Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Rozměnění peněz

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Rozměnění peněz Empty
PříspěvekPředmět: Rozměnění peněz   Rozměnění peněz I_icon_minitime08.10.14 21:18

Zdravím,
žádám o vysvětlení této situace, hlavně ze strany GM. Dnes v papírnictví se snažím zaplatit 1 galeon tím, že dám 17 srpců, ale v zápětí mi přijde whisp, že jestli se o to ještě jednou pokusím, tak se na mě pošle Tara ( affraid ). Podle pravidel se 1 galeon rovná 17 srpcům, ale ve WoW je to tak, že 1 zlatý je 100 stříbrných a to je podle RP mnohem víc galeonů. Navíc ještě včera s tímto nebyl vůbec žádný problém. Takže mi to prosím někdo vyjasněte...děkuji. Wink
Návrat nahoru Goto down
Christopher James

Christopher James


Posts : 13
Karma : 0
Join date : 22. 09. 14
Age : 28
Location : Pleione

Rozměnění peněz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozměnění peněz   Rozměnění peněz I_icon_minitime08.10.14 22:49

Já jsem z tohoto taky dost zmatený.. já se zas pokoušel platit noviny, které měly stát srpec, ale GM mi sdělilo, že nemůžu platit srpcema když mám jen galeony.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Rozměnění peněz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozměnění peněz   Rozměnění peněz I_icon_minitime08.10.14 23:27

https://bradavice-online.forum.st/t822-jak-platit-v-obchodech-u-prodavacu-nebo-vendoru#7782
Slečna Mccool už včera platila velkou částkou srpců, je tedy jasné, že si musela peníze rozměnit nonrp, jinak by takovou sumu znova nemohla nabýt.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Rozměnění peněz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozměnění peněz   Rozměnění peněz I_icon_minitime09.10.14 14:21

Dobře, chyba byla na mojí straně a tímto se chci omluvit, už se to nestane. Ale bohužel, nebyla tu žádná poučka ani pravidlo, každopádně děkuji za vysvětlení. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rozměnění peněz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozměnění peněz   Rozměnění peněz I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rozměnění peněz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: