Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Updater, the Evil

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Updater, the Evil Empty
PříspěvekPředmět: Updater, the Evil   Updater, the Evil I_icon_minitime01.10.12 20:20

Stalo se to, čeho jsem se dost dlouhou dobu obával.. Updater mi dal kopačky. (Zřejmě jsem mu nebyl dost dobrej Very Happy). A teď doopravdy. Nastala u mě špatná situace. Jistě se updater (předtím) hned po restartu, neseknul jen mě.. ale jistě i pár lidem. Však, než jsem stačil zaregistrovat přípsěvek na forku, už jsem reinstaloval updater. Ten mi po následné instalaci vysvětlil, že to takhle nepůjde, a že mi nic neupdatne (protože jsem smazal i patche). Následně jsem se zamračil, načpulil rty a fofrem makal na forum.. jestli nejsem sám. Tady začíná k.. ne, tady ještě ne. Příspěvek jsem dočetl a dál si pěstí pod oko - au. Neváhal jsem a jelikož updater desertoval, stáhl jsem patche z fórka tzv. manuálně. Když se tak stalo, patche byly staré.. Nebo nevím jak si vysvětlit fakt, že mi to házelo errory.

Tímto jen chci především sdělit, že to je pouze má blbost a jsem si toho vědom, ale i přesto si neodpustím ještě pár slov a zeptám se, zda je tu někdo méně líný a někdo kdo ví jak na to.. protože mě, jak se tak už zdá, síly došli.

Děkuji... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Updater, the Evil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Updater, the Evil   Updater, the Evil I_icon_minitime01.10.12 21:09

Tak si zkus stahnout patch H co posilame prvakum

http://ulozto.cz/xqB45cs/patch-h-rar
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Updater, the Evil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Updater, the Evil   Updater, the Evil I_icon_minitime02.10.12 15:47

Ok, promin že jsem to šel vyzkoušet hned, jen jsem to chtěl vyzkoušet co nejdříve. Každopádně to fachá, tak díky ;-)

Edit Tara: za malo Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Updater, the Evil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Updater, the Evil   Updater, the Evil I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Updater, the Evil
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: