Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bojový sistém

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Rory Densnová

Rory Densnová


Posts : 30
Karma : 0
Join date : 27. 12. 11
Age : 26
Location : Czech Republic

Bojový sistém Empty
PříspěvekPředmět: Bojový sistém   Bojový sistém I_icon_minitime18.01.12 20:23

Takže já osobně miyslím že toto je dobrý nápak hlavně kvůli emotování při boji. Já si myslím že by boje s ostatními hráči měli byt rozdělené na kola. Já jsem chtěl utect před upírem a než bych napsal emot /e vzala kámen a hodilaho po něm sežral bi mně. A to mě trochu irituje jak se máme někomu ubránit ,když než napíšeme emot jsem hrobníkovy na lopatě.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Bojový sistém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bojový sistém   Bojový sistém I_icon_minitime18.01.12 21:03

Tak bojový sistem jsme tu jeste fakt nemeli Smile
No na kola to urcite nejde bychom tam byly 10 minut a jeste 20 minut bychom se hadali kdo udelal kdy chybu. Proto 80% souboje tvorí realne poskozovací kouzla, utoky, ci jine veci a 20% emoty ktere to doplnuji. Ono kdybys hodil po upírovi kamen tak by se stejne uhnul a efekt by to nemelo. Tim zase nechci kritizovat emotovaní, jsem velice rad ze pri soubojich chcete emotovat a emotujete. emotujte dal ale at zase nedelate emotama nevymejsleli kdo ví co a nedelali veci ktere delat nemuzete nebo ktere ani v te oblasti nejsou.
Návrat nahoru Goto down
 
Bojový sistém
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Návrhy-
Přejdi na: