Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pohádejme se, poperme se

Goto down 
+18
Valentýn Jason Applestone
William Brown
Edgar Davids
Tara
Sajmon El'Diere
Cho Shing
Jindra
Holy Moonsays
Michelle McCool
Christelle Gérard
Luffy D. Monkey
Mike Benes
Vendelín
Rodney Samuelson
Sierra Tomball
Peter Blue
Michael Connor
Katharine Ashdown
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.12 17:12

Mike Benes napsal:
Mokey k Tobě se vyjadřovat nebudu a z Blua kamarádi být můžeme u mě sis to pohnojil ty víš čím.



No tak to promin ale vážne nevím čím
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime02.10.12 18:38

Když už jsme u toho rvaní se, tak asi brzo přetáhnu toho, kdo hraje Darkblua holí! ŽÁDÁM, ABY SI PŘENASTAVIL ČAS! Učí totiž o pět minut dříve, než by správně měl začínat a pak to nestíháme... DÍKY!
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: jj   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 20:14

Tak jo lidi chci se omluvit prvákům , že jsem je nazval špatnými . Zjistil jsem že v drruháku jsou mnohem víc špatní hráči a navíc ignoranti.
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 20:16

Přidávám se k Mikovi určití lidé v druhém ročníku se chovají jako tříletý děcka co pořád melou blbosti typu " To byl on!" "To já ne to on" "On to byl" jako ve školce když se hádají o to kdo rozbil hračku....
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 20:21

Don't kill me, please. .... Edit: ted jsem mohl vidět na ošetřovně citaci toho co tu psala Michell Very Happy je to skandál.. stydím se za to, že jsem druhák.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:20

Michael Connor napsal:
Don't kill me, please. .... Edit: ted jsem mohl vidět na ošetřovně citaci toho co tu psala Michell Very Happy je to skandál.. stydím se za to, že jsem druhák.
Very Happy o Moonsays jede už vlastní topic :-D
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:22

Njn a je to tak vtipný když si ho založil ty sám blbe Razz
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:23

Holy Moonsays napsal:
Njn a je to tak vtipný když si ho založil ty sám blbe Razz
Být tebou tak se neozývám ..
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:24

Jj jenomže nejvíc topicú tu máš ty s těma kecma typu ty si hrozný atď jenomže já alespoň nejsem Afk kámo posadím se někam a jdu Afk na co pak vúbec lezeš do hry ?
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:26

Holy Moonsays napsal:
Jj jenomže nejvíc topicú tu máš ty s těma kecma typu ty si hrozný atď jenomže já alespoň nejsem Afk kámo posadím se někam a jdu Afk na co pak vúbec lezeš do hry ?
To že jsem afk neznamená že tam nejsem ty idiote . Dělám chyby to přiznám, ale ty tvé jsou tisíckrát horší než ty moje.
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:30

Njn chyby....jenomže víš já třeba když sem začínal tak sem na RP školce nebyl a tehdy sem z RP začínal nikdo mi nic neříkal ani s ničím neradil , musel sem se to naučit sám a postupně mi začala pomáhat třeba Sierra......a přiznávám že dělám chyby ale koukni třeba na Luffyho on totálně ignoruje emote , dělá ze sebe supermana kterej je nezranitelnej , pije tam rum , běhá nahý....a krizituj mně jako fajn ale já to mám dost těžký i bez tohodle víš...já sem se to naučil úplně sám a ty si byl i s ostatním na té pitomé Rp školce , letos sem jí opět propásl kvúli tomu že sem mněl problém s Netem.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:33

Holy Moonsays napsal:
Njn chyby....jenomže víš já třeba když sem začínal tak sem na RP školce nebyl a tehdy sem z RP začínal nikdo mi nic neříkal ani s ničím neradil , musel sem se to naučit sám a postupně mi začala pomáhat třeba Sierra......a přiznávám že dělám chyby ale koukni třeba na Luffyho on totálně ignoruje emote , dělá ze sebe supermana kterej je nezranitelnej , pije tam rum , běhá nahý....a krizituj mně jako fajn ale já to mám dost těžký i bez tohodle víš...já sem se to naučil úplně sám a ty si byl i s ostatním na té pitomé Rp školce , letos sem jí opět propásl kvúli tomu že sem mněl problém s Netem.

Hele odmítám to s tebou řešit stejně se ze všeho vykecáš..
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime06.10.12 23:34

nic ve zlém ale já se RP učil taky sám, když jsem začínal s rp, přečetl jsem si pozorně dva články a jel jsem, některé zdejší GM si pamatují jak jsem před několika lety začínal a můžu sebekriticky říct že moje RP na jedničku nebylo, ale za dva roky co jsem ztrávil na té hře si na mě stěžovali GMka jednou a to když mi něco ujelo, opravdu se tady nevymlouvej na to že jsi zmeškal školku, kdybys nebyl líný číst všechno co na školce bylo je napsané doteď i na foru, a ikdyby jsis to nepřečet, jsi ve hře dva herní roky + velké prázdniny, to je sakra dost

a mimochodem nenadávejte si tady, že vám to stojí za to

a ještě jedno mimochodem, na moonsays je tady opravdu jiný topic
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 2:09

Holy Moonsays napsal:
Njn chyby....jenomže víš já třeba když sem začínal tak sem na RP školce nebyl a tehdy sem z RP začínal nikdo mi nic neříkal ani s ničím neradil , musel sem se to naučit sám a postupně mi začala pomáhat třeba Sierra......a přiznávám že dělám chyby ale koukni třeba na Luffyho on totálně ignoruje emote , dělá ze sebe supermana kterej je nezranitelnej , pije tam rum , běhá nahý....a krizituj mně jako fajn ale já to mám dost těžký i bez tohodle víš...já sem se to naučil úplně sám a ty si byl i s ostatním na té pitomé Rp školce , letos sem jí opět propásl kvúli tomu že sem mněl problém s Netem.

Příznavám že moje RP neni zrovna nejlešpí a taky příznávam že zezačatku co sem začal hrát dělal sem hlouposti a nahý sem tam chodil protože sem měl nějake chiby v texturach a vyděl sem se už oblečenej nebo co Very Happy Ale zase tvoje RP mě štve jako je normalni mě prostě zničehonic v jednom dni mě praštit nejmín pětkrát loktem do hlavy ? pak mě veměš za nohu a tahneš si mě v bezvědomí po zemi a byla zrovna tma že sme skoro vubec nic neviděli prostě nechápu proč mě furt mlátiš Very Happy jako nějakej boxer když hraješ za 12letou holku Very Happy schválně když mě eště praštíš do hlavy tak tě omračim vemu v bezvědomí do temnýho lesa a tam tě přivažu ke stromu a s trochou štestí tě něco spapá a nebo ti mozkomor pročistí hlavu k rozumu abys přestala všehny mlátit páč nejsi Rocky Balboa alespn ne v HP nevim jak si natom v realu Very Happy kdo mi chce pomoct jí přivazat v lese ke stromu hlaste se Very Happy edit: Omlouvám se že sem to sem napsal Very Happy monkey

Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 10:38

na akce ve hře se domlouvejte ve hře (čímž vyjádřil že je mu to fuk a klidně se to stát může)
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 10:48

2Jindra: A zařídíš aby ji tam něco sežralo? Je to vysoce pravděpodobné... O:)
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 11:23

připojuju se k té akci.. Blue to ještě pořeší In Game Very Happy Akorát aby tam nesežralo něco nás a ten trotl si neutekl bez škrábnutí Very Happy To by byl celkem shit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 12:28

Very Happy no já nevim jeslti nás něco nespapá snad ne ale za skoušku to stojí Very Happy monkey
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 12:32

Já bych to viděl tak, že ji někdo zachrání a přijdem o body. Ale klidně se domluvíme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime07.10.12 12:34

Tak proč ne a když nás někdo uvidí taky mu dáme zbohem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime24.10.12 6:15

Menethvilovi bych dal ban už jen za jeho jméno - Arthas Menetil.. bože to je blbost kde to jsme pig Příští rok si nechám udělar char co se bude jmenovat Thrall.
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime24.10.12 10:06

Věř mi, že raději snesu jeho jméno než něčí Rpení ve hře (jedná se o dvě individua a myslím, že několik zasvěcenců ví o koho se to jedná). Jen bych ráda chtěla upozornit na jejich opravdu velkou neschopnost cokoliv zaRRpit. an osice dostali trest, ale po pravdě tolik dnů kolik dostali je podle mne málo (nejsem GM a nemám do toho co kecat). Ale proč ne, řeknu to takhle, klidně at si Opčkaří, spamují, ignorují emote. Já si je najdu a klidně i pod trestem vhyození z Bradavic je zabiju někde v lese.
Tímto hlavně na ty dva apeluji, pokud se nezačnou chovat normálně, neignorovat emoty, nespamovat kouzla pres dveře apod. jiný osud je opravdu nečeká než to, že je polovina hráčů někde přizabije, zahrabe a nechá pojít.

PS: Myslím, že alespoň jeden člověk by mi k tomu pomohl je zabít. A ted mě napadlo, proč zabíjet, jen je nadopuju něčím z lektvarů a vsadím svůj nos, že ty paka to vychlastaj a pak budou zdegenerovaní Smile Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime24.10.12 10:32

Sierra Tomball napsal:
Věř mi, že raději snesu jeho jméno než něčí Rpení ve hře (jedná se o dvě individua a myslím, že několik zasvěcenců ví o koho se to jedná). Jen bych ráda chtěla upozornit na jejich opravdu velkou neschopnost cokoliv zaRRpit. an osice dostali trest, ale po pravdě tolik dnů kolik dostali je podle mne málo (nejsem GM a nemám do toho co kecat). Ale proč ne, řeknu to takhle, klidně at si Opčkaří, spamují, ignorují emote. Já si je najdu a klidně i pod trestem vhyození z Bradavic je zabiju někde v lese.
Tímto hlavně na ty dva apeluji, pokud se nezačnou chovat normálně, neignorovat emoty, nespamovat kouzla pres dveře apod. jiný osud je opravdu nečeká než to, že je polovina hráčů někde přizabije, zahrabe a nechá pojít.

PS: Myslím, že alespoň jeden člověk by mi k tomu pomohl je zabít. A ted mě napadlo, proč zabíjet, jen je nadopuju něčím z lektvarů a vsadím svůj nos, že ty paka to vychlastaj a pak budou zdegenerovaní Smile Evil or Very Mad Twisted Evil


Pokud myslíš mě , že bych ti pomohl tak to máš pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime24.10.12 14:36

Jestli mohu pomoct s radostí to udělám protože mě štvou a v čera mě ten Menethil pořádně naštval ve hře protože napadl jen tak dva žáky a začal naně hned kouzlit.
Tak mě napadlo ho třeba skusit schodit z astronomické věže
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime24.10.12 15:16

Pád z výšky má pořád šanci nějak přežít- haluzí ale má. Něco se vymyslí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohádejme se, poperme se   Pohádejme se, poperme se - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pohádejme se, poperme se
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: