje celou dobu, po kterou se tento festival koná. Takže smůla.
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime28.05.13 20:31

hele jeste poradne nevim na ktere programy tam budu Smile vim ze tam budu na MC kvuli youtube komunity, do ktere bych se konecne tak rad zaclenil Very Happy a na harryho pottera... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 27 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 27 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: