Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ban Davidsovi

Goto down 
+10
Christelle Gérard
William Brown
Sierra Tomball
Tara
Holy Moonsays
Rodney Samuelson
Michael Connor
Mike Benes
Luffy D. Monkey
Peter Blue
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 19:23

Žádám o to, aby jste dali ban hráčí Davids.. protože stále používá velmi kouzel které samozřejmě prváci nemají umět a mě už to fakt nebaví tomu přihlížet.. Ex.. Rur.. Parm.. atd atd... už těch kouzel umí požehnaně.. kdyby je uměl a nepoužíval na veřejnosti chápu.. ale když do mě hodí Rur.. v souboji si nahodí štít P a ještě si tam do panáka zkouší Exp tak jako sory.. ! Screeny mam, klidně pošlu GM do PM
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 19:32

Jo no to je pravda jako promintě ale mě ste zakazali používat to co sem se nenaučil na hodinach a von dokonce umim R a muže ho používat a i ostatni kouzla ????


Naposledy upravil Luffy D. Monkey dne 11.10.12 13:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 19:33

Já nevím o co vám jde když většina prváku Rur umí taky
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 19:34

Víš co ? mě to neštve, že z toho můžu mít taky nějaký problém.. ano umím R. TAKY ! Ale já ho aspoň nepoužívám.. NIKDE.. jak na koleji, tak už vůbec né venku.. jednou jsem ho zkusil, povedl se mi na 1. pokus do panáka v koleji.. od tý doby jsem ho nepoužil... on ho do mě a do panáka šije v učebně OPCM.. Very Happy

Edit: nejde mi jen o ten blbý rur.. jde mi i o těch počítám tak minimálně 5 kouzel které nemá umět.. z toho i kouzlo pro druháky že jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 19:35

Super tak mě zato chtěj dat BAN ? když to uměj ostatni prvaci ok du se R taky naučit !


Naposledy upravil Luffy D. Monkey dne 10.10.12 20:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:14

Luffy, z úvodu apeluju na tebe a v dobrém než přijde Tara.. editni !půlku formule".. kterou si napsal a raději napiš Ereter pify.

Davids je špatný hráč, sám ho mám plné zuby a nebaví mě mu cyklovaně vysvětlovat jednu a tu samou věc. Je tu typ hráče, který si nedokáže brát příklad z druhých. Jak už jsem tady na fóru psal, nemá cenu ho práskát na fórum. Nic stím neuděláte, ať se snažíte sebe víc.

Pokud to ale pomůže, přidám se k téhle divné petici.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:35

Většinu jmenovaných kouzel vždy uvidíte u prváků. Rur například umí každej a to, že ho nepoužívá, je jen jeho chyba. Nečekej, že se budou rozdávat Bany za takové blbosti. Pokud se to kouzlo naučil RP, tak, bohužel, nevidím důvod pro BAN. Ta kouzla jsou stejně z jeho ročníku a kouzla z vyšších se podle toho, co tu píšete, nikdy v prvním ročníku nenaučí. Takže noproblem.
Návrat nahoru Goto down
Holy Moonsays
Třetí ročník
Holy Moonsays


Posts : 92
Karma : 0
Join date : 08. 05. 12
Location : Střídavě

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:38

Rodney ty i žiješ ?Very Happy!
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:44

Těm co se učí kouzla dopředu budou jednoduše shozeny skily. Pokud ani tohle poslední varování nezabere, budeme věc řešit dál a mnohem radikálněji. Myslim si, že nikdo z nás nechce nikoho vyhazovat ze hry, a sme vůči vám benevoletní až moc, je to na Vás, ale když to nestačí říct tolikrát, co jsme se už snažili je mi líto.


edit: se naučíte všechna kouzla v ročníku už první týden a pak to zabalíte, protože vás to přestane bavit. A o tom, že se to někteří učí pomocí RP silně pochybuju.


Naposledy upravil Tara dne 10.10.12 20:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:45

Rodney Samuelson napsal:
Většinu jmenovaných kouzel vždy uvidíte u prváků. Rur například umí každej a to, že ho nepoužívá, je jen jeho chyba. Nečekej, že se budou rozdávat Bany za takové blbosti. Pokud se to kouzlo naučil RP, tak, bohužel, nevidím důvod pro BAN. Ta kouzla jsou stejně z jeho ročníku a kouzla z vyšších se podle toho, co tu píšete, nikdy v prvním ročníku nenaučí. Takže noproblem.

Eh no trochu tě zarazim.. POKUD SE TO KOUZLO NAUČIL RP, tak bohužel nevidím důvod pro ban.. to je ale to.. My máme zakázaný učit se kouzla dopředu dokud nám je neřekne profesor.. a vsadím se, že Davids už má krásně plnej bar maker nebo aspoň spelů(kouzel) který umí Wink A trošku tě opravím, asi někde bude chyba když dokáže udělat i Exp.... že Wink
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 20:57

Takže - který z prváků nebo nějaaký inteligent kouzlí oheň který nepálí z hecu před síní ? Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 21:29

Neznám jediného prváka který by RPil učení kouzel do předu.. a ani u jednoho si to nedokážu představit. Já to zkoušel u jednoho kouzla, a to se mi moc nevyplatilo ani mě to nebavilo RPit.. raději jsem tomu nechal volný průběh. Ale pokud mi Davids vykouzlí před očima kouzlo, který zbaví daný cíl zbraně, tak je mi úzko. Ael to je fuk, já už tyhle věci neřeším Very Happy zvykl jsem si jak se to tu řeší a tím to hasne.
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 21:33

Dneska Davids super ne ? Jen tak si tam mezi náma skouší Silencio a další kouzla který buď slyšel při rozhovoru. nebo při tý rvačce... Ban ban ban !
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 21:59

Mě jenom zaráží, že Luffy reaguje tak, že "NAJUST" se Ereter pify taky naučí, protože ho umí ostatní. Tak když už, tak už... -.-"
Fakt nechápu přístup letošních prváků. S minulými prváky byl problém, s předminulými i s námi...v každém ročníku jsou jedinci, kteří ostatní nějak otravují, ale aby byl s kouzly až takový problém? Nějak si na to nemohu vzpomenout... Ano, řešilo se to na fóru v několika příspěvcích, ale tento ročník, podle mě, je v příspěvcích ohledně stížností na kouzla extrémní.

A taky mě rozesmívá fakt, že si stěžují i tací jedinci, jako je Moonsays, kteří by v tomto ohledu (a ohledu RPení) radši měli držet pusu zavřenou a neupozorňovat na sebe.
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 22:47

Christelle Gérard napsal:
Mě jenom zaráží, že Luffy reaguje tak, že "NAJUST" se Ereter pify taky naučí, protože ho umí ostatní. Tak když už, tak už... -.-"
Fakt nechápu přístup letošních prváků. S minulými prváky byl problém, s předminulými i s námi...v každém ročníku jsou jedinci, kteří ostatní nějak otravují, ale aby byl s kouzly až takový problém? Nějak si na to nemohu vzpomenout... Ano, řešilo se to na fóru v několika příspěvcích, ale tento ročník, podle mě, je v příspěvcích ohledně stížností na kouzla extrémní.

A taky mě rozesmívá fakt, že si stěžují i tací jedinci, jako je Moonsays, kteří by v tomto ohledu (a ohledu RPení) radši měli držet pusu zavřenou a neupozorňovat na sebe.

Tak ted si to vystihla Chriss.
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime10.10.12 22:59

No jo no mě taky nevadi když ty kouzla budou ostatni prvaci umět ale nemusej snima utočit na ostatní a vubec neukazovat někomu jinymu a nechat si to pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Edgar Davids
Druhý ročník



Posts : 21
Karma : -4
Join date : 26. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 12:16

Peter Blue napsal:
Žádám o to, aby jste dali ban hráčí Davids.. protože stále používá velmi kouzel které samozřejmě prváci nemají umět a mě už to fakt nebaví tomu přihlížet.. Ex.. Rur.. Parm.. atd atd... už těch kouzel umí požehnaně.. kdyby je uměl a nepoužíval na veřejnosti chápu.. ale když do mě hodí Rur.. v souboji si nahodí štít P a ještě si tam do panáka zkouší Exp tak jako sory.. ! Screeny mam, klidně pošlu GM do PM

Tak abych se taky vyjádřil k tématu.. Jak už tady zaznělo Rur.. umí skoro každý prvák, a když ho do tebe pošlu v učebně s otázku jestli umíš taky toto kouzlo tak to snad nemůžeš brát jako to že jsme tě tím kouzlem trefil do hlavy Very Happy . A abych řekl pravdu udivuje mě že tady píšeš něco o kouzle Exp.... které samozdřejmě neumím a ani jednou jsem ho nevyslovil.. Že si v učebně opčm zkouším na panáka cap..,pud..,ict.. což jsou kouzla která jsme se učili to přece nemůžeš brát jako něco za co bych měl dostat ban.. Ještě tady něco zaznělo o kouzle Parm... ano to také umím ale použil jsem ho asi tak 2x.. Tudíž nevidím důvod za co bych měl dostat ban Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 12:52

Řeknu vám jediné : Ty kouzla nemají názvy pronic za nic . Prosím používejte názvy jako odzbrojení, Ereter pify a podobně.... I přesto, že napíšete takto tu formulku (prostě napíšete jen část formule), tak si každý z ní odvodí onu formuli a bude tomu kouzlu říkat formulí, což je nechutný Razz Very Happy

EDIT: Díííííkyyyy lidi ! cheers rendeer


Naposledy upravil Sierra Tomball dne 11.10.12 17:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
William Brown
Třetí ročník
William Brown


Posts : 144
Karma : 11
Join date : 07. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 16:19

Davidsi ano vyslovil si ho včera u té roztržky i umlčovátko si si zkoušel a pokud vím i obrané kouzlo které jsme se učili teprve teď mi druháci. Tak neříkej nic o tom že odzbrojení si nezkoušel Smile.
Ps: On umlčovátko neuměl ale zkoušel si ho takhle Very Happy


Naposledy upravil William Brown dne 11.10.12 18:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Elishana Learyova
Třetí ročník
Elishana Learyova


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 04. 04. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 17:27

Ehm... týmto ma prváci celkom prekvapili... keď vedia umlčovacie kuzlo a tiež odzbrojovacie... to nevedie ani normálne druhaci ktorý by sa to mali učit až teraz niekedy... Každý robí chyby... myslím, že ja by som sa tiež nemala nejak extra vyjadrovať na temu ako Rpiť aneb na seba upozorňovat... ale myslím si že to prváci niektorí dosť prehnali stým že vedia kuzla ktoré ešte nevedia ani druháci...
Návrat nahoru Goto down
Peter Blue
První ročník
Peter Blue


Posts : 35
Karma : 0
Join date : 11. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 18:08

Edgar Davids napsal:
Peter Blue napsal:
Žádám o to, aby jste dali ban hráčí Davids.. protože stále používá velmi kouzel které samozřejmě prváci nemají umět a mě už to fakt nebaví tomu přihlížet.. Ex.. Rur.. Parm.. atd atd... už těch kouzel umí požehnaně.. kdyby je uměl a nepoužíval na veřejnosti chápu.. ale když do mě hodí Rur.. v souboji si nahodí štít P a ještě si tam do panáka zkouší Exp tak jako sory.. ! Screeny mam, klidně pošlu GM do PM

Tak abych se taky vyjádřil k tématu.. Jak už tady zaznělo Rur.. umí skoro každý prvák, a když ho do tebe pošlu v učebně s otázku jestli umíš taky toto kouzlo tak to snad nemůžeš brát jako to že jsme tě tím kouzlem trefil do hlavy Very Happy . A abych řekl pravdu udivuje mě že tady píšeš něco o kouzle Exp.... které samozdřejmě neumím a ani jednou jsem ho nevyslovil.. Že si v učebně opčm zkouším na panáka cap..,pud..,ict.. což jsou kouzla která jsme se učili to přece nemůžeš brát jako něco za co bych měl dostat ban.. Ještě tady něco zaznělo o kouzle Parm... ano to také umím ale použil jsem ho asi tak 2x.. Tudíž nevidím důvod za co bych měl dostat ban Exclamation

Hochu krásně si se*** do pusinky a mě se to neuvěřitelně líbí Wink Mám všechny screeny všech kouzel který jsi tam zkoušel nebo používal Wink tak mi tady nezkoušej namlouvat jak jsi odzbrojení vůbec nezkoušel Wink Screeny jsou hold mocná to věc Wink
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 18:11

No... nechci být rýpavá, ale už název topicu se mi nepozdává.
Neměli by GMs rozhodovat o tom, komu se dá ban a komu dají další šanci? Ale dejme tomu, že to přehlédnu.
Plně souhlasím s výroky, jak jsou prváci až moc napřed. A většinou to nemají ani vyRPené. /Mám na to i screen Razz /
Ale bylo by dobré, kdyby se s tím přestalo spamovat tady. Tak to někomu napište PMkem... Booože... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 19:28

Já to říkám furt.
Návrat nahoru Goto down
Edgar Davids
Druhý ročník



Posts : 21
Karma : -4
Join date : 26. 09. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 20:33

To Blue: Jo ale ty si psal že umím exp... a k tomu asi tak jeste 5 dalsich ktere umet nemam.. Tak mi je tu teda vyjmenuj ..
exp.. jsem si mozna jednou v ucebne zkousel na panaka ale to ti vadit nemusi ne??

To William: pri te roztrcce jste se bavili o kouzle sile... to kouzlo jsem jeste neznal tak jsem ho zkusil napsat jestli ho umim a popripade co to kouzle je zac.. To se nesmi nebo co?? Nic jineho jsem tam nezkousel..
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime11.10.12 20:37

Je to jako mluvit do zdi, řeklo se aby se psal účinek a NĚ FORMULE. Krom toho.. jak jako nemusí vadit?.. Proboha uvědom si, jak dlouho studuješ a kolik ti je. Tohle nemůžeš jne tak vykouzlit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ban Davidsovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ban Davidsovi   Ban Davidsovi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ban Davidsovi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: