Bradavice online

PříjemPříjem  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Grand Re-opening (?)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Ermac Bright

PříspěvekPředmět: Grand Re-opening (?)   12.07.15 21:45

Zdravím, rád bych se chtěl zeptat jestli se BO nakonec rozjede či né. Jsem tu nový a o tomhle jsem se dozvěděl od kamarádky.Server mě velice zaujal a už se nemohu dočkat až si jej vyskouším na vlastní kůži. Takže doufám že se to nakonec otevře a taky doufám že mi aspoň někdo odpoví. Snad za pár dní uvidím nový topic s tématem "Re-opening!" Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
William Brown
Třetí ročník

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   13.07.15 23:01

Hrozne rad bych taky videl takovehle tema, ale mam pocit viz muj prispevek v absolutni offtopicarne. Ze se cely projekt ukoncil kvuli uplne pitomosti coz je obrovska skoda :/
Ale stale verim ze se dozvime ze vse byl jen prerek a vsechno se znovu obnovi, protoze jako novacek si se mel urcite na co tesit, protoze server byl uzasne propracovany Smile
Návrat nahoru Goto down
Ermac Bright

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   13.07.15 23:14

Díky že se mi aspoň někdo ozval Smile. Ano taky doufám že to byl jen přeřek a nakonec se to rozjede. Já jsem blázen do HP Very Happy. Projížděl jsem si ty vaše starší posty,topicy atp. a celkem mě štve že jsem u toho nebyl. Chtěl bych vidět Bradavice a všechno možné. Učit se kouzla, formule no prostě paráda. Tak teda doufám že si to zkusím někdy snad ještě tento rok na vlastní kůži.
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník

PříspěvekPředmět: Grand Re-opening (?)   14.07.15 13:29

Byla by opravdu veliká škoda, kdyby se server odstavil. BO je jedinečný RP server se skvělou komunitou a byla by zkrátka velká škoda v něm nepokračovat.
To co se stalo v Rumunsku, no, stalo se. Uznejte, že to ani z vaší strany nebylo úplně promyšlené. Lidi jsem přisli s tím že chtějí do Bradavic, kouzlit a zažít svět HP a né sedět několik měsíců v Prázdninové lokaci.
Vážně doufám že to nevzdáte a jak už bylo zmíněno se server opět zvedne ze země.
Návrat nahoru Goto down
Ermac Bright

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   17.07.15 21:21

Taky si myslím že by to byla velká škoda. Sice jsem nový a nikdy jsem to nezkoušel, ale Trailer mi stačí na to abych viděl jaký to tam vlastně bylo. I ty vaše posty a topicy ukázali že to může být velká sranda. Jak už jsem zmínil - Doufám že se to nakonec rozjede. A ohledně Rumunska... nevím co se tam stalo. Nemůžu soudit. Přeji ať si to autoři rozmyslí a fakt to znovu otevřou. Smile Smile. Vím že se opakuji v podstatě, alespoň jde vidět že o to lidi mají zájem a myslím si že autoři to moc dobře ví. Smile
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   22.07.15 23:07

A mimochodem pokud máš rád Harryho Potter, zkoušel si kouknout na muzikál A verry potter musical ? Je to opravdu sranda, alespoň podle mě Very Happy. Můžeš ho najít třeba na videa česky, kdyby si měl zájem Smile
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   23.07.15 19:59

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.bradavice-online.cz/
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník

PříspěvekPředmět: I miss you   27.07.15 22:36

Já chci zpět za zdi hradu a chci to hned, včera bylo pozdě Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   

Návrat nahoru Goto down

Grand Re-opening (?)
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: