Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 "Večerní" akcička

Goto down 
+6
David Shackle
Elishana Learyova
John Malcolm
jedis
Junit
Sierra Tomball
10 posters
AutorZpráva
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime16.05.12 22:22

ASi holky budou vědět o co jde...ale ....toto mě překvapilo. Snape chodícíh po chodbách ! Málem sem do něj vletěla, díky bohu že nemá oči v zadu lol! . Netušila jsem, že jsou opravdu kontroly, když jste po večerce venku lol!
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime16.05.12 22:44

jiste, slecna learyova by mohla povypravet o vcerejsím trestu co dostala od filche.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime16.05.12 22:47

Ooh oni sou tresty i ? To sem měla asi štěstí že sem využila toho, že byl Snape zády lol!
Návrat nahoru Goto down
jedis
Správce fóra
jedis


Posts : 313
Karma : 23
Join date : 29. 07. 10
Age : 29

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime16.05.12 23:52

Ale ale slečno Tomball...a kdepak to bylo?
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 10:03

Víš kdepak je odbočka na přeměnování ? Very Happy Tak paa Snapiik šel rovně a já koukala jak září a přemýšlela zda de ke mě nebo směrem na kamenný most - díkybohu šel na kamenej most Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
John Malcolm

John Malcolm


Posts : 3
Karma : 0
Join date : 13. 05. 12
Location : Benešov u Prahy

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 11:09

Nechodil Snape, vždy potmě, tak aby byl nenápadnej? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 12:50

Mnooo tentokrát měl na sobě Lumos Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 14:06

Oh ano ..... Filch xD môj "dobrý" kamarát xD Kebyže tam není ten otravný duch... tak aj vyhrám tie preteky ale bohužel... Freeznul ma a ja som musela utierať podlahu... som rada že som nemusela nosiť aj tie bedny ... ale dalo sa to xD

Sierra ---> A áno po večerce ťa každý stráži xD
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 14:35

Chjo mě táák mrzí že ten server je až od 18:00 nemám co dělat Very Happy ..nudím se:D
Návrat nahoru Goto down
David Shackle




Posts : 44
Karma : 0
Join date : 30. 04. 12

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 14:52

Ja odpočítavam čas kedy sa môžem pripojiť na server Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 14:59

Kolik vám je, že máte tolik času?Very Happy Já mám plnou hlavu učení a projektů do školy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 15:05

20 bude mi 21 Very Happy....a mám po zápočtáku takže mám haafo času Very Happy...Davide polez na chat !Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 15:21

Ten Snape byl teda dokonaly "ale ale" pak chvilku ticha a frrr no zasmala jsem se .. Snape je skvělý!=D
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 22:16

AAAAAA! Dnešní akce se nepodařila Very Happy . Chytl nás Snape Very Happy ....Jediná Elish zdrhla - prosím potlesk pro ni. A potlesk pro našeho Snapea!Very Happy Který pohotově zasáhl Very Happy . Btw pane profesore kolikže ste mi to strhl bodu ? lol!
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 22:18

SIERRO ?! Very Happy říkala jsi 5 ! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 22:18

No oto jo ..ale nevím jak se zachoval , když sem na něj zařvala Zapomeeeeeen ! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 22:20

Tos říkat neměla Very Happy Suspect
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime17.05.12 22:20

Nemohla sem zařat miluju tě!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime19.05.12 0:52

Ach dnes chci všem poděkovat za úžasné RP ! Hlavě chci poděkovat Gregorymu protože to jak to RPil bylo úchvatné Very Happy. Žádné hraní si na hrdinu, prostě se choval jako opravdový 11 letý kluk co vidí, jak jeho spolužačcce přeskočilo. Největší sranda byla - všichni zdrhají do kolejí-Protiva si hraje , někoho chytne SNape. Ale největší smích sem chytla když se mšla na kolej. Nikdo ..nikde...já si s walkem vykračuji šíleně se směji, mluvím sama se ssebou a nic . lol!
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime19.05.12 0:58

Snape mě má rád =(=D


Naposledy upravil Jaelyne Rose Amnellová dne 19.05.12 13:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime19.05.12 12:51

No tak vďaka za pochvalu, ale ja mám až príliš často pocit, že toho 11 ročného chlapca nedokážem poriadne za-RPiť, čo ma aj mrzí.. (Keď sa cez deň venuješ skriptám na výške a potom máš zrazu prepnúť na mód, kde máš o 10 rokov menej tak ťa to ničí Very Happy ) Mimochodom dúfam, že Snape nachytal hlavne veľa ľudí z ostatných fakúlt, lebo to ja som vám ho tam poslal ... Cool
Keby že to vie niekto in-RP, tak ma asi pribijú na dvere od Veľkej siene ako odstrašujúci príklad Twisted Evil
Ozaj, mne sa páčilo aj tvoje RP Sierra, hranie sa na bláznivú ti ide dokonale Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"Večerní" akcička Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Večerní" akcička   "Večerní" akcička I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"Večerní" akcička
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» akcička...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: