Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Absolutní offtopinkárna

Goto down 
+33
Cho Shing
Dawidek
Alison Davis
jedis
Roberto Edward Gwinn
Albert
Mark Linstrom
Katherine Leighton
Laura Swark
Junit
Holy Moonsays
Charlie Sunrice
Arlette Gérard
Calia Chiram
Nikolas Romero
Philip Rosswald
Samuel Galendo
Frayd Rodgers
Maxmillian Phantomhive
Lexi Right
Katharine Ashdown
Rodney Samuelson
Cherice
Christopher James
Alex Coburn
Christelle Gérard
Michael Gregory
Patrick Callson
Michelle McCool
Mike Benes
Sierra Tomball
Tara
Shiloh Fair
37 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.15 10:04

Každý RP server má své dobré chvíle i špatné. Rumunsko byl propadák, ano, ale nepříjde mi to jako tak velká rána aby skončil celý server. Všichni si váží vaší práce ačkoli to v tu chvíli možná tak nevypadalo.
Opravdu nechápu, že jste to hned vzdali, dalo by se to jednoduše smést ze stolu a pokračovat dál.
A jak už bylo zmíněno, když o to nemáte zájem.. alespoň přenechte server někomu jinému, protože je škoda aby tolik práce přišlo vniveč.
Návrat nahoru Goto down
Marionette
GM Padawan
Marionette


Posts : 29
Karma : 0
Join date : 23. 04. 13

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime20.07.15 19:05

Upozorňuji, že tento příspěvek jsem neprojednávala se zbytkem GM s většinou ani nejsem v kontaktu, takže toto nemůžete považovat za oficiální vyjádření.
Nejednalo se pouze o fakt, že Rumunsko neklaplo - kdyby se k tomu nepřipojily další věci, tak nám to může být vcelku ukradené. Prostě se měsíc počká, než "akce" skončí a jede se dál v klasickém stylu. Hlavní problém byl v tom, že GM mají vlastní život, který většině týmu připravil zkoušková, maturitu, případně další "dospělácké" starosti. A ve chvíli, kdy nastaly problémy technického rázu, které zapříčinily, že se na projektu objevila práce tak na celý rok, pokud bychom to měli za jediný cíl našeho života, tak prostě nebylo možné to pořádně rozjet v Bradavicích. V rámci dobré vůle jsme otevřeli rumunskou lokaci, abyste se měli kde bavit. Bohužel jste se nezvládli o zábavu postarat, takže jsme opět skončili tak, že jsme museli denně vymýšlet akce, a tím pádem nebyl čas na řešení technických problémů.
Nakonec jsme si uvědomili, že celý GM tým v následujících letech bude částečně zaneprázdněn školou a dalšími "úklady života", takže bychom stejně neměli čas se o vás pořádně starat.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime22.07.15 23:07

Rozhodně chápu, že tohle je pro vás poměrně dost velká komplikace Very Happy, ale proč si neseženete posilu do týmu a nepředáte jim většinu povinností, minimálně na akce by se vám lidi sháněli lehce bych řekl a pro technické záležitosti rozumím, že to není zas až tak lehké někoho sehnat nebo zaškolit, ale určitě by se to dalo nějak provést věřím, že by se někdo našel schopný kdo by to zvládl, nebo někdo kdo by se to dokázal doučit. A opět se mi tady naskýtá ona otázka proč vlastně projekt, pokud tedy nejste schopni ho v momentální podobě udržet vchodu někomu nepředáte, je to škoda přijít o takhle dobře rozjetý projekt, často teď jen tak sedím a říkám si jak bych si moc rád přál projít se opět Bradavicemi. Doufám, že se k tomuto tady vyjádří někdo za zbytek týmu, ale děkuju marionette, že se alespoň ona ozvala Smile.

Jinak stále doufám, že projekt se obnoví, protože se to určitě dá udělat Smile
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime24.07.15 16:17

Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime06.09.15 19:49

No kouzlo pěkné...ale dva měsíce kšáá a furt nic :-D . Ani snaha sehnat junita ohledně toho zda server nebude dál předávat se mi nepodařila Very Happy. Takže jak sme na tom ? Ví to vubec někdo ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime06.09.15 21:22

Mám takovej pocit, že kouzlo se nějak zadrhlo... Asi dotyčný/á dostala odštěp při přemisťování a zůstala jemu/jí ruka někde s formulkou napsanou na papírku Very Happy
Ne, ale po pravdě by mě taky zajímalo jak to teda bude, protože mám pocit, že se vůbec nic neděje což mě dost mrzí.
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime09.09.15 17:10

Už by sa tá nejaká ďalšia informácia hodila Smile
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Oujejeje   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime18.09.15 1:32

Bude něco, nebude? silent Vono by bylo tak moc fajn, kdyby ano I love you
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime19.09.15 15:25

Žádná aktivita tady, žádná aktivita na FB Neutral Jak to teda se serverem je? Question Sad
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime22.09.15 20:09

Nevím, opravdu nevím. Junit ani na skype nereagoval a pochybuji, že bude reagovat na FB. Budto to zamrzlo, ale nevím. A nebo kluci server dál vést nechtějí, či jej byt jen prodat někomu dalšímu. No táák někdo z vedení řekněte nám aspon zda to pojede či ne. Když ne, tak to řekněte na rovinu a nedávejte nám prosím plané naděje v podobě zpráv na FB. Hodně lidí se na znovuspuštění těší, hlavně poté co jste na FB napsali, že se něco chystá. Ale pár měsíců uteklo a ono nic...žádné info Sad. Plosíím chceme nějaké info, budeme za něj vděční... cat
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime24.09.15 15:27

Toto je trochu flegmatickosť od vedenia. Už by sa fakt niekto mohol ozvať.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime28.09.15 18:20

No,přesně.. mrzí mě že ani od ostatních GMek se nedočkáme žádné odpovědi, přičemž tahle vaše mlčenlivost akorát tak hráče odrazuje a ubližuje serveru. Dali jste nám zase naději, a tak nějak se zase nic neděje. Byla bych ráda, a myslím že všichni by byli kdyby jste nám konečně definitivně řekli jak to je, ať už to budou špatné zprávy nebo ty dobré.
Návrat nahoru Goto down
Laura Swark

Laura Swark


Posts : 21
Karma : 5
Join date : 22. 07. 14
Age : 25
Location : Nitra

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime07.10.15 16:19

Kouzlo: 24.7.2015
Už takmer 3 mesiace bez žiadnych noviniek..
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: jj   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime01.12.15 15:09

Myslím, že řada starších hráčů i nějaký nový by s projektem ráda pomohla jsem jedním z nich a byl bych moc ráda kdyby server jel. Začínal jsem zde s RP takže to je pro mě dost důležité. Díky Bo jsem poznal fajn lidi za což jsem serveru vděčný. Prostě i tak si myslím, že jsme schopni server zachránit.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime12.12.15 20:25

Zas takový duch nejsem. Je tedy pravda ze na skypu a icq uz jsem hodne dlouho nebyl, ale jestli ste me schaneli na FB byste me urcite nasli. Jsou ruzne faktory proc se nic deje nebo nedeje. Chut by mozna byla (i kdyz tim rumunskem jste chut mnohym odebrali), ale horis je to s casem a i tim padem i s tymem, ktery na to uz ani tenkrat nestacil natoz ted, kdyz mame vsichni mnohem min casu. Navic by se asi ani nepodarilo cely tym ozivit (a pokusy tady urcite byly). Chapu ze vetsina z vas by rada pomohla, a my bychom to urcite ocenili. Potom ale nastava otazka, kdo by tady vlastne hral? Meli jsme 4 rocniky. Vetsina z nich by treba rada sla do GM tymu a potom by nezbyl nikdo na hrani. To bychom museli leda zacit odznovu, coz je skoda. Tim co jsem napsal jsem ochoten to nejakym zpusobem diskutovat.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime16.12.15 22:06

Já se osobně přikláním k možnosti kompletního restartu serveru. Vím, že v tom je spousta práce, ale takhle pokud se GM tým nezvětší resp. nedoplní, server zůstane nejspíš už na věky mrtví, proto bych řekl, že by se měl udělat nábor a pokud by to znamenalo velký úbytek hráčů, tak minimálně sloučit nějaké ročník a samozřejmě dát nevědomému okolí na vědomí, že tento server pořád existuje.

Zdá se mi to nebo jste zrušili webové stránky ?
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime03.01.16 20:07

Ten kompletní restart no to nevím řekněme, že bych asi nepřežil být součástí jiné koleje. Svým příspěvkěm jsem chtěl pouze napsat, že je škoda server odstavit.
Návrat nahoru Goto down
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: ....   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime25.01.16 11:49

Stránky jsou pryč no, taky jsem teď koukala :/ Takže asi i celej projekt, což je strašná škoda Sad I když se samozřejmě chápe, že jsou i jiné věci a na toto není čas. Ale GM by aspoň mohli napsat, že už nic nebude a netahat za fusekli...
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime12.02.16 12:11

Přála bych si abyste nám konečně dali oficiální vyjádření.. Zda-li budete pokračovat v serveru, jestli ho hodláte předat (co jsem viděla lidi měli zájem, někdo dokonce nabízel jej i koupit) nebo ho pohřbíte. Za dobu co nás tady vyloženě taháte za nos, mohl už se někdo jiný o server starat a mohli jsme už hrát.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime17.02.16 17:49

V podstatě každý den kontroluji toto fórum a čekám, až se tady objeví ta slíbená diskuse. Nevím jestli GM doopravdy tady vše pohřbili a nebo to jen ignorují, protože je stále co čekat, ale opět zas a znovu se opakuji prosím vás nechcete se o to starat prodejte to věřím, že by bylo mnohem lepší kdyby se o to někdo staral místo tohodle co se teď děje.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime02.06.16 17:05

Ačkoliv je to někdy těžké si přiznat tak nějak jsem si připustil, že Bo je minulostí ovšem na skvělé lidi co tu hráli a co jsem tu poznal, se zapomenout nedá.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime08.11.16 18:34

Tak už tu máme pomalu další rok, ale jiskřička naděje v mém srdci stále přeci jenom je. Nejspíš máš pravdu, že je Bo minulostí, ale hrozně moc bych si přál se vrátit do školních lavic a zakouzlit si v prostorách hradu, nebo se jen tak procházet po příčné ulici a v kotli se těšit, až se budeme před vlakem mačkat na nástupišti 9 a 3/4 Sad Smile

*si povzdechne*
Návrat nahoru Goto down
Maxmillian Phantomhive
Čtvrtý ročník
Maxmillian Phantomhive


Posts : 248
Karma : 3
Join date : 11. 09. 11
Age : 44

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime22.02.17 23:11

Holy shit, ono to tu pořád existuje affraid
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime07.03.17 11:27

Mohli by ste niekto vyhrať lotériu a zasponzorovať GM team, nech si už konečne poriadne zahráme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime15.05.17 22:51

Jestli mě zasponzorujete, tak s těmi penězi uteču lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Absolutní offtopinkárna   Absolutní offtopinkárna - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Absolutní offtopinkárna
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Absolutní offtopinkárna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: