Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Grand Re-opening (?)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Ermac Bright




Posts : 3
Karma : 4
Join date : 12. 07. 15

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime12.07.15 21:45

Zdravím, rád bych se chtěl zeptat jestli se BO nakonec rozjede či né. Jsem tu nový a o tomhle jsem se dozvěděl od kamarádky.Server mě velice zaujal a už se nemohu dočkat až si jej vyskouším na vlastní kůži. Takže doufám že se to nakonec otevře a taky doufám že mi aspoň někdo odpoví. Snad za pár dní uvidím nový topic s tématem "Re-opening!" Smile

Zyjar GM likes this post

Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime13.07.15 23:01

Hrozne rad bych taky videl takovehle tema, ale mam pocit viz muj prispevek v absolutni offtopicarne. Ze se cely projekt ukoncil kvuli uplne pitomosti coz je obrovska skoda :/
Ale stale verim ze se dozvime ze vse byl jen prerek a vsechno se znovu obnovi, protoze jako novacek si se mel urcite na co tesit, protoze server byl uzasne propracovany Smile
Návrat nahoru Goto down
Ermac Bright




Posts : 3
Karma : 4
Join date : 12. 07. 15

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime13.07.15 23:14

Díky že se mi aspoň někdo ozval Smile. Ano taky doufám že to byl jen přeřek a nakonec se to rozjede. Já jsem blázen do HP Very Happy. Projížděl jsem si ty vaše starší posty,topicy atp. a celkem mě štve že jsem u toho nebyl. Chtěl bych vidět Bradavice a všechno možné. Učit se kouzla, formule no prostě paráda. Tak teda doufám že si to zkusím někdy snad ještě tento rok na vlastní kůži.

Zyjar GM likes this post

Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime14.07.15 13:29

Byla by opravdu veliká škoda, kdyby se server odstavil. BO je jedinečný RP server se skvělou komunitou a byla by zkrátka velká škoda v něm nepokračovat.
To co se stalo v Rumunsku, no, stalo se. Uznejte, že to ani z vaší strany nebylo úplně promyšlené. Lidi jsem přisli s tím že chtějí do Bradavic, kouzlit a zažít svět HP a né sedět několik měsíců v Prázdninové lokaci.
Vážně doufám že to nevzdáte a jak už bylo zmíněno se server opět zvedne ze země.
Návrat nahoru Goto down
Ermac Bright




Posts : 3
Karma : 4
Join date : 12. 07. 15

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime17.07.15 21:21

Taky si myslím že by to byla velká škoda. Sice jsem nový a nikdy jsem to nezkoušel, ale Trailer mi stačí na to abych viděl jaký to tam vlastně bylo. I ty vaše posty a topicy ukázali že to může být velká sranda. Jak už jsem zmínil - Doufám že se to nakonec rozjede. A ohledně Rumunska... nevím co se tam stalo. Nemůžu soudit. Přeji ať si to autoři rozmyslí a fakt to znovu otevřou. Smile Smile. Vím že se opakuji v podstatě, alespoň jde vidět že o to lidi mají zájem a myslím si že autoři to moc dobře ví. Smile
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime22.07.15 23:07

A mimochodem pokud máš rád Harryho Potter, zkoušel si kouknout na muzikál A verry potter musical ? Je to opravdu sranda, alespoň podle mě Very Happy. Můžeš ho najít třeba na videa česky, kdyby si měl zájem Smile
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime23.07.15 19:59

Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Shiloh Fair
Čtvrtý ročník
Shiloh Fair


Posts : 58
Karma : 4
Join date : 17. 01. 12
Age : 32
Location : UK

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: I miss you   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime27.07.15 22:36

Já chci zpět za zdi hradu a chci to hned, včera bylo pozdě Sad
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime25.07.20 10:27

Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Sponsored content





Grand Re-opening (?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grand Re-opening (?)   Grand Re-opening (?) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Grand Re-opening (?)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: