Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Exkurze - diskuze

Goto down 
+3
Zyjar GM
Cho Shing
Junit
7 posters
AutorZpráva
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 21:56

Zde může zhodnotit své dojmy z exkurze, případně se o ně podělit s ostatními hráči. Nebojte se sdílet i návrhy do budoucna, kdyby se server otevřel na trvalo.
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Loďky   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 22:12

Loďky, ty loďky! Prosím, příště na nás hoďte nějaký spell, jako je Path of Frost a další. To ponorkování je fakt hrozný Shocked Shocked
..ale jinak všechno super, neskutečná nostalgie a doufám, že se server znovu otevřete. cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 22:14

Zrovna loďky nebudou takový problém, to se jenom zapomnělo, jak se to dřív dělalo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Exkurze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 22:16

A abych nezapomněla, Kája Gott x Filch? Name a better duo. Myslela jsem si, že mi hráblo když to začlo hrát ve hře. cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 22:20

Cho Shing napsal:
A abych nezapomněla, Kája Gott x Filch? Name a better duo. Myslela jsem si, že mi hráblo když to začlo hrát ve hře. cheers Laughing

A ještě ten timing, kdy Napoj lásky číslo 10 hraje při hodině lektvarů, Filch ví, kdy to rozbalit. lol!
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 22:27

Nojo, nápoj lásky číslo 10 hodně zabavil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime11.08.20 23:37

Za mě úžasny se znovu podívat a zažít nostalgii na BO Smile Je vidět že jste s tím měli hodně práce, ty objekty vypadají jinak než původně, chodby, místnosti, učebny, vše vypadalo nově a úžasně. Celkově úžasný pocit se znovu lognout na server co neběžel 8 let a zaerpit si. cat  cat

Jako k exkurzi po takové době sem čekala něco víc... konečně po takové době se podívat a vidět jenom hrad a zažít tři vyučovací hodiny, byli úžasne to ne že ne ale bylo by supr si prohlídnout celý hrad jak ho vidíte i vy, všechny koleje, všechny skryté místnosti, všechny skryté chodby a že jich bylo Very Happy Kdo ví kdy se tam zase jako hráči podívamé pokud vůbec, protože mě hodně zamrzelo jako hráče vidět že loglo jenom 10 hráču, kteří tam vydrželi od začátku do konce a to nekteří z nás se chovali nelogicky a jen pobíhali, skákali. Takže když sem viděla ty čísla tak mi nedalo moc naději že to spustíte jako v roku 2012. study  study

Možná by jste se příště klidně mohli podívat i vy jako hráči a ne jenom jako GM, nevím zda jste to tak už náhodou neměli ale určitě by jste to viděli i jiným pohledem a užili si hodně zábavy než koukat na bandu kryplu ztracených v chodbách. bom  bom

Nevím zda jste měli připravené i nějaké akce mimo vyučovacích hodin a tu scarry část s protivou ale jako GM tým se moc nezapojil. Tohle určitě neberte jako buzeraci, nevím jak to vypadalo v plánech ale určitě by jsme si to všichni užili víc kdyby to bylo víc živější jelikož to byla jen akce na 2 dny  cat  cat

Každopádně sem moc ráda že jste udělali tuhle příležitost a znovu se podívat.Stláčet to "offline" tlačítko s tím, že už ani nevím zda se tam někdy podívám bylo hodně sad Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Exkurze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime12.08.20 12:46

Možná je to na druhou stranu i pochopitelné, přece jenom plánovat nějakou šílenou akci, když není žádná jistota, že budou lidi hrát, je přece jenom blbost. Počet hrajících mě zase až tak netrápil, radši mít menší, ale aktivní skupinku lidí, se kterýma projdu celé Bradavice, než větší kvanta neustále měnících se lidí.
BO je unikát mezi RP servery, většina těch českých je pořád ten samej nudnej WoW odvar s více méně stejným tématem. Taky si myslím, že o něm moc lidí neví (popravdě ani já už si nepamatuji, jak jsem se k vám dostala) a pokud nejste fanouškem Harryho, tak vás to asi neosloví, tudíž bych větší účast asi nikdy nečekala, ale těch +/- 10 lidí, mi přišlo akorát a moc fajn.


Návrat nahoru Goto down
Cho Shing
Druhý ročník
Cho Shing


Posts : 28
Karma : 8
Join date : 05. 09. 12

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Exkurze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime13.08.20 15:30

Jó a ještě, přišla mi teď zpráva od hráčky Jessica Mason, že lidi co nejsou zařazení v kolejích (asi) nevidí tenhle topic. Tak prý jestli se s tím dá něco dělat. affraid
Návrat nahoru Goto down
Zyjar GM
GM
Zyjar GM


Posts : 210
Karma : 5
Join date : 02. 12. 10
Age : 27

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime13.08.20 18:07

Cho Shing napsal:
Jó a ještě, přišla mi teď zpráva od hráčky Jessica Mason, že lidi co nejsou zařazení v kolejích (asi) nevidí tenhle topic. Tak prý jestli se s tím dá něco dělat. affraid

Již opraveno
Návrat nahoru Goto down
http://www.bradavice-online.cz/
Jessica Mason




Posts : 1
Karma : 2
Join date : 10. 08. 20

Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime13.08.20 18:20

Díky Cho za doručení mé zprávy Very Happy

Taky bych se rád vyjádřil. Za mě to bylo fakt moc super a jako nového hráče mě to velmi zaujalo.

Celková exkurze a naše noční schovávání se před Filchem bylo zábavné. Jen jsem myslel, že bude i inRP odjezd, ale to je jen detail Very Happy .
Mám pocit, že pár dalších aktivních studentů by se hodilo, ale jak už bylo zmíněno, není potřeba mooooc lidí na dobré RP. Upřímně jsem si myslel, že uvidím více lidí ze starých časů BO.

Snad brzy uvidím nějaké oficiální otevření, ať už můžu máchat hůlkou. Díky moc GM teamu za skvělou exkurzi.

Paul Cross likes this post

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Exkurze - diskuze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exkurze - diskuze   Exkurze - diskuze I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Exkurze - diskuze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [Diskuze] První BO sraz - Pardubice 25.8 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: