Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 už zase-problém se spuštěním hry..

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Elleanor Nightwood




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 20:28

Zdravím,
Dnes jsem normálně hrála na serveru, když najednou, když jsem čekala ve frontě u madame Malkinové(asi ve 20:00) se mi to vyplo a hodilo mě to zpět na přihlašovací menu...logla jsem se znovu a chtělo to po mě vybrat server, když jsem zvolila Bradavice, tabulka zmizela a ihned se objevila znovu a chtělo to zase výběr serveru...zkusila jsem restartovat launcher (už mi to několikrát takto spadlo, vždy když to spadlo tak to napsalo něco že server se restartuje, logněte se zpět po 30-ti sekundách, a když jsem se chtěla znovu připojit tak to zas chtělo výběr serveru, který nešlo zvolit a vždy když sem restartovala hru tak to už fungovalo) Jenže....teď mi to nefunguje. Restartuju launcher, zapnu ho a objeví se mi menu z normálního WoWka a nejde se přihlásit -.-
Zkoušela jsem to několikrát ale nešlo to... nevím co s tím je..takhle najednou, když mi to předtím fungovalo o_O
Mohl by mi někdo prosím poradit co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Philip Rosswald

Philip Rosswald


Posts : 8
Karma : 1
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 20:35

To znamená, že spadol server. Stačí chvíľu počkať, a pôjde to. Ak to nepôjde, zrejme pôjde o dlhší výpadok. Smile
Návrat nahoru Goto down
Elleanor Nightwood




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 20:40

Philip Rosswald napsal:
To znamená, že spadol server. Stačí chvíľu počkať, a pôjde to. Ak to nepôjde, zrejme pôjde o dlhší výpadok. Smile

takže chyba není na mé straně? supeer! Very Happy Díky za radu Smile
Návrat nahoru Goto down
Philip Rosswald

Philip Rosswald


Posts : 8
Karma : 1
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 20:47

Rád som pomohol. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 21:25

Restartuju launcher, zapnu ho a objeví se mi menu z normálního WoWka a nejde se přihlásit -.- napsal:

Chyba bude u tebe, nikoliv u BO...
Podle všeho se ti nějak pokazil hlavní Patch-H, tento problém jsem měl též, takže ho budeš muset stáhnout znovu, nebo jestli ho máš někde zálohován... Jestli to nefunguje i nadále, tak se mi ozvy do zpráv pomůžu ti.
Návrat nahoru Goto down
Philip Rosswald

Philip Rosswald


Posts : 8
Karma : 1
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 21:36

Písala, že sa jej zobrazuje výber servera. Čo sa stane keď spadne istá časť serveru, robil som s tým dávno, na názov si nespomeniem. Mne server tiež niekedy spadne a takto sa prejavuje. Avšak ak radím zle, tak sa ospravedlňujem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime08.10.14 22:54

To s tou mizící a zase se objevující tabulkou je běžné, stačí počkat než znovu naběhne server. To, že máš místo normální přihlašovací obrazovky tu z WoW už, ale asi bude chyba s patchem.
Návrat nahoru Goto down
Elleanor Nightwood




Posts : 5
Karma : 0
Join date : 28. 09. 14

už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime09.10.14 15:36

už mi launcher funguje normálně Smile díky za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





už zase-problém se spuštěním hry.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: už zase-problém se spuštěním hry..   už zase-problém se spuštěním hry.. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
už zase-problém se spuštěním hry..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problém se spuštěním hry
» PROBLÉM SE SPUŠTĚNÍM HRY
» Menší problém
» Problém s přihlášením
» Problém.. s patchem?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: