Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Menší problém

Goto down 
+3
Jindra
Tara
Merry Rajne
7 posters
AutorZpráva
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime14.09.11 18:15

No tak ahojte som na tomto serveri nova. Podala som prihlasku teda prislo mi ze ste ma prijali. Stiahla som si tie patche co boli v e-maile, no a teda o 18:00 som spustila wow. No lenze neviem preco ale ked sa chcem vo wow prihlasit tak mi naskakuje daky problem. Vsetko som skontrolovala aj prihlasovacie meno aj heslo ale nic Sad prosim vas pomozte Sad
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime14.09.11 19:29

didianka65 napsal:
No tak ahojte som na tomto serveri nova. Podala som prihlasku teda prislo mi ze ste ma prijali. Stiahla som si tie patche co boli v e-maile, no a teda o 18:00 som spustila wow. No lenze neviem preco ale ked sa chcem vo wow prihlasit tak mi naskakuje daky problem. Vsetko som skontrolovala aj prihlasovacie meno aj heslo ale nic Sad prosim vas pomozte Sad

napiš mi na icq 400-699-449
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime14.09.11 20:18

ahoj pisala som ti precitaj si to potom ... dik Smile
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime15.09.11 0:18

didianka65 napsal:
ahoj pisala som ti precitaj si to potom ... dik Smile

edit Tara: nevim kam si mi psala na ICQ, mejlu ani tady ve zpravach neni ani pismenko ráda bych tvuj problem vyřešila ale takhle sem bezmocna ani nevim jak se jmenuje tva postava nic
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime15.09.11 6:48

potvrdila jsi účast ? tz. že jsi poslala na mail hry: pozvrzuju účast
jeslti jsi to neudělala nemáš udělané acc
Návrat nahoru Goto down
Merry Rajne

Merry Rajne


Posts : 54
Karma : 0
Join date : 07. 09. 11

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime15.09.11 13:07

No tak ja som napisala ze dakujem ze ste ma prijali a chcem u vas hrat. No a teda teraz som poslala dalsi e-mail teda ze to potvrdzuju.

no zkus se dnes o 18:00 připojit mělo by ti to jet
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime02.10.11 12:24

prosím vás potřebuji váš názor byl jsem s marlow za profesorem kratiknotem a řešily jsme knihovnu no a jí jsem uvedl přiklad proč nejsou v knihách formule smrticík ledu doslova jsem řekl že z bezpečnostních důvodu nemůže bít naspaná formule protože kdyby byla naspaná třeba u smrtící kledby byly by velké problémi. a kratiknot mi za to strhl -20 bodu pro zmijozel je to spravedlivé?

Edit Junit: já jsem tam byl a videl jsem to. Zapomnel jsi dotat ze jste ho tam dobu otravovali a vykladali jste mu ze jste precetli vsechny formule co jsou v knihovne napsané (coz je teda poukaz na vse nonRP a to se RP strzením bodů neresí) pak vas vykazal ven a vy jste nesli a musel to nekolikrat opakovat. Je to ciste objektivní nazor na celou situaci mozna to tolik bodu byt nemuselo, ale primarní problem byl ve vasem chovaní.

Edit Emental: no chápu ale o body přišel jen zmijozel což není fér a to že si ty nebo nekdo z gm my dal omilem hůlku já jí šel předat kratiknotovi a ty sees přihlašeoval na mně furt dokola aspon si to mohl šeptat

Edit Tara: byla sem u toho vykřikoval si formuli kterou si nemel

Edit by Manual : Jestli si dobře vpomínám , v Bradvicíh je problém , když o nich mluví jen profesor ... od vás je slyšim už asi po třetí . Byl by to i slušný důvod vás předat ministerstvu , na tohle bacha ...

Edit EMental: ale pozor já řekl doslova ,,Smrtící kledbu´´ to není nezákoné PS:Pěkně se to plní


Naposledy upravil Thomas Emental dne 03.10.11 14:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime02.10.11 14:45

Neutral afro
Návrat nahoru Goto down
Thomas Emental

Thomas Emental


Posts : 45
Karma : 0
Join date : 12. 09. 11
Age : 26
Location : Česká republika

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime19.10.11 21:03

po restartu me to vrhlo do nejake kopky a nemuzu ven jen diky kvůli levitacnímu kouzlu jsem prezil prosím pomozte nemohu ven
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime19.10.11 22:18

Jinak to kouzla ma levitovat ale ne zpomalovat pád coz se od zítrka zmení che Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ostyn Destructo

Ostyn Destructo


Posts : 40
Karma : 0
Join date : 10. 09. 11
Location : Kvikálkov

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime20.10.11 7:17

A změní se i ta fly zóna? (v RP-> Koupě nových košťat)..?
Návrat nahoru Goto down
Luffy D. Monkey
Druhý ročník
Luffy D. Monkey


Posts : 98
Karma : 3
Join date : 01. 10. 12
Age : 25
Location : One Piece

Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime03.10.12 22:47

Ahoj jen mam mensi problem mohli by ste mi vratit hulku dal sem ji Blackovi vim že mi ji da ale už to sou skoro 2 dny a ja bohužel nemužu se učit kouzlit a tak dal moc moc prosim monkey


Edit: hulka ti byla odebrana, protoze ste kouzlili v dobe, kdy ste se meli lecit, a neni to dva dny, dneska vas vybizela at dojdete, ale nikdo neprisel a celej den na vas cekat taky nebude, je to RP tak si ji odchyt, jinak nez RP ti zpet vracena nebude

Ja vim a taky tam v čera psali že si proni mam jít ale když sem tam příšel byla afk tak sem cekal a pak sem šel pryč a pak šla pryč ale samozřejmně chapu že si zato mužu sám a nějak si ji prostě seženu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Menší problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší problém   Menší problém I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší problém
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» už zase-problém se spuštěním hry..
» PROBLÉM SE SPUŠTĚNÍM HRY
» Problém s přihlášením
» Problém se spuštěním hry
» Problém.. s patchem?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Bugy a chyby-
Přejdi na: