Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problematická kouzla

Goto down 
+8
Rodney Samuelson
Michael Connor
Arlette Gérard
Mike Benes
Gwenog Marlow
Sierra Tomball
Shiloh Fair
Valentýn Jason Applestone
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Problematická kouzla  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  - Stránka 2 I_icon_minitime18.05.12 16:25

A bude hůř...
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Problematická kouzla  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  - Stránka 2 I_icon_minitime18.05.12 17:05

Junit napsal:
A bude hůř...

Jojo taky to tak vidím, protože za chvíli se žáci budou hádat i mezi sebou. A začne vlna práskačství: Tamten používá hvězdičky /mimochodem PŘÍŠERNÝ nešvar/, tamten kouzlil tady! Ona přišla pozdě do hodiny! Atp... Aaachjo

citace :

Oooch yaaay sem nadšená někdo pochválil mé RP(mě stačil ojak se na mě divně čučela když sem brčečela že ste mě označili za šprtku a vědmu Very Happy )

Promiň, ale to je prostě Ash. Ona nemá ráda ufňukané lidi, i když občas je taková. A původně jsem za tebou chtěla jít a utěšovat tě... Jenže, Kath protestovala, že by to udělala pouze v případě, že byste se a) bavily b) kdybys měla zmijozelský plášť Smile Very Happy
Ale pokus se s ní bavit, třeba tě neodpálkuje a získáš v ní úžasnou kamarádku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Problematická kouzla  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  - Stránka 2 I_icon_minitime18.05.12 22:49

Pořád do kolečka... prváci umí kouzla, na která nemají právo (když to řeknu takhle hnusně). Ale je to tak. Když jsem přišla v prváku, tak jsem se to *cenzůra* (světlo...pochybuju, že to někdo nezná, ale přecejen) dopředu o tu jednu hodinu teda naučila. FAJN! Ale taky jsme si to odRPili a po večerce na koleji na sobě trénovali kouzla (ovšem ty, co jsme už uměli Very Happy štít a podobně...)
Nechápu, že si Šutr ještě stěžuje na něco, co vůbec není v jeho pravomoci... A taky nevím, jak by ho někdo něco mohl naučit, když ho celá kolej vidí odepsaného, nejlíp sežranýho pavouky, rozkousíčkovanýho a jeho hlavu napíchlou na kůlu..Hell yeah! Jsem jinak mírumilovné stvoření.
Prostě tenhle problém tu bude taky pořád. Prváci chtějí být dobří, chtějí nabrat body, takže v tý třídě budou raději nepřekonatelnými šprty.
Howgh.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Problematická kouzla  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  - Stránka 2 I_icon_minitime19.05.12 0:26

Abys věděla je to chyba jedinců, prostě jo jak si napsala. Chtějí body a chtějí se šprtat. Vem si základku, tam nemáš takovej cíl jako tady, vyhrát pohár a být ceněn. Navíc je to i tak jiné prostředí takže by k tomu měli mít studenti kladnější přístup.

Ovšem já to tak vidím jen z půlky, z té druhé je to tak, že chtějí vyhrát za každou cenu anižby si to RPili. Ingame Michael dbá na to aby byl Mrzimor první, ale on sám cvičí kouzla poctivě a pouze ty u kterých zná pohyby rukou a samotné formule.

Já taky nevím jak zabránit tomu aby ty experti jako Šutr nedělali to co on. Zvedat skill to je naprd, a nefér vůči těm co to dělají poctivě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problematická kouzla  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problematická kouzla    Problematická kouzla  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problematická kouzla
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kouzla od hráčů
» Harry Potter Filmová Kouzla/Harry Potter Filmové Čary

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: