Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bugy a chyby

Goto down 
+18
Michael Connor
Christopher Navarro
Katharine Ashdown
Sierra Tomball
Albert
Michelle McCool
William Brown
Valentýn Jason Applestone
Maxim Bellov
Fox Phoenix
Peter Certo
Rory Densnová
Junit
Maxmillian Phantomhive
Thomas Emental
Peter Dranley
Manual
jedis
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 22:01

zdravím v Havraspáru v dívčí ložnici chybí kousek zdi nad skříněmi hned jak se do ní vejde...myslím tu první co tam byla už dřív a je vidět ven kde je kus hradu...
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 22:29

Asi došlo k nepochopení architekta, to mělo být okno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 22:36

Viz : architekt se ožral Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime13.05.12 22:54

Pche tak v příštím patchi vám tam dám sklo, abyste byli spokojení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 6:48

Ahá tak to jo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 16:30

Chudák architekt,musí mít sražené sebevědomí! Very Happy Ne ale tímhle jste mě dostali,... lol!
Návrat nahoru Goto down
Christopher Navarro

Christopher Navarro


Posts : 17
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 21:57

Ve schodech do učebny OPČM jsou díry (přesné místa nevím) a v učebně v posledních a předposledních lavicích nejde slyšet učitele.


Naposledy upravil Christopher Navarro dne 14.05.12 22:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 22:24

Ty díry jsou tam už rok, ale je těžký je specifikovat, muselo by se to celé přestavit, když se chodí opatrně tak se jim vyhneš. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Christopher Navarro

Christopher Navarro


Posts : 17
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 22:27

No právě .. jak jsem se dnes díval , tak tam 5 z 10 děcek propadlo a běželi to znova...
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 22:34

Jsem jedno z děcek ..celkkově sem tama propadla už 3x lol! a ted už jen výhradně chodím po kraji ..
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 22:39

ja tam propadl jen asi tak 2x a to jeste pred tim nez se zadelavaly to vetsí mnozství děr než je tam těd....a že už tam nákej ten patek beham, nevim jak to delate ze propadnete vzdycky v místech kde nikdo z nas nepropadl
Návrat nahoru Goto down
Christopher Navarro

Christopher Navarro


Posts : 17
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 22:40

Už mám svoje cestičky , ale propadl jsem taky .. lol! A najít ty díry asi nebude nejlehčí.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime14.05.12 23:20

Prostě chodte u kraje, já to chvíli řešil tak že jsem skákal, to vám zaručeně pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 14:44

Propadávala jsem dost často, ale člověk si pak ty svoje cestičky najde. Já po těch schodech chodím po středu a už hodně dlouho se mi nestalo, že bych spadla...
Návrat nahoru Goto down
Wayne Schneider
Druhý ročník
Wayne Schneider


Posts : 19
Karma : 1
Join date : 08. 05. 12

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 15:11

Abych pravdu řekl, já se tam ani jednou nepropadl a to sem tam šel 2x a poprvý... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 15:23

Zdravim lidi kupoval jsem si sovu za 6G ale druhý den tam už nebyla Mark Linstrom ;/


Edit Tara: který učet na foru používáš teda máš dva!!!
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 15:32

Mark Linstrom1 napsal:
Zdravim lidi kupoval jsem si sovu za 6G ale druhý den tam už nebyla Mark Linstrom ;/

MUsíš si ji zavolat.
Návrat nahoru Goto down
Mark Linstrom
Třetí ročník
Mark Linstrom


Posts : 64
Karma : 2
Join date : 14. 05. 12
Age : 26
Location : Norway

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 15:33

Fox Phoenix napsal:
Mark Linstrom1 napsal:
Zdravim lidi kupoval jsem si sovu za 6G ale druhý den tam už nebyla Mark Linstrom ;/

MUsíš si ji zavolat.

Už som zapískal asi 3 krát ale furt nikde a nic ://

Sova byla zelená ;/ Stála mě 6G a kupoval jsem jí den před odjezdem ++ Jsem kupoval 2 baličky sovýho masa
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 15:53

Decka! Pište sem opravdu jen chyby ve hře a bez komentářů!!! Co topic to spam! Kdo se v tom má vyznat a pak něco opravovat pak se nedivte, že se něco přehlídne a trvá to rok....
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 20:26

Ehmm.. Jaksi jsem se ve sklepě propadl do textury a nemůžu pryč.. Very Happy
Jsem William Brown
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 20:31

v atronomické vezy se v rohu se propadá textura (je tam jen jeden roh)
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime15.05.12 22:49

Když se do hradu (směr hagridova bouda-hrad) je tam menší "díraů mostu hned na začátku (pokud nevyskočíte propadnete se a sežere vám to 130HP -dnes jsem tak ztratila životy a docela mě to naštvalo no Smile )
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime19.05.12 12:31

1.Fontána na nádvoří s hodinami je nehmotná tudíž jí jde procházet,
2.chodba nad viaduktem jso nezpevněné zdi,
3.v tajné místnosti ve zmijozelu se duel stůl propadá,
4.při scházení z OPČM je odbočka směrem ke knihovně zed která to odlěluje je průchozí,
5.v mrzmimorské spol. místnosti pri odbočení do holčičích ložnic je ten rúžovej hnus co zabranuje 6.chození moc dlouhý a odřezává přístup do ložnic,
7.u dveří z Viaduktu na nádvoří přeměnování je useklá zed a je videt pozadí herní scény,
8.v mrzimorské spol. místnosti při vchodu jak jsou sudy jde projít do pozadí koleje kde jsou 9.vyskládáné herní předměty,
10.skříně jsou průchozí
11na schodišti je při cestě do 7 patra jakoby chodba co je useknutá zdí (nevím zda je to bug),
12v astronomické věži pří cestě k Megaskopu(nebo co to je..) se propadají schody,
13pod astr. věží je cesta do nitra věže která je odříznuta růžovím hnusem ačkoliv tam je vybavení,
14při cestě z úschovny loděk je několik možností průchodu zdmi které vedou do hradu(popřípadě doplním screeny)
15kouzlo na nadzvedávání lidí nemá účinek jen odebírá manu
16prváci jsou schopni používat kouzla beze slov a to přes Skill bar
17při použití kouzla na vytvoření modrého plamene se objeví emot /E se spálil/a o hůlku nikdo nereaguje
18při cestě do kuchyně jak jsou tam pavučiny jsou zezadu odsunuté a dá se za nimi chodit
19v kotli při cestě do pokojů se propadá dřevo
20když jdete ze schodů do 3 nebo 5 patra stupínek co v tom patře je se někdy propadá
21při cestě z Velké síně na schody se propadá textura
22veškerá okna v 5 a 4 patře jsou průchozí a dá se z nich skočit
23na ošetřovně se dá skočit z okna
24most k z nádvoří s hodinami se propadá
/e hlasitě vydechuje Prozatím je to vše popřípadě doplním


Naposledy upravil Valentýn Jason Applestone dne 19.05.12 13:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime19.05.12 13:02

Néjen že si to napsal tak, že se v tom nevyzná ani prase. Ty tam máš většinu bodů takových, že o některých lokacích by si neměl ani vědět. Pár věcí z toho jsou opravdu bug, nechci to tu třídit jako "popelka" to bych tu mohl být klidně dva týdny, takže to nechám na týmu ať si to přebere jak chce. Omlouvám se že tu spamuji, ovšem upozornuji že né zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime19.05.12 13:40

Michael Connor Crorenn napsal:
Néjen že si to napsal tak, že se v tom nevyzná ani prase. Ty tam máš většinu bodů takových, že o některých lokacích by si neměl ani vědět. Pár věcí z toho jsou opravdu bug, nechci to tu třídit jako "popelka" to bych tu mohl být klidně dva týdny, takže to nechám na týmu ať si to přebere jak chce. Omlouvám se že tu spamuji, ovšem upozornuji že né zbytečně.

já o nich vím a to z důvodu chození do té koleje minulí rok a něco vylo v zájmu RP když necemu nerozumíš napiš bod a já to doplním screenem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bugy a chyby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bugy a chyby   Bugy a chyby - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bugy a chyby
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: