Domů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavice online
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Malinke zamyšlení nad kouzly

Goto down 
+14
Gwenog Marlow
Elishana Learyova
Katharine Ashdown
Sierra Tomball
Fox Phoenix
Michael Connor
Charles Gregory
Rodney Samuelson
Tara
Junit
Jindra
Cedrius Drew
Valentýn Jason Applestone
Jaelyne Rose Amnellová
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 17:01

Valentýn Jasson Appleston napsal:
Tak a tímto ukončuji debatu která se týká mě...

A toho chceš dokázat jak? lol! SVOBODA PROJEVU!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sierra Tomball
Třetí ročník
Sierra Tomball


Posts : 344
Karma : 10
Join date : 28. 02. 12
Age : 32
Location : Ostrava

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 17:20

Applestone : Kvůli tobě osobně dopíšu do "Pravidel" správného Rp: Nepíší se myšlenky (Arrieta si myslí že je krásná. Spíše se napíše Ariette se tváří povýšeně či namyšleně), či činnosti, které jde nahradit jinak (např. směr trasy).

Např: Odtáhl muže na ošetřovnu - špatně, nikdo neví kam ho táhneš, zjistí to pouze pokud tě bude sledovat
Někam muže táhne - Toto se víceméně použít může, jelikož se nezminuješ kam (směr cesty víš jenom ty a jdeš tam)


- U těchto typů emotů nesmíš být specifický - kazí se tím RP, realitu-přece nekoukneš venku na někoho a řekneš ten jde pro psa, a taky zábava z toho tě hledat ( Takle se nebude nikdo obtěžovat jít za tebou. Prostě si řekne ahaaa táhne ho na ošetřovnu, tam se mi nechce.).
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 17:26

Buď se začneš chovat normálně, (to myslím tak jako například kdokoliv z nás) nebo se na tebe tým vysere a RP si půjdeš trénovat na jinej server. Laskavě se nad sebou zamysli a neotáčej se ke svým vlastním problémům zády jako chudinka. Kdyby sis to RP kazil sám tak je tu každej zticha, ale ty tím otravuješ i ostatní. Prostě se sebou koukej něco dělat a ať už jsi jakejkoliv grafik nebo tik, o to víc by ses měl, co se gramatiky týče, snažit a neházet na to bobana.

Last chance for you, během dvou dnů nám předveš co v tobě jě a jestli chceš hrát na hradě. Dnešek do hry nechoď a pořádně si nastuduj RP nebo jen choď a mlč a dívej se na ostatní a ber si z nich příklad. Já se ti snažím zachránit prdel, respektive se ti snažím poradit, je nás tu dost a bylo by fajn kdyby to tak i zůstalo. Ale demenci tu trpět nemůžeme.

Takže se sakra vzmuž a jdi se učit RPit jako hvězda né jako idiot.

//P.S. - za pár vulgarit a urážek se omlouvám, jsem cholerik a snadno mě dokáže rozčílit lidská blbost.
Návrat nahoru Goto down
Jindra
GM



Posts : 336
Karma : 7
Join date : 28. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 18:47

Valentýn Jasson Appleston napsal:
mě se ta scénka osobně líbila a pokud jsi to sledoval mohl jsi to podopiřt
Jindra napsal:
tvl si už fakt děláš srandu z nás všech tady ne ? si použiješ v prváku bombarda na dveře což si ještě sám zaerpíš a ještě máš tu drzost napsat GM že tě v tom mohl podpořit?
Valentýn Jasson Appleston napsal:
no a?

osobně bych ti dal ban jenom za tohle a upřímě lituju že to jenom na mě není Wink
Návrat nahoru Goto down
Mike Benes
Čtvrtý ročník
Mike Benes


Posts : 221
Karma : 5
Join date : 04. 01. 12
Age : 31
Location : Pardubice, Czech Republic

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: jj   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 18:57

Sakra už ho vyhodte je prostě nepoučitelnej .
Návrat nahoru Goto down
Fox Phoenix

Fox Phoenix


Posts : 69
Karma : 0
Join date : 19. 01. 12
Age : 36

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 19:53

Jindra napsal:
Valentýn Jasson Appleston napsal:
mě se ta scénka osobně líbila a pokud jsi to sledoval mohl jsi to podopiřt
Jindra napsal:
tvl si už fakt děláš srandu z nás všech tady ne ? si použiješ v prváku bombarda na dveře což si ještě sám zaerpíš a ještě máš tu drzost napsat GM že tě v tom mohl podpořit?
Valentýn Jasson Appleston napsal:
no a?

osobně bych ti dal ban jenom za tohle a upřímě lituju že to jenom na mě není Wink


*hledá tlačítko "like" a zvedne palce směrem k Jindrovi*
Návrat nahoru Goto down
Michael Connor




Posts : 239
Karma : -113
Join date : 01. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime14.05.12 23:55

No už přesáhl hranici blbosti, opravdu Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Jaina Doutsnova
Druhý ročník



Posts : 53
Karma : 0
Join date : 06. 05. 12
Age : 29

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime15.05.12 12:37

Keďže tu hráš už tretí rok, mohol by si sa aspoň trochu poučiť a súhlasím s Connorom. Keď ťa prvý raz vyhodili, mal si si ísť skúšať RP na iné servery, alebo naštudovať niečo o RP. Samotne pochybujem, že si to niekedy čítal. Nevravím, človek je v živote omylný.
Ale ty máš tých omylov trochu dosť affraid . V reále si niekedy v hostinci alebo v škole, naháňal spolužiaka/kamoša nožom, a chcel si ho zabiť? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Christelle Gérard
Čtvrtý ročník
Christelle Gérard


Posts : 149
Karma : 25
Join date : 19. 01. 12
Age : 28
Location : UK (for real)

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime15.05.12 14:53

To ještě nevíte, že to smrádě házelo po našel zmijo spolku, který si poklidně vysedával v kotli a házel povýšené pohledy, skleněný flašky s čajem z toho balkónku, co je nehoře. nebo odpočívadle, či jak chcete, to je fuk. Každopádě in RealLife bych to určitě udělala, že jo? Když na mě někdo háže zamračený a hnusný pohledy, určitě po něm mr**u flaškou, jen proto, že se mi to nelíbí. Klasika. Chápu...
Prostě to neumí hrát a hotovo.
Návrat nahoru Goto down
Rodney Samuelson
Třetí ročník
Rodney Samuelson


Posts : 146
Karma : 12
Join date : 10. 05. 12

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime15.05.12 15:02

Christelle Gérard napsal:
To ještě nevíte, že to smrádě házelo po našel zmijo spolku, který si poklidně vysedával v kotli a házel povýšené pohledy, skleněný flašky s čajem z toho balkónku, co je nehoře. nebo odpočívadle, či jak chcete, to je fuk. Každopádě in RealLife bych to určitě udělala, že jo? Když na mě někdo háže zamračený a hnusný pohledy, určitě po něm mr**u flaškou, jen proto, že se mi to nelíbí. Klasika. Chápu...
Prostě to neumí hrát a hotovo.
Co chcete řešit? Je to vocas a nepoučí se. Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak ho stejně zase vyhoděj. Jen doufám, že do té doby stihne ještě pořádně snížit body zmijím Very Happy

btw: ten váš spolek si to zaslouží Laughing
Návrat nahoru Goto down
Tara
GM
Tara


Posts : 994
Karma : 37
Join date : 29. 05. 11

Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime15.05.12 15:18

No ja to uzavřu .... naše trpělivot, a tolerance také není nekonečná, napomínání a upozornovaní už bylo dost, jestli se nad sebou nezamyslíš a nezačneš hrát jak se má, už se s tebou nikdo mazlit nebude. S takovou se ani Silvestra nedožiješ....


lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malinke zamyšlení nad kouzly   Malinke zamyšlení nad kouzly - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Malinke zamyšlení nad kouzly
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Domů :: Diskuze :: Offtopic-
Přejdi na: