Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kouzlení mimo hrad

Goto down 
+11
Fox Phoenix
Jaelyne Rose Amnellová
Elishana Learyova
Jindra
Katharine Ashdown
Valentýn Jason Applestone
David Shackle
Sierra Tomball
Michael Connor
Junit
Tara
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime11.05.12 23:06

Doslechla jsem se, že někteří z Vás a to hlavně prváci se učí kouzla dopředu a kouzlí s nima o prázdninách. Jsem hluboce zklamaná, že Vás to někdo ze starších naučil a pokud ne ze starších a byl to hráč co hraje nově prváka je to nonrp. Starší studenti mají od ministerstva zakázáno kouzlit o prázdninách, dosud se to nevztahovalo na prváky, protože nikdo krom toho, že budou s hůlkou mávat, nečekal, že s ní budu kouzlit, takže ministerstvo bude nuceno vydat novou vyhlášku, která se bude vztahovat i na prváky. Kdo prostě bude kouzlit dřív než na hradě nebo o prázdninách kdekoliv jinde než v Bradavicích, bude mu hůlka bezmilosti ministerstvem zlomena a studium v bBrdavicích ukončeno....

ps: Navíc ste sami proti sobě, vše se naučíte do předu a za 14 dní Vás hra omrzí protože vás to bude nudit, že se nedovídáte nic nového
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime11.05.12 23:15

K tomu jen dodam, ze kdyz se divam na skilly prvaku tak je to tak, najde se par jedincu kteri nikdy nezakozlili ale moc jich neni, jak rikala tara co se bduete ucit kdyz budete vsechno umet jiz o prazdninach? A jak ja znam hrace co tu byli, a ja myslim ze nejste rozdilny, tak vetsina lidi to hraje prave kvuli tomu ze doufa ze se nauci dalsi kouzlo.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime11.05.12 23:41

Chtěl bych se vyjádřit, já patřím k té menšině co si to raději poctivě odRPí a spamování skillu je mi proti srsti. Nejsem však proti tomu aby se učili teorii a nebo klasické mávání rukou a hůlky, to podle mě je v pořádku, ale jsme zase na začátku jelikož se najdu tací, kteří mají v hlavě tzv. nasráno a ty formule prostě vyslovují. Osobně si myslím že nová vyhláška přinese lepší ohlas v RP, a před odjezdem do Bradavic bych chtěl jen tak mimochodem navrhnout ještě jedno opáčku z RP školky jelikož den co den vidím nové prváky s levlem 10 a tak předpokládám že neumí nic. Rose nechci nějak vyčítat její návrh, každopádně ať to pochopíte jak to pochopíte podle mě je lepší když se to prostě zavrhne ministerstvem. A když už jsme u toho ministerstva, chci se vrátit k mému aktu a "lezení po střeše". Jsem si vědom že jsem to dělat neměl, ovšem než jsem to udělal tak jsem se zamyslel a měl jsem důvod to dělat. Proto jsem to slušně odRPil. Ale podívejme se na jiné inviduáli, hráči po střechách lezou na radnice.. (mimochodem, skákají ze střechy ale musí se jim uznat že alespon to zranění odRPí když už nic.. Shocked zkoumají Obrtlou ulici, jednak to je nonRP a jednak se šidí o překvapení. Byl bych rád kdyby za to byl veliký trest. Já sám lezl po střechách ale abych zašel až tak daleko, takový hovado nejsem. Když se zamyslím nad Obrtlou ulicí, tak mě napadá pár hráčů kteří mají klíček od těchto mříží. Nebudu jmenovat, sám ani neznám jména a je mi to jedno, chyba týmu, ale jenom jsem chtěl upozornit že jsou tu lidi kteří tam mají přístup. Rolling Eyes

Tohle je z mojí kritiky vše, doufám že si to někteří z vás neberete osobně, ale pár věcí z toho všeho je víc než-li VRCHOL.

Edit Junit: k tem dverim, to se obavam ze si nesmazali cache, ale pro pristi sezonu tam dam asi novy dvere aby se nemuseli mazat cache a nedostal se tam nikdo.
Edit Connor poslušně kýve hlavou společně s vyzubeným úsměvem.


Naposledy upravil Michael Connor Crorenn dne 12.05.12 0:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:01

Částečně souhlasím se všemi, ale je trochu divné házet "všechny" do jednoho kastlíku. Mám tím na mysli to, že někteří hráči si to velmi HC odRPí, a nejsou tak "hloupí", aby to vytrubovali kolem inRP, že umí kouzlit. Ale je pravda, že po jednom eventu (nepamatuju si jakém) hráči začli na Příčné za bílého dne zkoušet kouzla a inRP se s nimi chlubit. Myslím, že za zkoušení kouzla je vyloučení až moc příiliš- i v HP bylo první upozornění a až poté vyhazov lol!



A ano přiznám se, i já sem zkoušela to kouzlení, jelikož mě zajímal systém kouzel - ale všechny byla poctivě odRPena(nervující postavou, co měla sto chuí hůlku po mnoho neuspěšných pokusech zahodit)

Edit Junit: asi ses nervovala dlouho pac si mela celkem vysoky cislo.


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 12.05.12 0:16, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:07

No bude to zřejmě tím, že jsem bývalý hráč tady na BO tak mám základy RP a celkového systému BO proježděný. Musím ale říct, že úplně první ročník po spuštění serveru, ve kterém jsem mimochodem byl. Ani v něm jsme nezkoušeli kouzlit, je fakt že předtím jsme nevěděli jak to funguje. Ale teď by to prváci také neměli vědět. Takže kde je ta díra z které se to dostalo??? :-)

/edit: omlouvám se za svou hrubou a chybnou sestavu vět, ale je velmi pozdě a já toho naspal opravdu málo, takže se omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:19

Koukni se do logů a pokud si dobře vzpomínám nenajdeš tam nezaRPené kouzlo (koukníčm většinou mumlajíc zaklínadlo, ale je pravda že nenapíšu kolikrát-moje chyba omlouvám se Smile ), řeknu vám to na rovinu klidně mi ty "skilly" odeberte. Mě to nevadí si je v Bradavicích znovu naRPit.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:20

No systém kouzel se učí na šolce, aby v hodinách nedocházelo k nonp a nemuselo vysvětlovat jak na to. Problém je spíš v tom kde unikají ty formule....
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:21

Vadí me na tom nejvic ty spameri, pokud sis to odRPila tak fajn. Ale i tak se ochuzujes o zabavu na hrade ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:28

Tara : formule no .. Lumos viz event příčné a potom knihy (člověk je přečte pečlivě a pochopí to), vím poté o Reparu to je v knize a poté o lepším Lumos, o němž sem se dozvěděla inRP od hráčů.


Věř mi, že já o zábavu na hradě budu mít postaráno Very Happy , sem schopná i self-RPit Smile.


Edit: viz dnešní snaha si hrát s tím koštětem, co samo uklízí před potřebami lol!
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:32

Bohužel já o žádném eventu kde vas to někdo učil netuším... chjo
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 0:36

Tara : neučil, ale člověk to od něj odkoukal Very Happy, jeslti víš co myslím. Když uvidíš že člověk si dokázal oblíznout loket, určitě to po čase aspon jednou zkusíš .Very Happy

Edit: Vyzkoušeno opravdu si ten loket nedokážu olíznout lol!
Návrat nahoru Goto down
David Shackle




Posts : 44
Karma : 0
Join date : 30. 04. 12

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 8:16

Ja sa priznám.. Kúzla som skúšal to áno, a ani som to neodeRPil. Ospravedlňujem sa.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 12:32

Víte co mě udivuje?! J8 jsem si skusil jedo kouzlo co jsem zaslech a někdo mi napsal emot zlomil si hůlku ale ostatní si velice zábavně zkouší kouzla 4 ročníku z HP a nejvetší údiv je že je to uči samotný Zariel. Docela se obávám aby to nezkončilo že mi toto udělá nějaký prvnák
MR X:To jsi ty kdo nesnáči Detsona
Vall:Proč?
MR X: AVADA KEDAVRA
Vall:Dead
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 13:01

*Vrtí nevěřícně hlavou* Tak to teda ne s panem Zarielem si promluvím jestli to dělá, tohle se mě nelíbí.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 13:27

Čekal jsem reakci i na první část mého textu ale nic no...
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 13:51

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Víte co mě udivuje?!
MR X:To jsi ty kdo nesnáči Detsona
Vall:Proč?
MR X: AVADA KEDAVRA
Vall:Dead

tohle se stat nemůže, jako může to někdo zkusit,ale na avadu se nenaučíte,a kouzlit jen emoty neplatí, takže když to někdo ze studentů udělá akorát si zavaří sám sobě za pokus někoho zabít .... a utakhle malých dětí to vede rovnou víte kam... o tom že ti někdo lámal hůlku netuším
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 14:46

Applestone myslím, že je pravděpodobnější, že tě umlátím já a mým šutrákem, než aby se prvnákovi podařila avada lol!
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 15:10

Šmarjá! Kouzlit mimo hrad? Kterého burana to napadlo?
Chápu touhu prváku se učit kouzla napřed... Pro ta děcka by to bylo přirozené... A já s Kath to máme taky v plánu. Ale ne mimo hrad!
Jakmile dorazíme do Bradavic, doufám, že ji Georg se Zmijo triem začnou učit. Užjen kvůli Marlow. Very Happy
A neobávám se, že by mě to vůli tomu omrzelo. na to je BO až moc velká sranda. Wink

A vzkaz pro všechny mimo-bradavické kouzlící: Jste neskuteční .... (doplňte si vhodné slovo sami). Uděláte to jednou, pohoda, ale po druhé vám opravdu zlomí hůlku. A nemyslím si, že byste to dané kouzlo zkusili jen jedenkrát.
Chápu, pokud si zapomenete vyndat z těch čtverečků emota, ale záměrně? /e vrtí hlavou
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 22:36

Fajn. Upozorneni jste byli. A upozornuju vas naposled. Navzdory vcerejsimu napomenutí nekterí z vás znovu kouzlili. Takze si to necham logovat a dokud nedojedete do bradavic tak za to budu davat bany, ale i nadale, kdo bude kouzla spamovat obdrzí ban taktéž. Berte to jako poslední varování.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 22:47

Aleluja bratře mě se z nich už zvedal žaludek no hrůza tedy...každopádně jsem rád že jsi to postřehl Prokope ještě by se fakt to Avada.. naučili
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime12.05.12 23:50

že se ozýváš zrovna ty který jsi využil záchranného portu ve hře a Rpil jsi že se v prváku umíš přenášet
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime13.05.12 9:34

tak jste neměli posílat Taylora at nám to ukáže jinak bych o tom ani nevěděl

Edit: myšleno že nevímže se dá ve hře přenášet
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime13.05.12 12:59

včera jsi sám řekl že jsi o té funkci (character stuck) věděl dřív než tě začal něco učit
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime13.05.12 13:25

Tak za prvé my nikoho neposílali to jednal na vlastní pěst...
za druhé když už se s váma dospělí přemistují mají na to asi nějaký kurz a oprávnění a neznamená to, že to okoukáte to sotva... při přemisťování si můžete hodně ublížit když nevíte jak na to a co to obnáší!!! To je jako výborný jak vše hned zkoušíte a vymlouváte se, že ste to viděli u dospělých.... co dodat
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime13.05.12 13:28

měli jste mě nějak upozornit že to ve vaší hře tedy nejde
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kouzlení mimo hrad Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouzlení mimo hrad   Kouzlení mimo hrad I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kouzlení mimo hrad
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Informace-
Přejdi na: