Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Out of Character??

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime07.06.12 11:44

Ahoj, zdravím celé fórum a především studenty a náš profesorský sbor, Very Happy . Dva dny jsem přemýšlel nad jednou věcí a docela se mi zalíbilo jak se o to zajímám na můj vkus, přeskočme formallitky a dejme se k celkové otázce: "Jaký by to bylo kdyby v Bradavicích nebylo Heroic RP, ale bylo by možné jít OOC". Můj názor vám prozatím neřeknu, je dost intenzivní a plánuji s ním ještě něco ďábelského provést. Především sem píšu, abych zjistil pokud možno váš názor. Anketu zveřejnovat nebudu je příliš brzy, a navíc má každý hráč jiný styl odpovědi. Takže se Vás ptám, jaký máte názor na to, kdyby se v BO mohlo jít OOC někam s kamarády, dejme tomu jako pokec/přestávka od RP/něco takového. Každý se zamyslete, a chci jen dodat abyjste nehleděli na ty, kteří by toho zneužívali.

Zkrátka a jasně, představte si, jak by jste hráli.

(Nejdedná se o nic, co by se zde mohlo změnit, jen o fantazii nás všech.)

To je ode mě vše, já už jen doufám že tady bude co nejvíce smysluplných odpovědí. A upozorňuji, že barva vašich slipů či ponožek, mě nezajímá.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime07.06.12 12:04

Kecat můžete kdekoliv mimo hru nevidim důvod proč to tahat do hry.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime07.06.12 13:49

No já souhlasím s Tarou, k pokecu slouží např. chatbox
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime07.06.12 16:37

Na Chatboxu je témeř vždy mrtvo...
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime07.06.12 17:20

Ovšem kdyby jsme/jste se domluvili na nějakém dni a času tak by třeba hodinka poklábosení neuškodila Smile
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime08.06.12 11:05

Byl jsi na NonRP setkání? Tom jak se vysvětloval systém HP a many? Tak asi tak by to vypadalo. Totální spam a absolutně nesmyslné výkřiky do dalšch nesmyslných výkřiků.
Za mě:
Ne, ne a ne.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime08.06.12 11:52

Nevím co myslíš NonRP setkání tady na BO, každopádně mě zajímal jen názor Cool
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime08.06.12 11:54

Šlo mi o to, že jsem promýšlel jeden zajímavý a celkem propracovaný systém, avšak když sleduju vaše reakce nebudu to tahat na veřejnost.


Pro ty co se nevyjádřili - máte smůlu vystavený to tady bylo dost dlouho.

Prosím lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Out of Character?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Out of Character??   Out of Character?? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Out of Character??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: