Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 První várka.

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: První várka.   První várka. I_icon_minitime07.06.12 12:04

Tentokrát zdravím především náš upracovaný GM Tým, Smile delší dobu pozoruji forum a upřímě mi tečou slzy z toho že je tu tak mrtvo, ale to je otázka typu serveru. Nicméně řekl jsem slovo otázka, a mě napadlo to tu oživit , ale zároven se i něco nového dozvědět. Čtěte a odpovídejte.

(Stačí když editnete můj příspěvek a odpovědí doplníte jinou, výraznou barvou - podpis kdo odpovídal.)

1) Plánujete udělat na prázdniny nějakou dlouhodobou akci, popřípadně i nonRP?

2) Plánujete do konce roku podniknout i nějaké soutěže, popř uvést, co by se mohlo vyhrát.

3) Profesoři poslední dobou chybí nebo odkládají hodiny, jaká je příčina - nedostatek času?

4) Plánujete do konce roku udělat nějaký větší event/změnu/cokoliv, než jsme mohli vídávat do teď?

5) Jaký máte názor na celkové RP nás hráčů, na vašem serveru - velice mě zajímá.

6) Prozraťte nám, na co bychom se mohli v příštím roce těšit?

7) Chystáte se zrenovovat lepší web?


Ááá osmá otázka, moje oblíbené číslo, proto si nechám záležet Very Happy Very Happy Very Happy

8\ Co byste nejraději změnili na serveru, vaše hlavní priorita? - Jen dodám že se může jednat o cokoliv, třeba změnu chování hráčů, nebo něco co neovlivníte. Je to jen kontrolní otázka, jedna z těch důležitých.


Děkuji předem za (snad) zodpovězené otázky, celému týmu.
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 13:54

1) Akci na prázdniny samozřejmě plánujeme, a to nejednu. Nechápeme, co znamená RP akce.

2) Plánujeme.

3) Profesorka Trelawneyová a profesor Snape měli minulý a tento týden školní akce. Dále musíte pochopit, že GM tým a profesoři mají i aktivity a povinnosti mimo hru a nejsou povinni být každý večer ve hře.

4) Změny se dějí pořád, stačí se podívat na počet pravidelných patchů.

5) Úroveň vyšších ročníků komentovat nebudeme, ale musíme říct, že v prvním ročníku je pár hráčů, kteří bravurně zvládají RP a dokážou se sami zabavit, za což jsme velice rádi.

6) Na mnoho akcí a zábavnou hru. Kdybychom vám to řekli konkrétně, tak by to nebylo překvapení.

7) Všechny informace soustředíme na forum a facebookovou stránku, tudíž nevidíme nový web jako prioritu. Přesto o něm už nějakou dobu debatujeme.

Na osmou otázku necítíme potřebu odpovídat.


Na závěr bychom chtěli říct, že nechápeme smysl tématu ani otázek. Nic se neděje? Na foru se diskutuje až moc. Ve hře máte hromadu akcí. Zkušení hráči k tomu, aby si hru užili, ani akce nepotřebují. Ti nevděční se naopak projevují jako jedni z nejhorších.

Za GM tým,
Albert


Naposledy upravil Albert dne 10.06.12 10:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 14:09

Nó upřímě, já si na server nestěžuju a pokud to "lezení do zadku" bylo cíleno ke mě, tak si o vás zřejmě udělám jiný názor. Já buď pomáhám, hraju a nebo kritizuju hráče. A jestliže jste nepochopili tohle téma ani smysl otázek, stačilo na to neodpovídat a nebo to locknout. A takhle si ušetřit těch pár "vět".

Jsem prostě "živel fór" mám rád fóra a rád se v nich vyjadřuji. A tenhle topic, nebyl pro informaci jen mě, ale všech hráčů na BO a jestli pociťujete, že se chci nějak zvýraznit nebo lést do zadku. Nic mě tu nedrží, a mohu tu přestat hrát.

P.S. Děkuju za zodpovězení otázek.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 14:14

alberte nic proti ale Michael se jen vyjádřil neudělal nic zaco by jsi ho měl nařknout z ,,lezení do zadku´´
Návrat nahoru Goto down
Vendelín

Vendelín


Posts : 161
Karma : 1
Join date : 06. 02. 12

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Předmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 14:44

Myslím že nikdo nekonkretizoval, ani neuváděl jména. Je tedy přehnané brát cokoliv osobně. Jsou to pouze odpovědi na otázky které byly týmu předloženy.
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 16:28

Jak řiká Prýtová, není to konkrétní útok.
Návrat nahoru Goto down
Albert
Správce fóra
Albert


Posts : 480
Karma : 30
Join date : 02. 08. 11
Age : 29

První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime09.06.12 17:07

Omlouvám se že to tak vyznělo, tohle bylo opravdu mířeno na ono "bonzáctví," které se řeší v jiném topicu (který k tomu vůbec nebyl určen!!!)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První várka. Empty
PříspěvekPředmět: Re: První várka.   První várka. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První várka.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [Diskuze] První BO sraz - Pardubice 25.8 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Dotazy-
Přejdi na: