Bradavice online

PříjemPříjem  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Často kladené dotazy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Albert
Správce fóra

PříspěvekPředmět: Často kladené dotazy   07.09.14 0:14

1. Jak se zaregistruju? Stačí vyplnit registrační formulář na našem webu a počkat si na sovu (e-mail) z Bradavic.

2. Vyplnil jsem registraci, ale nic se nestalo. Mám ji poslat znovu? Na registrace se neposílá potvrzovací mail, takže musíš počkat na sovu z Bradavic.

3. Kdy mi přijde sova z Bradavic? Kdy si budu moct zahrát? Dopisy se rozesílají třikrát do roka, vždy před vpuštěním nových hráčů do hry a zahájením školního roku.

4. Co si mám stáhnout, abych mohl hrát? V e-mailu Ti přijde odkaz na speciálního klienta a updater, které si podle instrukcí stačí stáhnout a nainstalovat.

5. V jaké době si Bradavice online můžu zahrát? Hra je hráčům zpřístupněna od 18:00 většinou do půlnoci.

6. Jak si sednu? Jak něco řeknu? Jak se píše do sešitu? Jak se kouzlí? Vše je vysvětleno v tomto návodu.

7. Propadl jsem se a nemůžu ven. Co mám dělat? Napiš takzvaný ticket: Klikni na dolní liště na otazník, Talk to a GM a Open a Ticket. Pak už jen napiš, co se ti stalo, a klikni na Submit. Někdo z týmu problém co nejdříve vyřeší.

8. Kdy a kde si můžu nakoupit věci do školy? Školní pomůcky a další věci se dají nakoupit na Příčné ulici, která se otevírá většinou týden před odjezdem do Bradavic.

9. Jak zjistím, kdy mají otevřeno obchody na Příčné ulici? Není dána pevná otevírací doba, obchody jsou otevřeny podle potřeb hráčů a časových možností GM týmu. V některých obchodech jsou umístěni NPC prodavači, u kterých se dá nakupovat nepřetržitě.

10. Jak si něco koupím? Jak někomu něco dám? Přetáhni předmět z batohu na danou postavu. Otevře se okno obchodu, který musíte oba potvrdit. Pokud chceš za něco zaplatit, vpravo dole je kolonka na předání peněz.

11. Kde najdu rozvrh hodin? Pokud nevidíš ročníkovou a kolejní sekci, znamená to, že nejsi na fóru zaregistrován pod jménem své postavy, a je potřeba nechat si jméno v příslušném tématu změnit.

12. Můžu nějak pomoct s vývojem? Členů GM týmu není nikdy dost, na webu máme seznam pozic, na které se můžeš přihlásit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Často kladené dotazy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: