Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Brutální lagy

Goto down 
+3
Peter Blue
Natalie Anya
Holy Moonsays
7 posters
AutorZpráva
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 21:33

Dneska se mi to minimálně 20x brutálně zalagovalo a chci vědět jestli sem jediný anebo i více lidem se to stalo...
Návrat nahoru Goto down
Natalie Anya
První ročník
Natalie Anya


Posts : 6
Karma : 0
Join date : 26. 09. 12

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 22:17

Myslím, že jsi jediný, aspoň teda já neměla žadné problémy až na klasické výpadky. king
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 22:22

Ale stránky , skype a ostatní mi šli v pohodě a i když sem si nechal zaplé jen wowko tak to lagovalo...
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 22:28

Tak asi hrajem na kalkulačkách ale já a Will Brown jsme taky měli lagy.. A dost často.. Jednou jsem měl takový Epic lag ze jsem vyběhl na schody, schody zmizeli, laglo to a já byl dole na plošince Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 22:31

Mě to zatim nelaglo ani jednou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime04.10.12 22:42

Buďto to může být odezvou serveru , vašim netem či výkonností vašeho PC ( to by souhlasilo třeba u těch schodů - občas se stává že se déle načítají).

Lagy mívám pouze tehdy pokud je můj net náladový či když víceméně asik server nestíhá pohlcovat naše dat - opravdu se v tom nevyznám. Navíc tyto lagy nejsou poněkud časté takže kliiid Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime05.10.12 18:26

jojo problém vyřešen.. to hloupý Centrio zase nefaká.. takže dnes nejde WIFI vůbec Very Happy mam to přes kabel..
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime06.10.12 11:12

Hele, co je to ten lag??? Já nejsem pařmen, takže se málo kdy k čemu mohu vyjadřovat, bo tej vaší pařmenské hatmatilce nerozumím. Tak a teď se mi můžete smát. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime06.10.12 11:40

Já se ti smát nebudu ;-) Ale protože nemám čas, ale zároveň rád pomáhám, našel jsem ti odkaz.. který ti to zpestří. Myslím že takhle je to sepsáno celkem výstižně.

Odkaz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brutální lagy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brutální lagy   Brutální lagy I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brutální lagy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Otravné lagy
» Lagy a pády

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: