Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Spuštění servru

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Wilby

Wilby


Posts : 2
Karma : 0
Join date : 19. 09. 11

Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime20.09.11 16:45

Ahoj! Chtěl jsem se zeptat jestli by jste nemohli spouštět server o hodinu dřív = 17:00 ... je to na mě moc pozdě a navíc končit ve 22:00 . Musím ještě vstávat do školy a kdyby to bylo dřív tak by aji ostatní hráči neodcházeli dříve než by měli.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime20.09.11 17:38

Dřív se o vás nebude mít kdo starat...
Návrat nahoru Goto down
Dusikew

Dusikew


Posts : 75
Karma : 0
Join date : 23. 07. 11

Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime20.09.11 17:40

No, taro vždycky by tam určitě někdo byl ( Já určitě ). Navíc by hráči měli hodinu času. Mohli by třeba prozkoumávat hrad, protože potom na to není moc času..
Návrat nahoru Goto down
Wilby

Wilby


Posts : 2
Karma : 0
Join date : 19. 09. 11

Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime20.09.11 17:55

Aha tak nic no . já jsem myslel že by začala dříve ta výuka
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime20.09.11 18:18

Neni kdo by vás učil dřív každý máme ještě soukromé povinnosti a taky si obcas pro vás musíme neco připravit. A na zkoumání hradu za tu dobu co tu budou bude casu az az hlavne o víkendu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spuštění servru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spuštění servru   Spuštění servru I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spuštění servru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: