Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zneužití bugů

Goto down 
+6
David Shackle
Michael Connor
Tara
Valentýn Jason Applestone
Michelle McCool
Junit
10 posters
AutorZpráva
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime04.05.12 23:40

No, takže jsem trochu zklamán. Jednak jsme ve školce upozorňovali na to, že bugy se mají hlásit, taky jsem upozornil všechny co sem nasázel do raidu, že se to používat nesmí, a taky že tu není žádny OOC kanál. To je zjevně našim hráčům jedno. Neříkám, že lze zjistit úplně vše, ale hodné věcí ano. Nicméně se to zjistilo a tak sem raid chat zablokoval. Konkrétně to byl raid ve složení - Marlow, McCool Lerayová, Amnelová. Ostatně já věřím že jich je mnohem víc, neboť momentálně jsou založeny ve hře 4 raid groupy. Opravdu jsem zklamán, děláme pro vás nemálo věcí, tak bychom byli rádi kdybyste i vy pro nás hlásily bugy a nezneužívali je. Můžu po vás žádat, abyste se přiznali i vy další, ale kdo se z vás přizná?
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 7:38

No takže já nevím že by si nás upozornil...pouze jsi řekl že do raidu se nesmí psát NonRP...ano my jsme psali ve svém raidu NonRP ale na jednu stranu ty jsi věděl že tam jde psát takže jsi to mohl zablokovat protože jsme v tom společném raidu před tebou psali takže jsi nás mohl uozornit že do Raidu se nepíše nebo ho zablokovat....To je můj názor...
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 8:26

Máme se přiznat jen k Raidu?
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 9:34

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Máme se přiznat jen k Raidu?


Jen? V pravidlech je jasně psáno, že nalezení bugů se má okamžitě hlásit a jejich zneužívání je trestné!!! Čili pokud o něčem víš přiznej se dřív než bude pozdě! Dřív než na to přijdeme my a vyvodíme patřičné důsledky.... Sad


Pro Mccool: Ono je celkem logické, že když je zablokované šeptání, chat v partě... tak chat v raidu asi taky nebude povolen. je zvláštní, že Vás to nenapadl, nebo jen nechtělo napadnout a jen ste našli cestu jak naše omezení obejít. Už mockrát se tu řešila otázka occ... a bylo řečeno, že z hlediska zachování RP sem nepatří, pokud v RP hře potřebujete takový kanál je to celkem smutné a pak nechápu o čem taková hra je? Mě osobně by to teda nebavilo na nečem se předem domlouvat apod.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 10:03

No jo ale tak proč to taky nebylo zablokované jako vše ostatní ?
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 10:33

Sice jsem v tu dobu nebyl ve hře, ale to zakazování OOC kanálu, který by mohl sloužit pro překlepy nebo opravy textů, je podle mě fakt na nic. Dost se toho tady změnilo, škoda.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 11:44

Michael Connor Crorenn napsal:
Sice jsem v tu dobu nebyl ve hře, ale to zakazování OOC kanálu, který by mohl sloužit pro překlepy nebo opravy textů, je podle mě fakt na nic. Dost se toho tady změnilo, škoda.

Jaký překlepy a opravy textů ve hře potřebuješ? pokud máš potřebu něco sdělit gm máš proto forum a pro problémy ve hře ticket. A nic se nezměnilo occ kanal je zakázaný od začátku puštění serveru

Mcooll: nemůžeme myslet na všechno, někdy prostě uděláme chybu nebo se něco přehlédne, nikoho nenapadlo, že to hned zneužijete a od toho máte hlásit bugy, když na ně přijdete....
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 11:51

Ale my bohužel nečteme myšlenky tudíž jsme nevěděli že je to bug....Mě přišlo divné že je zakázaný whisp atd.... a tak tak jsem si myslel že psaní do raidu není zakázáno....NIKDE to není napsáno a pokud mi ukážeš že ano a kde klidně mi ban dejte..... "-.-


ptáte se na každou hovadinu.... stačilo se zeptat jestli je to normální.... nikdo vám pro tentokrát ban nedává... je to varování pro příště
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 11:58

Tara napsal:
Michael Connor Crorenn napsal:
Sice jsem v tu dobu nebyl ve hře, ale to zakazování OOC kanálu, který by mohl sloužit pro překlepy nebo opravy textů, je podle mě fakt na nic. Dost se toho tady změnilo, škoda.

Jaký překlepy a opravy textů ve hře potřebuješ? pokud máš potřebu něco sdělit gm máš proto forum a pro problémy ve hře ticket. A nic se nezměnilo occ kanal je zakázaný od začátku puštění serveru


Teď teda fakt nevím co na tom nechápeš.
Návrat nahoru Goto down
David Shackle




Posts : 44
Karma : 0
Join date : 30. 04. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 12:04

Mne sa stalo že som si pripravil text ktorý poviem keď prídem ku predavačovi ale omylom som stlačil Enter keď som dopísal. Všetci vykríkli že sa nemám prekrikovať. A pri tom to bolo omylom.. Malo by sa to nejako urobiť.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 12:16

Zakázaný party chat, zakázany whisp, zakázaný channel....To bysme asi chtěli naschvál pro vás udělat ve hře zábavu.."najdi si ten jeden nezakázany chat". A popravďě, ne, nevěděl jsem, že to není zablokovaný tudíž to je bug.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 12:28

David Shackle napsal:
Mne sa stalo že som si pripravil text ktorý poviem keď prídem ku predavačovi ale omylom som stlačil Enter keď som dopísal. Všetci vykríkli že sa nemám prekrikovať. A pri tom to bolo omylom.. Malo by sa to nejako urobiť.

no ale v reálu nemužeš říct, že to bylo omylem Very Happy prostě se to stalo tak to zahraj jako rp a máš to
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 12:31

*nesmyslně vrtí hlavou*
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 12:53

No párkrát jsem zjistil že se dá v bance dostat za přepážku a to kliknutí na židly a v některých případech se vám při skoku ze schodů postava zasekne ve vzdichi a vy můžete samovolně levitoovat.
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 14:11

Zdravíčko.
Tak abych se taky vyjádřila. Z jedné strany jsem si ten den, co jsem zjistila že se dá do raidu psát myslela, že to asi není v pořádku, ale bylo tam snáma GM, takže jsem se domnívala, že se o tom ví.
Později jsem to tedy už nijak neřešila... Takže bych se chtěla omluvit, fakt mě to nenapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 20:29

A já se teda přiznám.
Ano, ten raid byl, ale ne kvůli tomu, abychom se spolu mohli nonRP bavit, domlouvat se, drbat GM apod..
Potom jsme to rozpustili a zachovali jako tajemství- "něco co GM neví". Je to trochu dětinské, ale asi takhle to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Charles Gregory

Charles Gregory


Posts : 12
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12
Age : 30
Location : Slovensko

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Ach tak   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 22:19

Tak teda sa priznávam aj ja... nebudem žalovať, kto všetko "v tom" bol, iba poviem, že počas školky nám Tom vytvoril raid a tak v polovici školky sme si uvedomili, že tam môžme písať.

V podstate sa predišlo spamovaniu blbých otázok do školky - odpovedali tí čo vedeli...

Neospravedlnujem si tým nič, v tom chate sa písalo kopu blbostí a OOC vecí, ale myslím si, že je prirodzené, že sme sa chceli aj takouto formou porozprávať, ale chápem ,že to potom uberá na RP.

Suma sumarum to nebolo jednoznačne za tým účelom + asi nie som jediný, čo nie je zvyknutý fungovať "pure RP" bez možnosti OOC chatu, preto mi to prišlo normálne, nie ako bugovanie.

Ja sa ospravedlňujem a z mojej strany sa to už nestane pirat
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime05.05.12 22:33

prečo hned uberá na RP, já bych řekl že ten kdo to umí správně vypočítat, tak tomu dojde kde je hranice OOC a kde RP, tim chci říct že tu nejsou jen ti co by pořád OOCovali, ale také nevydrží pořád jen RPit, a to ty lidi nudí.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime07.05.12 19:47

Sice i když dáme raid grupu - teda aspon se skupinou jenž někdy RPíme, tak do raidu vůbec nepíšeme Very Happy , je to jen zlozvyk z wow že člověk příjme invite jenž mu vyskočí Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zneužití bugů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zneužití bugů   Zneužití bugů I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zneužití bugů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Informace-
Přejdi na: