Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problém se spuštěním hry

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Elleanor Nightwood




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 28. 09. 14

Problém se spuštěním hry Empty
PříspěvekPředmět: Problém se spuštěním hry   Problém se spuštěním hry I_icon_minitime28.09.14 20:53

Zdravím,
Vím že se problémy se spuštěním hry mají hlásit na FB, ale já FB nemám tak snad nebude vadit když se optám na fóru...
Jde o to, že ačkoli jsem se snažila nainstalovat hru všemi možnými způsoby i tak se mi to nepodařilo. Asi jsem úplně blbá, ale zkrátka jsem ty pokyny k instalaci něják nepochopila xD.Stáhla všechny 4 části klienta (nemám WoW) a dál jsem nevěděla jak postupovat, protože v mailu je dál napsáno "Všichni (ti, co již World of Warcraft mají i nemají) si nastaví realmlist:
set realmlist 81.0.234.187
Pro ty kteří nevědí kde: (složka se hrou\data\ebGB\realmlist)"
Já vůbec nevim jaká složka se hrou tam je na mysli, a když jsem zkusila spustit "bradavice online part 1" tak se mi to začlo načítat a spustilo to WoWko. Tak jsem pak zkusila nainstalovat ten updater, to mi vytvořilo v PC složku s hrou, ale žádný soubor realmlist jsem nenašla....A když jsem zapla updater tak mi tam naskočilo okno s "bradavice online launcherem" a v té tabulce pod tím to psalo "mažu soubory cache" zkusila jsem kliknout na "Hrát" a vyskočil error:"Program nelze spustit, protože v počítači chybí DivxDecoder.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu."(přeinstalace nepomohla)
Zkrátka a dobře jsem něják nepochopila tu instalaci a udělala úplnou kravinu, nebyl by tu někdo ochotný to vysvětlit trochu jinačím a podrobnějším způsobem? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Problém se spuštěním hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se spuštěním hry   Problém se spuštěním hry I_icon_minitime28.09.14 20:55

Elleanor Nightwood napsal:
Zdravím,
Vím že se problémy se spuštěním hry mají hlásit na FB, ale já FB nemám tak snad nebude vadit když se optám na fóru...
Jde o to, že ačkoli jsem se snažila nainstalovat hru všemi možnými způsoby i tak se mi to nepodařilo. Asi jsem úplně blbá, ale zkrátka jsem ty pokyny k instalaci něják nepochopila xD.Stáhla všechny 4 části klienta (nemám WoW) a dál jsem nevěděla jak postupovat, protože v mailu je dál napsáno "Všichni (ti, co již World of Warcraft mají i nemají) si nastaví realmlist:
set realmlist 81.0.234.187
Pro ty kteří nevědí kde: (složka se hrou\data\ebGB\realmlist)"
Já vůbec nevim jaká složka se hrou tam je na mysli, a když jsem zkusila spustit "bradavice online part 1" tak se mi to začlo načítat a spustilo to WoWko. Tak jsem pak zkusila nainstalovat ten updater, to mi vytvořilo v PC složku s hrou, ale žádný soubor realmlist jsem nenašla....A když jsem zapla updater tak mi tam naskočilo okno s "bradavice online launcherem" a v té tabulce pod tím to psalo "mažu soubory cache" zkusila jsem kliknout na "Hrát" a vyskočil error:"Program nelze spustit, protože v počítači chybí DivxDecoder.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu."(přeinstalace nepomohla)
Zkrátka a dobře jsem něják nepochopila tu instalaci a udělala úplnou kravinu, nebyl by tu někdo ochotný to vysvětlit trochu jinačím a podrobnějším způsobem? Very Happy


Měla jsem stejný problém - nainstaluj si ten Updater do složky s tím Wowkem, co sis stáhla Smile (snad nevadí GMkům, že odpovídám Smile )
Návrat nahoru Goto down
Alison Marschally

Alison Marschally


Posts : 4
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 27
Location : Slovakia

Problém se spuštěním hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se spuštěním hry   Problém se spuštěním hry I_icon_minitime28.09.14 21:20

Všetky 4 party si extrahuj do prázdnej zložky, daj patch tam kde má byť, zmeň realmlist, nainštaluj updater do tej zložky a malo by ti to ísť.
Návrat nahoru Goto down
Elleanor Nightwood




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 28. 09. 14

Problém se spuštěním hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se spuštěním hry   Problém se spuštěním hry I_icon_minitime29.09.14 14:07

Super! už mi to funguje! děkuju, že jste se mi snažili pomoct Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém se spuštěním hry Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se spuštěním hry   Problém se spuštěním hry I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém se spuštěním hry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PROBLÉM SE SPUŠTĚNÍM HRY
» už zase-problém se spuštěním hry..
» Menší problém
» Problém s přihlášením
» Problém.. s patchem?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: