Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Malinke zamyšlení nad kouzly

Goto down 
+14
Gwenog Marlow
Elishana Learyova
Katharine Ashdown
Sierra Tomball
Fox Phoenix
Michael Connor
Charles Gregory
Rodney Samuelson
Tara
Junit
Jindra
Cedrius Drew
Valentýn Jason Applestone
Jaelyne Rose Amnellová
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 21:46

Zdravíčko.
Chtěla bych jen upozornit na kouzlení. Říká se, že se kouzlit mimo školu nesmí. Když se to tak vezme ve 2. dílu Hermiona Harrymu zpravila brýle mimo školu, ve 3. dílu, hned na začátku harry cvičí Lumos Maxima v mudlovském světě. Fajn možna bych to rozdělila na "utočne" a "užitečne" kouzla.. Ale to nezaleži na mě.
Jde mi jen o to, že děti běhají po příčné a kouzlí, jakoby se nechumelilo. Při nejmenším by měli mít alespon strach. Děti jsou zvědavé, sama jsem zvědavá a přiznam se, že jsem třeba Lumos zkoušela a nejednou ale snažila jsem se to dělat "tajně".

Jsme zvědaví, umíme Lumos ALE - příjde mi jako hloupost aby se děti v příčne učili utočna kouzla. Například když někdo spamuje Silencio.
Kouzla z učebnice bych brala, fajn, pořád ta zvědavost, ale kouzla ktere v te knižce nejsou popsaná jsou podle mě ty těžší, na ktere by jsme si měli počkat do školy. Třeba ne aby si prvak nakračel a uměl odhazovat, nebo mazat pamět.

Nesežerte mě za to prosím, je to jen muj nazor k zamyšlení. =)
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 22:05

Skus si zjistit kde ty kouzla našly pak pochopíš já jsem třeba zjistil že jeden nejmenovaný profesor učí kouzlit prvnáky kouzla ze 4 a 5 knihy HP a navíc jim to úspešně jde a předvadějí je bez jakého kolik ostychu. Ovšem pochopím že je to ten profesor naučil ale asi jim měl říci :,,Doufám že to nebudete dělat na každém rohu´´. Nadruhou stranu mě zase jeden profesor naučil přemištování. Razz a to že si běhají po příčné mě taky dostalo člověk má strach jestli ty prvnácí nebudou druhej Volďák když jim to tak jde. Docela by mě zajímalo jestli si ty kouzla spon od RPili
Návrat nahoru Goto down
Cedrius Drew

Cedrius Drew


Posts : 3
Karma : 0
Join date : 01. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 22:11

Valentýne.... predom sa ti ospravedlňujem aj tomu profesorovi .......

Ten profesor musí byť veľmi hlúpy a slepý, aby ťa učiť, proste Appleston je problemový, vyťahuje nože, kúše a všetko..... No a neviem či by prvák bol tak silný aby sa vedel naučiť premiestňovanie... Podľa mňa to nie je nič lahké....


S pozdravom Cedrius Drew
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 22:11

Před prvák co se přemistuje? *vybouchla smíchy* promin...*se uklidnila*
Nechceš se rovnou naučit avada kedavra? =)
Nic neříkam o tom kde a kdo koho učí, jen mi to příjde divné(aby třeba prvák porazil třetáka), prostě je to jen muj nazor. Sama jsem natěšena až budu umět pořádně kouzlit =)
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 22:15

Resp. SKoušeli jsme společné uspěšné přemistování.
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 22:49

moment, vy jste se přemístit? jako s dospělou osobou někam ? (ona přenesla vás?)
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime11.05.12 23:19

No skilly jsem vam resetoval, spamovaní FAKT neni RP. Upozornuju ze máte naspamovany FAKT velky cisla a trochu se nad sebou zamyslete jestli je to normalni, viz reagoval sem na stiznost tary v informacích. Jste jen sami proti sobe. A kdo si neda pokoj dam mu klidne skill do minusu.
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 0:30

Rose ano Herminona spravila Herrymu brýle atd... jenže tady to prostě nejde, jak vidíš do hry přicházejí hráči co v životě nehráli RP a takových co jej ovládají a patřičně umí rozpoznat co je správné a co je nad rámec jejich možností je málo... proto nám nezbývá než kouzla mimo hrad zakázat úplně. Ale v HP také bylo zakázáno kouzlit, děti měli na sobě hlídáček od ministerstva kouzel, který sice platil až po prvém ročníku ....
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 11:15

Profesor Taylor nás přemistoval a pak mi psal Bilder co se stalo šepotem
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 16:14

Já vím Taro, jen byly okolo menší nejasnosti, skvěle že už je to vyřešene. =o)
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 20:20

jinak dotaz pužil jsem character stuck pro přemíštení je to hodně noRP byl to jakoby pokus o přemíštení vše jsem si odRPil a pak se přemístil a patřišne zaradoval vadí to hodně?
Návrat nahoru Goto down
Junit
Administrátor
Junit


Posts : 1027
Karma : 36
Join date : 02. 12. 09

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 20:42

jiste, toto je hero RP, aneb tvoje sance na uzpesne premistení je 0,001%.
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 20:44

ale jak vidíš povedlo se
Návrat nahoru Goto down
Jaelyne Rose Amnellová
Třetí ročník
Jaelyne Rose Amnellová


Posts : 41
Karma : 0
Join date : 23. 03. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 21:39

Já nevím Vale, měl by ses zamyslet nad tím co dělaš, ja teda do toho nějak kecat nechci, ale přecenuješ se. Já mít takove děcko jako je val tak ho liskam misto snidaně oběda a večeře.. =D
Hlavně se zamysli nad svými schopnostmi.. Je ti 11 !


PS: a moc se mi nelibi jak někoho napadaš, podle mě by to šlo i zarpit
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime12.05.12 23:56

to se povedlo protože character stuck je ve wow jako záchrana pro hráče co je vždy vyportne když uvíznou, s tím že to tvoje RP umí to nemá nic společného, prostě jsi možnosti ve hře jako poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování a to že se to povedlo neznamená že to tvoje postava zvládla ale že ty neumíš hrát RP a nemáš ve hře co dělat
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 0:09

Jéééééé škoda že sem u toho nebyla, mohl si mít hned odštěp a zase nám umřít. *výkřik zoufalství* já už vážně nevim, jak některým jedincům do hlavy nacpat co je pro jejich postavy v 11 letech reálné a co ne. Přesťante si hrát na hrdiny a na děti s nadpřirozenýma schopnostma... to je něco neskutečnýho... dneska taky při tý akci drahouškové, místo abyste se snažili být potichu a vyslechnout si co nejvíc z toho co se za dvermi deje, zacnete na nej bouchat a a křičet at otevrem to už se nedalo jinak nez ignorovat a delat ze vas neslysime... jinak byste byli o hlavičky kratší ...
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 9:29

Jindra napsal:
to se povedlo protože character stuck je ve wow jako záchrana pro hráče co je vždy vyportne když uvíznou, s tím že to tvoje RP umí to nemá nic společného, prostě jsi možnosti ve hře jako poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování a to že se to povedlo neznamená že to tvoje postava zvládla ale že ty neumíš hrát RP a nemáš ve hře co dělat

Fajn jak tedy říkáš ,,poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování´´ tak by jsi si to měl začít evidovat kdo to používá jelikož to zneužívají všichni protože témeř při každé návštěvě Kvikalkova vídím aspon 5 hráčů co to využili tak mi tady nepiš že jsem to sprostě využil OMG.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 9:52

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Jindra napsal:
to se povedlo protože character stuck je ve wow jako záchrana pro hráče co je vždy vyportne když uvíznou, s tím že to tvoje RP umí to nemá nic společného, prostě jsi možnosti ve hře jako poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování a to že se to povedlo neznamená že to tvoje postava zvládla ale že ty neumíš hrát RP a nemáš ve hře co dělat

Fajn jak tedy říkáš ,,poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování´´ tak by jsi si to měl začít evidovat kdo to používá jelikož to zneužívají všichni protože témeř při každé návštěvě Kvikalkova vídím aspon 5 hráčů co to využili tak mi tady nepiš že jsem to sprostě využil OMG.

Tady je ten problém. Oni nejsou tak blbí, aby to všude vytrubovali a dělali z toho přemísťování. Co to tu čtu já, zatím to vypadá, že se tu řešíš jen ty. Ano, ostatní by měli být také ztrestáni, ale prozatím se o nikom neví, takže nechápu, proč to tu takhle blbě rozvádíš.

btw: možná je to výmluvu, ale fakt nejsem jeden z nich Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Charles Gregory

Charles Gregory


Posts : 12
Karma : 0
Join date : 05. 05. 12
Age : 30
Location : Slovensko

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 10:52

Apple, tu nejde o to, že si použil unstuck, tu ide o to, že si použil unstuck a "zahral to ako RP".

Uvedom si, že tak ako ty nám teraz nevysypeš z hlavy Einsteinovú téoriu relativity, tak sa 11 ročné decko nedokáže premiestniť, nech by chcelo ako veľmi.

Jednoducho unstuck je na situácie, kde si - použijem príklad, v ktorom so sa vyskytol ja - zavretý v cudzej izbe v kotlíku, od ktorej nemáš kľúč a osoba, s ktorou si tam bol šla offline + nikto nie je pri tebe. Vtedy som ho použil, aby som nemusel čakať 24 hodín online, kým sa neobjaví daná osoba a neotvorí mi. Plus som o tom samozrejme nikomu nerozprával v RP, pretože tu šlo o "herný/OOC akt" a nie o to, že hrám mega talentovanú postavu... Už keď teraz nepochopíš o čo ide... V RP hráš obyčajnú postavu a robíš iba to, čo je v jej silách... affraid
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 11:10

True man...
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 11:18

Rodney Samuelson napsal:
Valentýn Jasson Appleston napsal:
Jindra napsal:
to se povedlo protože character stuck je ve wow jako záchrana pro hráče co je vždy vyportne když uvíznou, s tím že to tvoje RP umí to nemá nic společného, prostě jsi možnosti ve hře jako poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování a to že se to povedlo neznamená že to tvoje postava zvládla ale že ty neumíš hrát RP a nemáš ve hře co dělat

Fajn jak tedy říkáš ,,poslední záchrany sporstě využil a udělal sis z toho přemisťování´´ tak by jsi si to měl začít evidovat kdo to používá jelikož to zneužívají všichni protože témeř při každé návštěvě Kvikalkova vídím aspon 5 hráčů co to využili tak mi tady nepiš že jsem to sprostě využil OMG.

Tady je ten problém. Oni nejsou tak blbí, aby to všude vytrubovali a dělali z toho přemísťování. Co to tu čtu já, zatím to vypadá, že se tu řešíš jen ty. Ano, ostatní by měli být také ztrestáni, ale prozatím se o nikom neví, takže nechápu, proč to tu takhle blbě rozvádíš.

btw: možná je to výmluvu, ale fakt nejsem jeden z nich Very Happy


To Rodney Samuelson: A jak to tak vypadá, tak asi ani nikdo jiný řešit nebude, jelikož on je prostě problémový. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 11:34

Lol přiznám se, že já sem si ani na unstuck postavy ani nevzpoměla (asi sem tak zblbá z wow , že zapomínám základní věci). A pochybuji, že toho využívají- věř mi že není příjemně když se sekneš v textuře a nejde ti ven Smile
Návrat nahoru Goto down
Valentýn Jason Applestone

Valentýn Jason Applestone


Posts : 217
Karma : -9
Join date : 17. 03. 12
Age : 29
Location : KFC

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 12:29

Já tedy osobně myslím že to tak hrozné není a každopádně už jw pozde cokoli volat zpět takže já už bych to moc neřešil hlavní je že jste srazili ty skilly.
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 12:43

Nó, vlastně jo máš pravdu. Stejně to zpet nevrátíš takže bych to tu Locknul.
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime13.05.12 13:02

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Já tedy osobně myslím že to tak hrozné není...
hochu ty a tvoje myšlení je pověstné Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Malinke zamyšlení nad kouzly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Malinke zamyšlení nad kouzly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: