Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Konkurzy pro postup do vyšších ročníků

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime13.07.13 14:36

Dnešním dnem byly odeslány pozvánky na první kolo konkurzů. Někteří hráči mají plné schránky, prosíme o nápravu ať se také mohou zúčastnit.
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime27.07.13 8:59

heeej me nic neprislo Sad a ted tu 3 tydny nebudu, takze mi meho milacka nemazte.. potom se s vama dam do kontaktu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zen Cipotte
Profesor



Posts : 12
Karma : 1
Join date : 28. 04. 13

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime27.07.13 12:09

Tari doporučiji si promazat svou poštu- nepřícházejí ti zprávy z fóra:P 
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime27.07.13 12:42

Já naopak doporučuji sledovat novinky a pořádně číst. Toto se týká konkurzů pro nové hráče, kteří se registrovali do vyšších ročníků. Potvrzení účasti máš jinde, dokonce už seš na seznamu.
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime19.08.13 10:57

ahaaa Very Happy tak to ja pouze nepochopil Very Happy oukej diky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime12.09.14 18:11

Právě byly rozeslány pozvánky na další, v pořadí již třetí, kolo konkurzů pro zájemce o vyšší ročníky! Kdo se registroval a nic mu nepřišlo, má pravděpodobně zrušenou nebo plnou schránku.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 24
Location : One Piece

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime22.09.14 14:03

Edit tara: ježiš já už vážně potřebuju spánek omylem sem tento příspěvěk smazala

- zapisuju 2. ročník

Edit Luffy: V pohodě jen si ten spánek dopřej až budeš moc Very Happy a moc děkuji nejdřív jsem myslel že už je moje postava smazaná takže ted budu hrát ještě radši než zase znova od 1 ročníku ne že by to nebyla sranda ale bejt druhák je prostě lepší Very Happy tak ještě jednou díky za tvojí tvrdou práci dík


Naposledy upravil Luffy D. Monkey dne 22.09.14 14:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime22.09.14 14:14

Monkey - Už jsem to uzavřela, máš neuvěřitelný štěstí, že jsme Tě ještě nesmazali

Darwine - dopis jsem Ti posílala ráno, pokud máš jiný e-mali než na začátku za to nemůžu, napiš pm co používáš

Zen - mám schránku promazanou nevim, kde je problém?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konkurzy pro postup do vyšších ročníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konkurzy pro postup do vyšších ročníků   Konkurzy pro postup do vyšších ročníků I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konkurzy pro postup do vyšších ročníků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Informace o konkurzech do vyšších ročníků
» Nábor do 1. ročníku
» Konkurzy Léto 2012
» Konkurzy Zima 2011/2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Informace-
Přejdi na: