Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chyba s Bodami ?

Goto down 
+2
Michael Connor
Michelle McCool
6 posters
AutorZpráva
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 18:22

Mohu se zeptat, proč nám jediným za dva dny nepřibyl ani jediný bod ? A ostatním kolejím přibyly ? A naopak nám ubylo 20 bodů a co vím z poptávky nikomu je nestrhly. A jenom Michelle získala za úterý cca. 10 bodů a je o dva dny později a body nikde...Přijde mi to divné.... confused
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 18:28

Si ještě stěžuj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 18:32

No jako mě to přijde opravdu divné. Za poslední 3 dny ani jeden bod...A určitě se body za tyto dny přidávali...
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 19:11

Já nvm vím že já určitě tento týden žádné nezískala Smile (teda ten minulej tyden určo ne a tento tež ), takže nvm ae příde mi to divné že ty body mizej no. A že zničehonic ti co byli v mínusu sou skoro už u 100 Smile
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 19:55

Body co vidíte jsou ciste vase, k zadnym podvodum zde nedochazí.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 19:58

No mě to přijde opravdu divné že za tři dny nepřibil ani bodíček...A to se mi podařilo několik bodů z tohoto týdne získat a nevěřím tomu že si je pořád někdo nechává strhnout..
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 20:26

Tak ti třeba lhal :-)
Návrat nahoru Goto down
John Darwin
Čtvrtý ročník
John Darwin


Posts : 80
Karma : 3
Join date : 12. 09. 11

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 22:07

minuly rok sem resil stejny problem akorat ze na me se rvalo ze resim jenom body a blablabla.. si zvyknes..
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime07.06.12 22:12

Pokud ste si jisti, že je zde problém tak si stěžujte ale konkrétně. Ne, že řikáte "neverím tomu ze za cely tyden nepribyl ani 1 bod", rikejte "vím na 100% ze profesora Franty jsem dostal 10 bodů a ty body nejsou zapocítány". Takze si to reste s konkretníma ucitelema u kterych jste si jisti ze vam nezapocítaly body.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime08.06.12 10:16

Je možne Michaelle že jsi dostala 10 bodů ale třeba Sierra neco provedla a strhli vám 10 bodů.


PS:Sry ale na nikoho jiného z Havru jsem si nevzpoměl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime08.06.12 13:11

Apple - nemožné . Sierra je vychcaná a ví jak to udělat aby body neztrhli (navíc u mě to je nemožné bo mě Michelle a Rodney hlidaj zda nejdu po veečerce ven)
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime08.06.12 13:25

Na druhou stranu, taky není světoborná.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chyba s Bodami ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chyba s Bodami ?   Chyba s Bodami ? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chyba s Bodami ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Smrt-chyba ve schodech
» Chyba v Herním účtu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: