Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prohlášení (nebo spíše děkování)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime01.07.12 20:40

Nuže, milí hráči, milé hráčky,
nejdříve bych vám chtěl, a moc, poděkovat za to, že tu s námi jste. Vždyť víte, že my tuto hru tvoříme pro vás, a bez vás bychom asi nenaplnili tvorbu a čas, co jsme do této hry dali. Musím se přiznat sám za sebe, že pokud je ve hře málo lidí, nechce se mi nic dělat a nejradši bych s tím hned seknul. Naopak mám velikou radost, když vás je tam dost, a ještě větší radost, když si pochvalujete práci GM týmu, ale i hru spoluhráčů a jejich RP. Děkuji také třeťákům, kteří tu jsou od našeho prvního provozu a vše testovali a někdy i nadávali na věci, které nefungovaly, nebo vůbec nebyly. Zeptejte se jich, co bylo a nebylo ve hře. Zjistíte, že toho hodně přibylo, ale stále je na čem pracovat. Takže je to velice zřejmé, bez vás by to nešlo.
Nyní děkuji sám za sebe GM týmu (určitě jim ještě poděkuji osobněji na nějaké poradě nebo GM foru) za to, že měli ty nervy se mnou spolupracovat v prvním roce provozu BO. I když někteří odešli, někteří zase přišli, jádro je naštěstí stále stejné, i když jsme měli krušné chvilky. Nic není růžové. Děkuji, za to že učili a obětovali svůj vlastní čas vám. Dále patří veliký dík za akce, které spoluorganizovali.
Osobně si myslím, že je stále co zlepšovat, jednak stavby (dokončení Bradavic, tajných chodeb a další věci), dále kouzla (omlouvám se za to, že kouzla nebyla včas, nebo některá dokonce vůbec nebyla, můžete si stěžovat přímo na mě, jelikož za ně zodpovídám). Také se omlouvám za hodiny, které nebyly, odpadly, a zvláště za formule, které nebyly vůbec. Pokusíme se personál více napumpovat, aby hodin odpadávalo méně a vy se těšili do hry i přes týden.
Když to tak shrnu, máme ještě co zlepšovat. Personálně jsme tento školní rok vůbec nezvládli, ale troufám si říci, že jste mohli zažít rok s nejvíce akcemi a hlavně s nejkvalitnějšími akcemi, které kdy na BO byly.

A nyní k prázdninám.
Přes prázdniny server pojede, ovšem neručím vám za to, že tam někdo bude, nebo že se něco bude dít. Potvrzuji Jindrovu informaci, že prvních pár týdnů prázdnin to bude trochu akčnější. Výsledek je tedy – pokud si chcete během prázdnin trochu zahrát RP a budete vědět, že kamarád tam bude taky, dveře jsou vám otevřeny. Akce se pokusíme hlásit, ale i GM tým si potřebuje odpočinout a pak zase vpadnout do práce, abyste příští školní rok mohli oceňovat nové věci. Jsou přeci jen prázdniny a léto. Měli byste si ho užít nejen zde.

Za GM tým Junit a jeho trpělivý korektor Albert
Návrat nahoru Goto down
Arlette Gérard
Čtvrtý ročník
Arlette Gérard


Posts : 50
Karma : 7
Join date : 16. 07. 11
Age : 44
Location : Wokingham

Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime01.07.12 21:23

bravo bravissimo!
tento příspěvek mě jak se tak říká inspiroval a proto cítím potřebu vyjádřit něco ze svých vřelých díků.
vezmu to stručně; děkuji, že BO je, dále že jsou i skvělí hráči, neméně skvělé a akční akce, také pravidelné (Last) Friday Action Nights, díky kterým mají rodiče možnost vymetat mě od počítače, ještě nesmím zapomenout na též skvělé GM, protože to, co tvoří a denodenně předvádí je úžasné.
děkuji i Taškářovi za senzační dýmovnice (jsi vážně bourák), děkuji Prasinkám za úrodu rychlobrků, děkuji kočárům, že nás do Prasinek zavezly, děkuji stovkách trolích vojáků, děkuji Doutsnovi, že dostal nakládačku, děkuji Zmijím a doufám, že zůstanou zmijské a nebo se stanou zmijštějšími, děkuji Havranům, že neví, co se na ně chystá, děkuji Nebelvíru, že neprohrál školní pohár, děkuji Mrzákům, že jsou to (M)mrzáci, děkuji Holy, protože mě plaví, děkuji tmě na hradě, že byla tak neproniknutelná, děkuji učitelům, děkuji zkouškám, že byly zrušeny, děkuji dveřím od pokoje číslo 7, děkuji smažené kočce a naspeedované veverce, děkuji stálé partě, a děkuji, že konečným děkováním pokryju všechny dosud v děkování nezmíněné součásti BO, protože si to poděkování doopravdy zaslouží.
děkuji Smile
cheers!
Návrat nahoru Goto down
Michelle McCool
Čtvrtý ročník
Michelle McCool


Posts : 197
Karma : 4
Join date : 09. 01. 12
Age : 43
Location : Oxford, Anglie

Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime01.07.12 22:03

No a já se taky přidám k poděkování a já děkuji všem ! Až do toho nejnevýraznějšího pavoučka ve hře! V první řadě děkuji Gmkám za jejich nekonečnou trpělivost (řešení této ročenky :DD), děkuji že mají strpení vymýšlet akce a i když zrovna někdy neRPíme vůbec dobře že chtějí hru zlepšovat. Děkuji profesorům že do jejich hodin dávají energii! Že nás chtějí něco naučit...Pak dále chci poděkovat všem hráčům, že jsou komunikativní a každý je original...Nevím co dál prostě děkuji za vše a to vššem.
Návrat nahoru Goto down
Katharine Ashdown
Třetí ročník
Katharine Ashdown


Posts : 258
Karma : 11
Join date : 06. 04. 12
Age : 27
Location : Birmingham

Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime02.07.12 9:23

Nechce se mi vyjadřovat vše co bylo řečeno jen jinými slovy. Takže vše co řekla Arlett, vvše co jsi řekl ty, vše co nám sdělila Michelle, ano s tím vším souhlasím.
A přidám ještě poděkování pouze za sebe a to patří tomu maličkému a přesto důležitému dodatku v podpisu. Děkuji ti Alberte za to, že zlepšuješ pravopis, gramatiku a všechny ostatní "češtinářské" chyby v textech našich GM. Smile /Ano, myslete si, že jsem blázen. Mě je to jedno Razz/

edit Albert: Ach! První člověk, co ocenil mou práci!
Návrat nahoru Goto down
Michael Gregory
Třetí ročník
Michael Gregory


Posts : 60
Karma : 4
Join date : 21. 04. 12
Age : 31
Location : Cardiff, Wales

Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime02.07.12 15:22

Ja tiež ďakujem, že som mohol byť súčasťou takéhoto fenoménu, akým projekt Bradavice určite je. A rozhodne som rád, že to vediete práve vy, pretože doteraz som rozhodne nemal žiaden problém s vedením. Takisto súhlasím s tým, že tu odvádzate prácu, ktorá je nad rámec vašich povinností a robíte to viac než na 100%, za to máte môj obdiv. Už len keď si predstavím ako dlho vám muselo trvať, celý tento náš svet vytvoriť, samozrejme bez nároku na odmenu tak mám motiváciu zlepšovať aspoň svoje RP, aby som vám dal najavo, že vašu prácu uznávam. A to som ešte nepočítal ani prácu, ktorú odvediete online, skrz eventy, hodiny a ďalší vývoj hradu.
Takže prajem veľa trpezlivosti s nami hráčmi a veľa ochoty do ďalšej práce a za seba vyslovujem jedno veľké ĎAKUJEM. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prohlášení (nebo spíše děkování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení (nebo spíše děkování)   Prohlášení (nebo spíše děkování) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prohlášení (nebo spíše děkování)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HP HRA 5 nebo 6 ?
» Školní vyučování
» Knihovna - funkční nebo jenom na okrasu ?
» Jak platit v obchodech u prodavačů nebo vendorů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Informační tabule :: Informace-
Přejdi na: